merhaba pandoram bolgeliyor sizce napmalıyım?

nivvxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
10
1
24
biledğim nerdeyse 15 cm ve pandoramı 17 cm alıp 1 tane charm eklettim ama cok bol geliyor sanki biraz daha bollaşsa bileğimden çıkıcakmış gibi olucak izce değiştirip 16 cm mi alayım

2 charm ile kullanmayı düşünüyorum

charmlar eklendikçe bolluğu azalıyor ama zaman geçtikçe kendini de salıyor bence git bi dene 16cmliği de. ben de ikilemde kalmıştım değiştirmedim ama benim charmlarım çok ve ben biraz bol seviyorum. git bi dene aklında kalmasın bence

Gecen gün kızıma 16 cm aldım diğer gün okulda düşürmüş 😔 tabi getiren olmadı . Bak şimdi aklıma geldi 🥺

charmlar eklendikçe bolluğu azalıyor ama zaman geçtikçe kendini de salıyor bence git bi dene 16cmliği de. ben de ikilemde kalmıştım değiştirmedim ama benim charmlarım çok ve ben biraz bol seviyorum. git bi dene aklında kalmasın bence
anladım sağol ama zaten 2charm ile kullanıcam fazla kalabalık görüntü sevmiyorum gittiğim zaman 16 alayım dedim çalışanlar denetmedi bile ama şu an 17 cm bol duruyor ve hoş durmadı bende

biledğim nerdeyse 15 cm ve pandoramı 17 cm alıp 1 tane charm eklettim ama cok bol geliyor sanki biraz daha bollaşsa bileğimden çıkıcakmış gibi olucak izce değiştirip 16 cm mi alayım

2 charm ile kullanmayı düşünüyorum
Satın alınmış ürün mü çoktan? yoksa alsam mı diye bu yorum anlayamadım. Aldıysan çoktan bişey yapamazsın bildiğim kadarıyla. Ama almadıysan tabi büyük olanı almamalısın.

satın aldım ama 14 gün içerisinde değişim oluyor o yüzden değiştirmeyi düşünüyorum alalı 3 gün oldu.

satın aldım ama 14 gün içerisinde değişim oluyor o yüzden değiştirmeyi düşünüyorum alalı 3 gün oldu.
Bence büyük geliyor ve rahatsız hissediyorsan hiç düşünme değiştir. Bol bileklik hoş durmuyor zaten her zaman

X