Meme küçültme ameliyatı sonrasında meme başı problemi

Benimki de kapkara ve kalın kabuk bağlamıştı. Doktorum bile emin olamadı nekroz olup olmadığına. Siz de içinizi karartmayın, bakımlarınızı düzenli yapıp zamana bırakın. Benim gibi sigara içen biriyseniz beklenen son aslında

Benimki de kapkara ve kalın kabuk bağlamıştı. Doktorum bile emin olamadı nekroz olup olmadığına. Siz de içinizi karartmayın, bakımlarınızı düzenli yapıp zamana bırakın. Benim gibi sigara içen biriyseniz beklenen son aslında
Ameliyat öncesi ve sonrası sigara içmeye devam mı ettiniz ben bıraktığım halde böyle oldu çok korkuyorum 😭

Çok geçmiş olsun benimde sorunlu 20 gün ameliyat olalı bi bakarmısınız benimki gibimiydi sizce benim yaramda toparlarmı meme başı düşermi çok korkuyorum
Doktorunuz ne diyor nasıl bir tedavi uygulamayı düşünüyor acaba? :KK43: çok geçmiş olsun çok zor süreçteyiz

Evet sigara içmeye hep devam ettim. Meme başında bir problem yok. Kabuklar soyulmaya başladılar, altından sağlıklı deri geliyor. Bir buçuk ayı geçti, halen bir kısmında kabuk var. Kısa bir süreç değil anlayacağınız

Evet sigara içmeye hep devam ettim. Meme başında bir problem yok. Kabuklar soyulmaya başladılar, altından sağlıklı deri geliyor. Bir buçuk ayı geçti, halen bir kısmında kabuk var. Kısa bir süreç değil anlayacağınız
Anladım canım benimde sanırım sizin gibi olacak geçsin de uzun müddette geçsin ne yapalım artık tekrar ameliyat olma riski bile sinirlerimi yıprattı çünkü..
sigara bırakmakla içmenin arasında bir fark yok o zaman ben bıraktığım halde yaşadım bir de sigarasızlık siniri stresi sorunu yaşıyorum

Merhaba bende 15 gün önce meme küçültme oldum sol memem kararadı,kurudu çok korkuyorum,siz nasıl toparladınız ben umudumu kaybediyorum.benim durumuma benziyor muydu başına gelen varmı😔toparlarmıyım ki
Merhaba benimde böyleydi üzerine bolca silverdin sürdürüp gazlı bezle kapattırdı doktorum o siyah kabuklar attı altında yeni hasarsız meme ucu çıkmıştı o kabuk atacaktır zamanla hiç merak etmeyin . Şimdi nasıl durumunuz çok geçmiş olsun

Kızlar ne olur yardımcı olun psikolojim çok bozuldu,şu an bende bu resimdeki gibiyim meme ucu kapkara kabuk bağladı.Dr bekliyor atmasını atacak gibimi bilmiyorumda sizler nasıl bir yol izlediniz,duzeldimi lütfen cevap yazabilirseniz çok sevinicem ,sizlere de çok geçmiş olsun

Tekrar merhaba daha önce belirttiğim üzere sağ meme başımın bir kısmı kalın bir kabuk bağlamıştı. Üç ayın sonunda o kabuk düştü ve evet altından deri çıkmadı. Bozuk para büyüklüğünde bir boşluk, içinde yağ ve iç meme dokuları gözükür halde çıktı. Pazartesi doktorum revizyon ameliyatına alacak, mememin alt kısmında sertlik vardı o da enfeksiyonmuş onuda temizleyecek. Şu durumda sadece meme ucum kurtuldu ona seviniyorum. Aman diyeyim estetik ameliyat öncesi sigarayı mutlaka bırakın. Ben kendim ettim kendim buldum

Tekrar merhaba daha önce belirttiğim üzere sağ meme başımın bir kısmı kalın bir kabuk bağlamıştı. Üç ayın sonunda o kabuk düştü ve evet altından deri çıkmadı. Bozuk para büyüklüğünde bir boşluk, içinde yağ ve iç meme dokuları gözükür halde çıktı. Pazartesi doktorum revizyon ameliyatına alacak, mememin alt kısmında sertlik vardı o da enfeksiyonmuş onuda temizleyecek. Şu durumda sadece meme ucum kurtuldu ona seviniyorum. Aman diyeyim estetik ameliyat öncesi sigarayı mutlaka bırakın. Ben kendim ettim kendim buldum
Cevabınız için çok teşekkür ederim benimde 3 hafta oldu her günüm üzüntüyle geçiyor, kabuk bağlasın altına bakacağız dedi, yani size tekrardan bir meme başı yapılmayacak öyle mi bana o bölge kurusun et büzüşsün ona göre bir yol izleyeceğiz dedi doktorum tekrardan meme ucu için revizyon yapacağız dedi gerçekten kabuğun altından aynı şekilde kahverengi memed okulları çıkıyor mu çok merak ediyorum beni en iyi siz anlarsınız bu durum beni çok üzdü tekrar geçmiş olsun

Merhaba revizyon ameliyatınız nasıl geçti?

Cevabınız için çok teşekkür ederim benimde 3 hafta oldu her günüm üzüntüyle geçiyor, kabuk bağlasın altına bakacağız dedi, yani size tekrardan bir meme başı yapılmayacak öyle mi bana o bölge kurusun et büzüşsün ona göre bir yol izleyeceğiz dedi doktorum tekrardan meme ucu için revizyon yapacağız dedi gerçekten kabuğun altından aynı şekilde kahverengi memed okulları çıkıyor mu çok merak ediyorum beni en iyi siz anlarsınız bu durum beni çok üzdü tekrar geçmiş olsun
Merhaba suan ne durumda meme ucunuz

Merhaba suan ne durumda meme ucunuz
Merhaba meme ucum yok açık yar şeklinde kurumasını bekliyor dr.daha sonra artık kaç ay sürecek kuruması bilmiyorum revizyon yapacakmis parça koyacak daha sonra da dövme ile renklendirmeden bahsediyor inanın ben bile şu an yazarken bunaliyorum artık özel bir hastanede bir sürü ücret ödeyip bu hale geldim yıllarca olsam diye heves ettiğim şey burnumdan geldi herkes 10 gün sonra kalkıyorsunuz bu ameliyatta diyor 1,5 ay yattım halada çok acıyor.daha sürecim de çok uzun çok ama çok pişman oldum.

X