mesaj atmadan duramıyorum

şimdi de bir kızın kendisine mesaj attığını söylemiş bana. bu şekilde beni soğutmak mı istiyor bilmiyorum aslında ben yazmıyodum ona. o yazdı bunu alakasız bişekilde.

Yani bi erkek icin kendine bunu yapma sinavdan sonra yap düsün suan yapma derslerin var ya aaaaaa😅 sonra pisman olacaksin kafani duvarlara vuracaksin.. gencsin normal suan önemsemiyor olman normal ama yasin 30 yasina geldiginde önemsemeye basliyosun ister istemez.
Kendi yigenim bile öyle kendimi zor tutuyorum saclari tek tek tek yolacagim bi erkek icin yapmayin bunlari degmezz. :sinirli:
ben o kadar ki artık derslerden bile soğudum sınavı gözden cikardim

çok kötüyüm ya gerçekten gözümün önünde belki başkasıyla olacak nefes alamıyorum

bitmek üzere - bitmiş de denilebilen - bir ilişkim var. karşı taraf ben yazdığımda yazıyor ben kendimi tutamıyorum. ondan başka kimse yoktu hayatımda öyle bir boşluktayım ki. sürekli yazasım var belki onu da bıktırıyorumdur saygısı kalmamıştır bana. iyi yapmaya çalışıyorum hatta iyi bir mesaj atar diye umutla bekliyorum. dayanamıyorum yazmadan. bu gurursuzluğun bir çaresi var mı?
Bunun tek çaresi numarasını engellemek ve silmek. Siz yazdıkça o size yazmayacak, çünkü siz zaten peşindesiniz niye yazsın ki? Üstelik bitmiş denebilen bir ilişki. O şimdi hayatına devam etmek istiyor siz de onunla devam etmek istiyorsunuz. Karşı taraf için birşeyler bittiyse zorlamak size zarar verir sadece. Üstelik onun gözünde de yapışık bir tipe dönüşürsunuz. Onu unuttuğunuz zaman da yaptıklarıniz size bile saçma gelir emin olun. Size iyi gelecek şeyler yapın, imkanınız varsa terapi alın. Sizde artık bir yerden başlayın kendiniz için

şimdi de bir kızın kendisine mesaj attığını söylemiş bana. bu şekilde beni soğutmak mı istiyor bilmiyorum aslında ben yazmıyodum ona. o yazdı bunu alakasız bişekilde.
Gerizekalı herhalde bu çocuk. Kıskandırmaya mı çalışıyor ne alaka başkasının yazdığını söylemek. Biliyorum demek yerine bana neden söyledin bunu diye sorsaydın da bi apışıp kalsaydı. Beklediği tepki bu değil çünkü. Yalnızlıktan sarmışsin ona senin hissettiğin şey de sevgi değil. Enerjini ondan çek ona yazma isteği her geldiğinde gel buraya yaz. Onu düşünüp kendini yıpratmaya harcayacağın zamanlarda yoga yap, egzersiz yap, eğlenceli müzikler dinle öyle iç karartan şeyler dinleme. Bu kadar ilgisiz kadın ruhundan anlamayan bir öküzün peşinden gitmek zaman kaybından başka bir şey değil emin ol. O çalıştığın sınavın öneminin yanında bu çocuk devede tüy. O sana mesaj attığında birkaç kez cevap verme umursama ve o dopamini hisset. Onun seni umursamamasi senin öz benliğini zedeliyor çünkü. Seninki zedelenecegine onunki zedelensin. O kim oluyor ki seni umursamıyor kendine gel lütfen. daha yaşın ne başın ne bir sürü erkek çıkacak karşına peşinde koşacak ona kalmadın bırak kimle buluşursa buluşsun

doğru dürüst arkadaşım kalmadı ama yine de onlarla da konuşuyorum böyle bir dönemde yalnız hissetmek çok ama çok kötü. evet buraya dürüstçe yazmak iyi geldi
Yalnızlıktan ve ilgisizlikten çok mutsuzsun belli ki.ama yapacak birşey var mı desen o da yok.zorla insanlara ya da erkeklere gel benimle ilgilen diyecek halin yok.ben de zaman zaman bu konuda çookkk zorlanıyorum ama güçlü durmaktan başka da şansımız yok maalesef.

