Merhaba çanakkaleyi bilenler veya yaşayanlar?

Ayyy bacım valla ben çok seviyorum ya zaten dış kısmı tuzlu ya o tuz ile dısı ayriliyor zaten eeee ici desen actiginda o da çıkıyor anam damak zevki farkli ama ben hamileyken de onu aşermiştim belki de benim canım bok çekti 😂😂
Yapan yer var mı restoran olarak oralarda yani ünlü olanı 😂

Evet o da doğru 😀Gökçeadadır canım benim 😀ünlü ya
Gokçeada ya çanakkale iskeleden yazin belirli gunlerde var diye biliyorum malum kış ayindayiz sormak lazim 😂 kabatepe limanindan her gun var ama onu biliyorum. Yine de hava kosulları ile ne olur o zaman bilemem 😂 anam adaya falan yazin gitcen mis gibiiii

Gokçeada ya çanakkale iskeleden yazin belirli gunlerde var diye biliyorum malum kış ayindayiz sormak lazim 😂 kabatepe limanindan her gun var ama onu biliyorum. Yine de hava kosulları ile ne olur o zaman bilemem 😂 anam adaya falan yazin gitcen mis gibiiii
Evet mis gibi ben Gökçeadaya gitmedim çok merak ediyorum çocuk küçüktü 2 saat feribot çekmek istememiştik ama kocam daha önce gitti kurabiye getirmişti enfesti o da senle de hep yemek konuşuyoruz he😂

Evet mis gibi ben Gökçeadaya gitmedim çok merak ediyorum çocuk küçüktü 2 saat feribot çekmek istememiştik ama kocam daha önce gitti kurabiye getirmişti enfesti o da senle de hep yemek konuşuyoruz he😂
Ya gercekten uzak çanakkaleden eceabata yada kilitbahire gecicek ordan iskeleye gidicek o da yetmedi gemiye bincek falan uzun iş 😂 ben keçi peyniri seven tarafım bacım birde şarappp 🍷

Kızlar dün iyi gezdik güney tarafı bugunde gelibolu gezecektik maalesef nişanlımın kulağı vefat yola çıktık 😅 ağrısı sızısı var eve dönüyoruz hastaneye uğraycaz 🥲

Gorebileceginiz en guzel yerlerden biri Troya. Can dan arabayla 1.5 saat surer ama gidip o bolgeyi orada yasayan insanlarin hayatini gozunuzde canlandirip antik sehri gezebilirsiniz. Muazzam bir atmosfer... Eski surlar uzerinde durup Agamemnonun ordusunun sahile cikisini yada Hector ve Achilleus un duellosunu zihninizde canlandirabilirsiniz.

X