Meme protezini çıkaranlar baksın lütfen

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız yarın doktorumla görüşücem biran önce çıkarttırmak istiyorum çünkü beynim bunu kabul etmiyor ve huzursuz bacak sendromu yaşıyorum her gece taktırırken sonrası ne olcak diye hiç bir düşüncem yoktu açıkcası birande böyle birşey hissetmeye başladım ve doktorum minyon tipli olmama rağmen 325 cc taktı onu suçlayamam ben seçtim cc yi sorun şu ki bana diyebilirdi bu protez sana büyük olur diyebilirdi üstelik hamile kalıp çocuk bile emzirmedim en azından bilgilendirilebilirdim neyseki artık herşey için çok geç ve protez taktırmamın önemli nedenlerinden biride bu site çünkü taktıran herkez mutlu gibi görünüyor belkide kişiden kişiye değişiyorlar ama ben kabullenirsem eğer 3 yada 5 sene sonra yine çıkarıcam ve dokum lastik gibi esneyecek taktırırken bunları hiç düşünmedim bana çok söylediler hamile kaldığında zaten büyüycek o zaman sarkarsa eğer taktırırsın diyen çok oldu ama umursamadım çekiceğim var diyormuşum şuanda Allah tan tek isteğim dileğim sorunsuz bir şekilde çıkarttırmak ve eski hallerine biran önce dönmelerini sağlamak ne kadar erken o kdar iyi
Ben 6 gun once cıkattırdım bende sadece 15 ay kaldılar keske daha erken cıkarttırsaydım kapsul faln olusmadan bı arkadas 1,5 ayda cıkattırdıydı gecen sene en ıyısını o yaptı kapsül olusmadan cıkattırdı ben cok arastırma yaptım bazı ınsanlarda sılıkon hastalık yapıo kımımde hemn belırtıler cıkıo kımınde yıllar yada aylar sonra 40 tane belırtısı var aklımda kalanları yazacagım. Gece ter,adet duzensızlıgı,huzursuz bacak huzursuz bagırsak,troıd hastalıkları,isilik,sac dokulmesı,kuru cılt,kanlı gozler,depresyon panık atak anskıyete,adrenalın yorgunlugu kronık yorgunluk,sinüs enfensıyonları sık grıp nezle olmak dahada vardı aklımda olanlar bunlar

Ben 6 gun once cıkattırdım bende sadece 15 ay kaldılar keske daha erken cıkarttırsaydım kapsul faln olusmadan bı arkadas 1,5 ayda cıkattırdıydı gecen sene en ıyısını o yaptı kapsül olusmadan cıkattırdı ben cok arastırma yaptım bazı ınsanlarda sılıkon hastalık yapıo kımımde hemn belırtıler cıkıo kımınde yıllar yada aylar sonra 40 tane belırtısı var aklımda kalanları yazacagım. Gece ter,adet duzensızlıgı,huzursuz bacak huzursuz bagırsak,troıd hastalıkları,isilik,sac dokulmesı,kuru cılt,kanlı gozler,depresyon panık atak anskıyete,adrenalın yorgunlugu kronık yorgunluk,sinüs enfensıyonları sık grıp nezle olmak dahada vardı aklımda olanlar bunlar
10 gün önce ameliyat olmuştum 2 saat önce protezlerimi çıkarttırdım ve doktor gözlerimdeki kararlılığı gördüğü için yaptı bunu yapmayada bilirdi eeteşeyebilirdi nasıl istersen öyle yaparım dedi eski haline dönersin 2 ay beklesende şimdide aynı olur dedi be aldırdım çok rahatım hiç beklemeyin eninse sonunda çıkarttırcaksın çok mutluyum çok memnunum

10 gün önce ameliyat olmuştum 2 saat önce protezlerimi çıkarttırdım ve doktor gözlerimdeki kararlılığı gördüğü için yaptı bunu yapmayada bilirdi eeteşeyebilirdi nasıl istersen öyle yaparım dedi eski haline dönersin 2 ay beklesende şimdide aynı olur dedi be aldırdım çok rahatım hiç beklemeyin eninse sonunda çıkarttırcaksın çok mutluyum çok memnunum
Hayırlı olsun kararınız👏

Şunade derimde hafif bir gevşeme var yani önceki dirilik yok gibi zamala eski halini alırmı badem yapıyla va yapsam birde size sıkı bandaj yapıldımı çıkarıldıktan sonra doktorum bana kanama kontrolünü iyi yaptığı için dren takmayı uygun görmemiş sizde varmıydı

Şunade derimde hafif bir gevşeme var yani önceki dirilik yok gibi zamala eski halini alırmı badem yapıyla va yapsam birde size sıkı bandaj yapıldımı çıkarıldıktan sonra doktorum bana kanama kontrolünü iyi yaptığı için dren takmayı uygun görmemiş sizde varmıydı
Sızın ne tur rahatsızlıgınız vardı?erken cıkartırmanız ıyı olmus ne kadar uzun sure okadar kapsül

Skolyozumdan dolayı sırt ağrılarım arttı ve huzursuz bacak sendromum şiddetlendi protezlerim çok güzel olmuşlardı yumuşamışlardı bile 1 haftada yan bile yatıyordum artık ama şikayetlerimi belirttim doktoruma istersen 2 ay sonrada çıkarabilirim şimdide çıkarabilirim hiç sorun olmaz dedi ben zaten aç gitmiştim genel anesteziyle çıkarıldı tekrardan 10 gün kullanmama rağmen üst deride bi gevşeklik var zamanla toparlarmı acaba daha doğum vs de yapmadım iyiki şimdi çıkarmışım 2 ay bekleyemezdim gerçekten anında rahatladım

Ya kıyamam Narkozun yan etkisi bu.
benim arkadaşımında Böbrek ameliyatından sonra bacagında his yoktu kayıp duruyodı yataktan o bile geçti 1 ay sonra dantelli mantelli sütyen bakmaya gideceksiniz inanınn

cıkarttırmıssınız galiba neyae gecmiş olsun ...

