Tüp Bebek Merkezleri MERSİN ÜNİVERSİTESİ TÜP BEBEK

SchonerDuft

güncel : 62.90 hedef : 54
Kayıtlı Üye
21 Mart 2012
29.920
51.885
genetik ayrıştırma yapmak için 3 tüp bebek tedavisi gördüm .. toplanan yumurtaların yarısından daha azı döllendi ve ilerleme kayıt edilmedi pgt den vazgeçtik transfer olsun bari dedik ama transferde iptal oldu .. mersin ünv. tüp bebek merkezi açıldı merkez hakkında hiçbir bilgim yok .. merkez ve doktorlar hakkında bilgi sahibi olanlar paylaşabilirler mi ?

mersin üniversitesinde aşılama yptırdım gürkan yazıcıya ilk aşılamam tuttu çok bir düzen yok ama hiçbir şeyi atlamıyor gürkan hoca bu da burda kalsın belki birileri araştırmak ister ilerde

mersin üniversitesinde aşılama yptırdım gürkan yazıcıya ilk aşılamam tuttu çok bir düzen yok ama hiçbir şeyi atlamıyor gürkan hoca bu da burda kalsın belki birileri araştırmak ister ilerde
canım geçmiş olsun inşaallah bu sefer kucağına alırsın bu ara bende genetiğe takmış durumdayım bakalım nasıl olacak eşim şu an tedavi görüyor sperm dna hasarı var bu sefer mikroçip deneyeceğim senin aşılamanda mikroçip kullanıldı m

canım geçmiş olsun inşaallah bu sefer kucağına alırsın bu ara bende genetiğe takmış durumdayım bakalım nasıl olacak eşim şu an tedavi görüyor sperm dna hasarı var bu sefer mikroçip deneyeceğim senin aşılamanda mikroçip kullanıldı m
genetiğe de bakıldı dna hasar testine bakıldı miktoçipte kullanıldı bizde kuzum baa dedikleri tek başkentte ymurta kalitesi kötü başka birşey demiyorlar

dhea kullandın mı onun faydası olabiliyor bir de q enzim 10 arı sütü
qenzim kullandım c vitamini e vitamini folik asit şimdi de demir kullanıyorum 15 çıkmıştı demirim bir şurup vardı ondan da kullandım yaklaşık 1 sene kadar kullandım tekrar başladım hatta omega3te kullanıyorum

Merhaba önümüzdeki ay Mersin üniversitesi hastanesinde tüp bebek yapilacak. Hastane nasıl bu konuda . Tüp bebek konusundaki tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim gerçekten beni çok geriyor

Merhaba önümüzdeki ay Mersin üniversitesi hastanesinde tüp bebek yapilacak. Hastane nasıl bu konuda . Tüp bebek konusundaki tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim gerçekten beni çok geriyor
Gürkan hocanın hastasıyım siz kime gideceksiniz. Orda tüp yaptırmadım aşılama yaptırdım tuttu ama düşük yaptım. Ilk defa mı gideceksiniz sıkıntı neydi sizde

Gecmis olsun uzuldum. Umut olmustunuz bana.Evet ilk defa gitcem. Ben de gurkan hocanın hastasıyım. Yumurta rez3rv azlığı ve sperm düşüklüğü ters rahim sorunum.

Benim yarım rahim. Doğru adrestesin bir tanıdığım da orda tedavi gördü gürkan hocanın hastası hamile şimdi beklerken hastalar arası konuşmada herkes olumlu şeyler söyledi.

tedavin hayırlı olsun canım .. orun neydi sizde
Merhaba canım bende oyle buyuk problem yok eşimdede yok 7 senelık evlıyım prolaktınım ınıp cıkıyor sureklı düzeldi bır normal yolla gebelık oldu düşükle sonuclandı. 2 aşılama olumsuz bugun gürkan hoca adetin 1 ci gunu gel dedı tüp bebeğe başlıyoruz nasıp olursa :)

Merhaba canım bende oyle buyuk problem yok eşimdede yok 7 senelık evlıyım prolaktınım ınıp cıkıyor sureklı düzeldi bır normal yolla gebelık oldu düşükle sonuclandı. 2 aşılama olumsuz bugun gürkan hoca adetin 1 ci gunu gel dedı tüp bebeğe başlıyoruz nasıp olursa :)
gözün aydın canım güzel sonuçlanır inşallah tedavin

Merhaba gürkan hocanın cerrahisi nasıl biliyor musun ben miyom ameliyatı olacağım önerir misin

Gecmis olsun uzuldum. Umut olmustunuz bana.Evet ilk defa gitcem. Ben de gurkan hocanın hastasıyım. Yumurta rez3rv azlığı ve sperm düşüklüğü ters rahim sorunum.
Merhaba gürkan hocaya ameliyat oldunuz mu peki bana miyom ameliyatı teşhisi kondu cerrahisi nasıl arkadaşlar hiç bir yorum bulamadım bu konuyla ilgili bebeğim yok ameliyattan çok korkuyorum gürkan hocaya ameliyat olan bildiğiniz duyduğunuz var mı yazarsanız çok sevinirim

Merhaba ben ameliyat olaylarını bilmiyorum. Ben de yumurta rezervi sorunu var . Tup bebek için hastaneyi önermiyorum. Hastane yeni ve bir düzen yok. Ben İstanbula geldim. Ama başkentı de öneriyorlar. Allah hepimizin yardımcısı olsun çok zor bir surec

Merhaba ben ameliyat olaylarını bilmiyorum. Ben de yumurta rezervi sorunu var . Tup bebek için hastaneyi önermiyorum. Hastane yeni ve bir düzen yok. Ben İstanbula geldim. Ama başkentı de öneriyorlar. Allah hepimizin yardımcısı olsun çok zor bir surec
Adana başkent te 3 tüp tedavisi gördüm sorun yaşadım döllenme sıkıntısı oldu. Son tedavi de yumurtan kalitesiz dendi ama cerrahi işlemi olarak sonsuz güvenebilirim oraya

Vallaha hiç bilmiyorum canim allah hepimizin yardımcısı olsun ...psikolojim iyice bozuldu benim artık kim iyi ne iyi bilmiyorum. Allah büyük ona bırakıyorum...

X