Meme protezini çıkaranlar baksın lütfen

Merhaba bende silikom taktirmayi dusunuyorum. 2 dogum yaptim ve kalan kilolarimdan 2 ay once kurtuldum. Bende nerdeyse hic gogus yok. Sizin yorumlarinizdan sonra bi tereddut ettim. Bu yan etkilerin cogu psikolojik mi?

Arkadaşlar 1 hafta önce meme protezi oldum psikolojik olarak kabullenemiyorum sırt ağrı çok oluyor huzursuz bacak sendromu yaptı bence çıkarttırmak istiyorum kaslarım ve dokularım gevşemeden bu mümkünmü lütfen bilgisi olan yazsın bana

Merhaba geçen yıl tamda bugünlerde çıkarttırdım silikonları.3 ay kaldı bende ilk taktırdığım günden itibaren hep huzursuz etti İnanın görselde çok çok iyiydi.fakat gelin görün görsellik her zmn mutlu etmiyor insanı.dr um en erken 3 ay sonra çıkartabiliriz demişti ve öyle de oldu.vücudun kabul etmeyip huzursuz olduğu birşeyi sadece güzel görünmek için orda tutmaya çalışmak ne kdr mantıklı bilemiyorum.kısacası ben çok rahatlamıştım hala çok rahatım çok hafifledim iz konusuna gelince belli belirsiz çok şükür.çıkarma işleminden 3 4 ay sonrada eski formuna dönüyor göğüsleriniz.hakkınızda hayırlısı olsun.
merhaba konu çok eksi fakat belki görürsünüz? çıkarma ameliyatı çok zor mu? aynı yerde iki kez dikiş daha fazl iz bıraktı mı? çıkarmak istiyorum 400 cc benim sarkıktı biraz daha da sarkmadan çıkarmak istiyorum

ben de doğum ve emzirmeden sonra silikon istiyorum ancak kabullenmeme durumunu ilk defa okuyorum, ameliyat sonrasının acılı olduğunu biliyorum ama böyle pişman olanları görünce aklım karışıyor

ben eskiden görmek istemezdim silikon taktırdım yine görmek istemiyorum
eşimin görmesini istemiyorum
o izlere acıya değmez o paraya tatile gitsem yurtdışına gitsem çok daha hayırlı olurdu dünya kadar pra verdim ve çok pişmanım
ben bu ameliyatı her türlü yaptıracktım kafaya takmıştım denedim içime sinmedi
yapacak birşey yok zararın neresinden dönsen kardır

10 gün önce ameliyat olmuştum 2 saat önce protezlerimi çıkarttırdım ve doktor gözlerimdeki kararlılığı gördüğü için yaptı bunu yapmayada bilirdi eeteşeyebilirdi nasıl istersen öyle yaparım dedi eski haline dönersin 2 ay beklesende şimdide aynı olur dedi be aldırdım çok rahatım hiç beklemeyin eninse sonunda çıkarttırcaksın çok mutluyum çok memnunum
Merhaba ben de 2019 yılında 300 cc taktirdim ama eziyet gibi geliyor artık çıkartmak kurtulmak istiyorum. Yaklaşık 10 doktorla görüştüm 10 tanesi de çıkardıktan sonra estetik açıdan Hamile kadınların doğum sonrası sarkık göbeği gibi göğüslerim olacağını ve hiç memnun kalmayacağımi küçük de olsa başka bir protez koymak gerektiğini söylediler ama ben bunlardan TAMAMEN kurtulmak istiyorum. Siz hangi doktora çıkarttirdiniz memnun musunuz

X