Mide balonu taktırdım 🎈

s3nna

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
1.207
6
Merhaba,
Bugün 11:30 da endoskopik mide balonu taktırdım.Okuduklarımdan dolayı çok korkuyordum çünkü hassas ve sıkıntılı bir midem var.

Hastaneden çıkmadan bir serum taktırdı doktorum.
Şuan gayet iyiyim.Ağrım sızım,bulantım yok.

Sadece aç hissediyorum kendimi normal mi ?

Merhaba,
Bugün 11:30 da endoskopik mide balonu taktırdım.Okuduklarımdan dolayı çok korkuyordum çünkü hassas ve sıkıntılı bir midem var.

Merhaba şimdi nasılsınız bende taktirmayi düşünüyorum ama çok korktum

Şimdilik korkacak birşey yokmuş gibi geldi bana.Tabi gece ve yarın nasıl geçer bilemiyorum

Merhaba,

s3nna s3nna mrb bnde cuma günü taktirdim yutulabilir mide balonu süreç nasıl geçiyor sizin

Herkese merhaba bugün saat 10.30 da endeskopik mide balonu taktırdım 400 CC sıvı eklemişler boyum 160 kilom 75.5 uyandığımda hiçbir ağrı sızı yoktu sadece gaz vardı sonra diyetisyenle gorustum 3 gün sıvı diyeti verdi ve yudum yudum birden değil dedi tek gittim aracımla döndüm akşam yemegini koydum ocağa midemde değişik birşeyler oluyor biraz korku var saat 8 gibi ilk öğünümü icicem merakla bekliyorum nasıl geçecek diye doktor çok büyük şeyler bekleme diyetsiz kiloda veremezsin dedi inşallah 15-20 kılı gider kolaylikla

Herkese merhaba bugün saat 10.30 da endeskopik mide balonu taktırdım 400 CC sıvı eklemişler boyum 160 kilom 75.5 uyandığımda hiçbir ağrı sızı yoktu sadece gaz vardı sonra diyetisyenle gorustum 3 gün sıvı diyeti verdi ve yudum yudum birden değil dedi tek gittim aracımla döndüm akşam yemegini koydum ocağa midemde değişik birşeyler oluyor biraz korku var saat 8 gibi ilk öğünümü icicem merakla bekliyorum nasıl geçecek diye doktor çok büyük şeyler bekleme diyetsiz kiloda veremezsin dedi inşallah 15-20 kılı gider kolaylikla
Yudum yudum için herşeyi
Gerçekten bir anda içince mide de kasılma ve bulantı yapıyor

sabahtan beri yarım litre suyu anca bu saate kadar içtim oysa ben yarım litreyi bir dikişte içerdim,ama açlık yok kramp olacak diye korkuyırum 1 bardak elite marka yeşil meyve sebze suyu içtim akşamda kefir içiçeceğim sizlerin nasıl gidiyor

Ben bugün çok iyiyim
Kramp bulantı yok.Midem kabullendi sanırım 😂
Kefir ve yoğurt midemi bulandırdığı için içmiyorum ben.
Juico dan yeşil sebze suyu almıştım onu içtim.Akşamda minicik balık çatalımla ezip yedim.
Normalde bende çok su içerim ama Şuan yudum yudum içiyorum mecburen.

bugün 4.gün daha iyiyim çok şükür ilk öğünümü yudum içiyorum ve sürekli tokum çok güzel bir şey keşke hep böyle olsa,ben hiç kusmadım bu 4 günde kendi kendime nazar değdircem,75.6 ile girmiştim sabah 74.00 kilo çıktım muhtemelen su kaybıdır,kızlar ben elimi mideme koyunca kalp gibi atıyor balon sizde durumlar nasıl?

yarın püreye gececegim herşeyi ezerek püre halinde tüketecegim oysa ben 5 dakikada davet sofrasını yerim o kadar hızlı yiyorum inşallah yavaş yemek yeme alışkanlığı edinirim aç tok farketmez hep hızlı yerim genel yapı itibari ile hızlıyım ama yavaşlamalıyım

Ben hissetmiyorum balonu
Buarada ben iyice çiğneyerek balık yedim akşam
Yarın diyetisyende randevum var
Kaç kg vermişim bakalım inşallah çoktur 🙏🏻

X