Cunku çok dramatik davranıyor.
Ben düşünerek yazdım kırmamak için.
Hayatının baharında olan birinin bu düşüncelerde olması okuyanı da üzüyor.
Şahsen ben çok üzüldüm.
Bir de bir süre sonra çok pişman olacak.

belki hatırlayanlar vardır sınava falan hazırlanıyordum. onu tamamen saldım artık. üzüntümü bir kenara bırakıp ders çalışacak kadar güçlü olamadım.
Saygısı kalmaz bi süre sonra size, önce tersler sonra cevap vermemeye başlar hayalet olursun gözünde nasılsa varı olursun sen sınavına çalışma adam bana iki satır yazsın diye kukuman kuşu gibi bekle telefonun başında millet atı alan üsküdarı geçsin sende artık öyle bakarsın.
Yapmayın kendinize şunu ya sen bir adamın sana mesaj atıp seni önemsemesini bekleyecek kadar aciz olamazsın olmamalısın acizlik bu gurursuzlukta da değil

ben düşünüyorum ki kendimi engelledikçe daha çok bastırıyorum. belki de ben gurursuzluğu dibine kadar yaşayıp bu şekilde öğrenicem bu ilişkiyi bırakmam gerektiğini. ama bir yandan da kendimi rezil ediyormuşum gibi geliyor. beni istemeyen biri varken ne yapabilirim ki
Her mesaj attacak gibi olduğunuzda gözlerini devirip bıkkınlıkla cevap verdiğini, yine mi bu yazdı hiç de istediğim gibi ex yazmıyor zaten dediğini düşünün. Bu yardımcı olur. Zira tam olarak böyle yapıyor.

çok kötüyüm ya gerçekten gözümün önünde belki başkasıyla olacak nefes alamıyorum
Gereksiz bir insan için derslerinizi ihmal ediyorsunuz bunu anlayacaksınız yakında. Daha karşınıza neler çıkacak, adamın size attığı tek mesaj başkasının onunla ilgilendiğini söylemek için atılmış. Siz kendinizi paralarken o keyfine bakıyor. Salın gitsin lütfen.

ben düşünüyorum ki kendimi engelledikçe daha çok bastırıyorum. belki de ben gurursuzluğu dibine kadar yaşayıp bu şekilde öğrenicem bu ilişkiyi bırakmam gerektiğini. ama bir yandan da kendimi rezil ediyormuşum gibi geliyor. beni istemeyen biri varken ne yapabilirim ki
Bunu yaparsan da “o kadar emek verdim” e dönecek olay. Biraz daha, biraz daha diye diye ömrün geçecek. Bir yerden sonra artık duyarsızlaşacaksın. Celladına aşık olmak gibi bir şey.

Bunun yerine ayrılıp, yasını tutup özgürleşebilirsin. O yas sürecinden korkuyorsan destek alarak ilerleyebilirsin.

peki mantiksiz düşündüğümde yani ağlama krizine girdiğimde ne yapmam gerekiyor
Bunu yaparsan da “o kadar emek verdim” e dönecek olay. Biraz daha, biraz daha diye diye ömrün geçecek. Bir yerden sonra artık duyarsızlaşacaksın. Celladına aşık olmak gibi bir şey.

Bunun yerine ayrılıp, yasını tutup özgürleşebilirsin. O yas sürecinden korkuyorsan destek alarak ilerleyebilirsin.
Kovalayan hep değersizdir karşı tarafın zihninde.
Her mesaj attacak gibi olduğunuzda gözlerini devirip bıkkınlıkla cevap verdiğini, yine mi bu yazdı hiç de istediğim gibi ex yazmıyor zaten dediğini düşünün. Bu yardımcı olur. Zira tam olarak böyle yapıyor.
Saygısı kalmaz bi süre sonra size, önce tersler sonra cevap vermemeye başlar hayalet olursun gözünde nasılsa varı olursun sen sınavına çalışma adam bana iki satır yazsın diye kukuman kuşu gibi bekle telefonun başında millet atı alan üsküdarı geçsin sende artık öyle bakarsın.
Yapmayın kendinize şunu ya sen bir adamın sana mesaj atıp seni önemsemesini bekleyecek kadar aciz olamazsın olmamalısın acizlik bu gurursuzlukta da değil
Yalnızlıktan ve ilgisizlikten çok mutsuzsun belli ki.ama yapacak birşey var mı desen o da yok.zorla insanlara ya da erkeklere gel benimle ilgilen diyecek halin yok.ben de zaman zaman bu konuda çookkk zorlanıyorum ama güçlü durmaktan başka da şansımız yok maalesef.

peki mantiksiz düşündüğümde yani ağlama krizine girdiğimde ne yapmam gerekiyor
Kendini teselli etmeyi öğreneceksin. Mesaj atmak ilacın değil sadece anlık rahatlama hissi. Önünde sonunda bu adamdan ayrılmak zorunda kalacaksın. Kangren olmuş kola ağrı kesici krem sürmek sadece anlık rahatlatır. Oysa ki tedavisi kolu kesmektir.

X