Meme protez kaç cc olmalı

Benimde hiç meme dokum yoktu. Bende bilmiyorum odem falan gidince kuculecegini. Hic memem yokken birden koskoca memelerle insan icine cikamam herkes anlar demistim. Doktorumada 250 cc olsun demişti. Ameliyatta 300 takmiş. Zorladım baya 300 sığdı. 250 olmazdı sna cok ufak oldu demisti ameliyattan sonra. Iyiki 300 takmiş. Keşke daha buyuk sığsaydı daha buyuk taksaydi. Şuan hayalimdeki buyuklukte degiller ama yinede iyiki diyorum. Çünku benim memelerim erkek memesi gibi dumduzdü
Benimde korkum oydu çok büyük abartı bişey olacak sandım doğal olsun diye küçük istedim ama ödem inince gerçekten ortada bişey kalmıyor. Sen çok iyi bir doktora denk gelmişsin genelde uğraşmamak için hep küçük takmak istiyorlar keşke 400 taktırsaydın çok pişmanım çook:KK43:

Benimde korkum oydu çok büyük abartı bişey olacak sandım doğal olsun diye küçük istedim ama ödem inince gerçekten ortada bişey kalmıyor. Sen çok iyi bir doktora denk gelmişsin genelde uğraşmamak için hep küçük takmak istiyorlar keşke 400 taktırsaydın çok pişmanım çook:KK43:
Vallahi ben bilmiyordum. Ben saniyorum ki kac cc istiyosan onu takabiliyorlar. Ameliyattan sonra ögrendim. Sığmadığını. Bende 400 450 falan olsun isterdim valla 😁 imkanım olsa cikartitip okadar yaptiririm ama maalesef yok. Bunlara birşey olmasın şuan o yeter bana

Vallahi ben bilmiyordum. Ben saniyorum ki kac cc istiyosan onu takabiliyorlar. Ameliyattan sonra ögrendim. Sığmadığını. Bende 400 450 falan olsun isterdim valla 😁 imkanım olsa cikartitip okadar yaptiririm ama maalesef yok. Bunlara birşey olmasın şuan o yeter bana
Evet bende ödemim indikten sonra dedim bana 400 cc efsane olurmuş 😁 çok doktora gitmeme rağmen yanlış karar vermişim keşke uygun bir ameliyat olsaydı tekrar istediğimiz gibi yaptırırdık ama ücreti acısı derken şimdi gözüm kesmiyor

X