Gevşeme ilk zmnlar için çok normal canınızı sıkmayın.ben ameliyattan çıktığımda sıkı bandajım vardı dren takılmamıştı kısa sürede çıkardığım için kapsül filanda oluşmamıştı zaten.badem yağı için bence erken şuanhiç dokunmayın ben 5 günden sonra banyo yapmıştım bandaj çıkınca 1 ay sıkı sporcu sütyeni taktım.herşey düzeliyor moralinizi bozmayın rahat olun kendinize de yüklenmeyin 1ay sonra mustelanın göğüs kremini kullanmıştım sıkılaşması için.

Gevşeme ilk zmnlar için çok normal canınızı sıkmayın.ben ameliyattan çıktığımda sıkı bandajım vardı dren takılmamıştı kısa sürede çıkardığım için kapsül filanda oluşmamıştı zaten.badem yağı için bence erken şuanhiç dokunmayın ben 5 günden sonra banyo yapmıştım bandaj çıkınca 1 ay sıkı sporcu sütyeni taktım.herşey düzeliyor moralinizi bozmayın rahat olun kendinize de yüklenmeyin 1ay sonra mustelanın göğüs kremini kullanmıştım sıkılaşması için.
Sıkılaşma oldumu peki kremden sonra göğüs korsesi siparişi verdim 400 tl ye battı balık yan gider krem yağ çay ne varsa alıcaö 😁

Evet görüştüm pazartesi kontrole gideceğim çıkarılırsa biraz ödem olacağını ama eski haline geri dönebileceğini belirtti umarım öyle olur o açılan cepler geri nasıl kapatılıyor hiçbir filrim yok
Oncelikle gecmis olsun. Benimde sikayetlerim oldu, genel cerrahi protezlerimi cikarmami onerdi. Siz nerede muayne oldunuz ve ne zaman cikarilacak protezleriniz?

Arkadaslari merhaba, Ben 7 yilda iki defa meme operasyonu gecirdim. 1. Protezim takildiginda cok buyuk geldi 3 yil sonra kucuk protezle degistirdim fakat kistlerim Ve protezin etrafinda olusan sivi nedeniyle genel cerrahi doktoru protezi cikartirsan iyi olur dedi. Benimle ayni durumu yasayan yada protezlerini cikaran varmi? Hangi doktorla Ve nasil bir surec oldu. Cok acil bilgiye ihtiyacim var. Simdiden tesekkurler 🙏❤️

Arkadaslari merhaba, Ben 7 yilda iki defa meme operasyonu gecirdim. 1. Protezim takildiginda cok buyuk geldi 3 yil sonra kucuk protezle degistirdim fakat kistlerim Ve protezin etrafinda olusan sivi nedeniyle genel cerrahi doktoru protezi cikartirsan iyi olur dedi. Benimle ayni durumu yasayan yada protezlerini cikaran varmi? Hangi doktorla Ve nasil bir surec oldu. Cok acil bilgiye ihtiyacim var. Simdiden tesekkurler 🙏
Protezinin markasi nedir

Arkadaslar bende iki hafta silikonlarimi cikattirmistim sol gogsumde sertlik vardi dun kontrolde dor ultrasonla bakti ve sivi birikmesi var dedi zamanla gecer dedi cikaran arkadaslrda boyle biseyle karsilasan varmi?

Arkadaslar bende iki hafta silikonlarimi cikattirmistim sol gogsumde sertlik vardi dun kontrolde dor ultrasonla bakti ve sivi birikmesi var dedi zamanla gecer dedi cikaran arkadaslrda boyle biseyle karsilasan varmi?
Benimde göğüslerimin yan taraflarında var hassasiyet halen korkuyorumda sıvı birikmesinden sıkı bandaj yada sımsıkı korse kullanmaya çalış canım

Benimde göğüslerimin yan taraflarında var hassasiyet halen korkuyorumda sıvı birikmesinden sıkı bandaj yada sımsıkı korse kullanmaya çalış canım
Korsem yok oyuzden esarpla bagliorum isin komigi amaliyattan sonra hc bisey demediler spor sutyeni veya korse serbest kalsin dediler belki sikistirma sutyeni taksaydim boyle olmuycakti

Korsem yok oyuzden esarpla bagliorum isin komigi amaliyattan sonra hc bisey demediler spor sutyeni veya korse serbest kalsin dediler belki sikistirma sutyeni taksaydim boyle olmuycakti
Elastik bandajda kullanabilirsin en büyük boyutundan İlk hafta öyle kullandım şimdi ankamedikalden bir korse aldım onu kullanıyorum halen geç kalmış değilsin sıkıntı yapma sen zamanla geçer inşallah banada doktorum gerek yok demişti ama yine her ihtimale karşı kullanmakta fayda var diye düşündüm açıkcası

X