Meme protez kaç cc olmalı

bonee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
33
3
46
Merhabalar, arkadaşlar eğer meme büyütme ameliyatı olacaksanız cc çok küçük seçmeyin ödeminiz inince çok pişman oluyorsunuz benim verdiğim para çöpe gitti çektiğim acıyla kaldım sadece göğsümde biraz daha dolgun bir görünüm var buradan sizi uyarmak istedim benim düştüğüm hataya düşmeyin 😞

Merhabalar, arkadaşlar eğer meme büyütme ameliyatı olacaksanız cc çok küçük seçmeyin ödeminiz inince çok pişman oluyorsunuz benim verdiğim para çöpe gitti çektiğim acıyla kaldım sadece göğsümde biraz daha dolgun bir görünüm var buradan sizi uyarmak istedim benim düştüğüm hataya düşmeyin 😞
Merhabalar kaç cc taktırmıştınız kas altı mı kas üstü mü. Ben de öyle abartılacak bir küçüklük olmadı açıkcası ödem gidince. Herkeste farklı oluyor ki birde vücudun alabildiği bir ölçü var onun üstüne çıkılamıyor yani 500 cc istiyorum diyip şak 500 cc taktıramıyorsun😞

Merhabalar kaç cc taktırmıştınız kas altı mı kas üstü mü. Ben de öyle abartılacak bir küçüklük olmadı açıkcası ödem gidince. Herkeste farklı oluyor ki birde vücudun alabildiği bir ölçü var onun üstüne çıkılamıyor yani 500 cc istiyorum diyip şak 500 cc taktıramıyorsun😞
Dr bana 295 cc önermişti ameliyata girecekken 300 cc altında istemiyorum dedim 315 cc takmış ama gerçekten küçük oldu ameliyat sonrası söylediğimde göğüs cebi ebatı o kadar alabildi dedi yani bütün çevrem boşuna para vermişsin zaten destekli sütyen ile bu kadar oluyordu dedi doktorlar küçük protezi daha rahat taktığı için büyük takmak istemiyor siz ısrar edin güzel bişey istiyorsanız

Bu arada benim kas üstü oldu siz kaç cc taktırdınız acaba

Bakış açınıza göre değişir tabii ben de destekli sütyenle elde ettiğim boyutu istedim 335 cc takıldı çok memnunum ve iyi ki de olmuşum o kocaman sütyenlerden kurtuldum. Sütyene göre kıyafet seçme devri bitti benim için. Boy kilonuz kaç ?

Büyük protezlerin riskleri her zaman daha fazla bence doktorunuz size uygun olanı seçmiştir, zaten ilk seferde büyük protez koymuyorlar

Bence drunuza güvenin ben 165 45 kiloyum bana 275 cc takıldı yabi küçük bir protez ama ben boyutundan çok memnunum tabi kişiye göre değişiyor ve her cc her bünyede aynı durmuyor bu faktörde var mesela bana 275 takılmasına rağmen benim dikişlerimde açılma oldu ben 325-350 istiyordum demek ki öyle olsa açılma çok olacaktı belki protez çıkartılacaktı.

Dr bana 295 cc önermişti ameliyata girecekken 300 cc altında istemiyorum dedim 315 cc takmış ama gerçekten küçük oldu ameliyat sonrası söylediğimde göğüs cebi ebatı o kadar alabildi dedi yani bütün çevrem boşuna para vermişsin zaten destekli sütyen ile bu kadar oluyordu dedi doktorlar küçük protezi daha rahat taktığı için büyük takmak istemiyor siz ısrar edin güzel bişey istiyorsanız
Bence arkadaşlarınız sizin diri ve çok güzel duran memenizi kıskanmışlardır🤭 fark olmaz olur mu hiç. Destekli sütyeni çıkarınca memeniz küçük kalıyordur ama şimdi buna ihtiyacınız kalmadı. 315 öyle çokta küçük bi cc değil bence tabi herkeste farklı duruyordur ama eminim güzel olmuştur tam kararında. Hiçte paranız boşa gitmemiştir

Bu arada benim kas üstü oldu siz kaç cc taktırdınız acaba
Benim kas altı extra gel 365 cc. Yani öne çıkıklığı bi tık fazla olandan taktırdım. Doktorum 355 cc demişti ameliyatta 365 sığmış. Ben memnunum boyutundan açıkcası

Kaç cc sizin ki ve boyunuz kg göre belki dr öyle tercih etmiştir

Bence arkadaşlarınız sizin diri ve çok güzel duran memenizi kıskanmışlardır🤭 fark olmaz olur mu hiç. Destekli sütyeni çıkarınca memeniz küçük kalıyordur ama şimdi buna ihtiyacınız kalmadı. 315 öyle çokta küçük bi cc değil bence tabi herkeste farklı duruyordur ama eminim güzel olmuştur tam kararında. Hiçte paranız boşa gitmemiştir
Beni motive ettiniz çok teşkkür ederim ☺️ eve zamanla alışacağumı umuyorum bakalım

Benim 400 cc takıldı. Dıştan asla belli olmuyor, süngerli sütyen yerine kendi memem var😍 bence yeterli bir büyüklük, eminim sizin görüntünüz de çok güzel olmuştur. Arkadaşlarınız meme protezi deyince kocaman bir şey bekledi herhalde🤭

Bende meme küçültme oldum 25 gün oldu inan sırtımdan yük kalktı emin ol ne kadar büyük o kadar ağırlık yıllarca büyük mememden dert yandım şimdi küçük oldu aynada kendimr bakıyorum bence de ideal bi büyüklükte takmış doktorunuz büyük memede dert heves edilecek bişey değil kambur duruyordum artık

Bende meme küçültme oldum 25 gün oldu inan sırtımdan yük kalktı emin ol ne kadar büyük o kadar ağırlık yıllarca büyük mememden dert yandım şimdi küçük oldu aynada kendimr bakıyorum bence de ideal bi büyüklükte takmış doktorunuz büyük memede dert heves edilecek bişey değil kambur duruyordum artık
Size de geçmiş olsun umarım çok ağrınız yoktur küçültmek daha zor diyorlar .büyük olan da dertli küçük olanda 😁

Size de geçmiş olsun umarım çok ağrınız yoktur küçültmek daha zor diyorlar .büyük olan da dertli küçük olanda 😁
Aynen t şeklinde koltuk altıma kadar kesim var ilk günler annem baktı sağolsun yoksa zorlanırdım meme büyütmede kesi daha az daha çabuk iyileşme oluyormuş

Benimde hiç meme dokum yoktu. Bende bilmiyorum odem falan gidince kuculecegini. Hic memem yokken birden koskoca memelerle insan icine cikamam herkes anlar demistim. Doktorumada 250 cc olsun demişti. Ameliyatta 300 takmiş. Zorladım baya 300 sığdı. 250 olmazdı sna cok ufak oldu demisti ameliyattan sonra. Iyiki 300 takmiş. Keşke daha buyuk sığsaydı daha buyuk taksaydi. Şuan hayalimdeki buyuklukte degiller ama yinede iyiki diyorum. Çünku benim memelerim erkek memesi gibi dumduzdü

X