meme estetiği sonrası emzirme

arkadaşlar teşekkürler. bende doğum öncesi yaptırıyorum hem dikleştirme hem büyütme. acaba küçük boyut yaparsam daha mı az sarkar hamilelikte? 300 üzeri yaptırırısam kilo aldığımda memeler ağzıma gelir mi, korkuyorum. 270 yaptıracağım bu yüzden sanırım. az olsun öz olsun mantığıyla
Ya benimde 345 olacak doktorum büyük olmayacağını söyledi bende zayifimdir büyük mü oluyor ki acaba

Ya benimde 345 olacak doktorum büyük olmayacağını söyledi bende zayifimdir büyük mü oluyor ki acaba
benim arkadaşım 160 cc yaptırdı. memeleri inanılmaz güzel ve dokusu gerçek meme gibi. hiç küçük de durmuyor. bende küçük seçeceğim, doğum korkutuyor. bana doktor 235 demişti ölçülerim için. 270 ok

arkadaşlar teşekkürler. bende doğum öncesi yaptırıyorum hem dikleştirme hem büyütme. acaba küçük boyut yaparsam daha mı az sarkar hamilelikte? 300 üzeri yaptırırısam kilo aldığımda memeler ağzıma gelir mi, korkuyorum. 270 yaptıracağım bu yüzden sanırım. az olsun öz olsun mantığıyla
440 cc var hiiiççç ağzıma girmiyor. Harika duruyor. Tam 75 D cup. Dual plan yapıldı.

Büyük değil merak etme. 350 cc altı ufak doğal memeler duruyor. Dolgun istiyorsanız 350 üzeri düşünün.. doktorlar doğal olsun deyince ufak yapıyorlar. Ama bende ki dolgun meme 440 cc inanılmaz harika duruyor. Motiva round 410 cc de çok güzel bir beden..

345 dedi ama Bi buyugu veya kucugude olabilirmis ameliyatta sigma durumuna göre birde sizin doktorunuz da memenizi enine ölçüp mu karar verdi protez büyüklüğüne
Sen olabilecek büyüğü iste. Çünkü doğal deyince doktorlar küçük yapıyor. Doktorum enine boyuna ölçtü. Ama ben hep dolgun meme istedim özellikle.. 440 cc oldu. Bunu deneme implantı ile muayenede denedik ameliyattan birkaç gün önce.. eğer bu sığmasaydı 410 cc koyacaktı. O da güzeldi bence. Ama beni mutlu etmezdi ameliyat sonunda. Ameliyathanede uyanır uyanmaz kaç cc koydunuz diye sordum 😀😃

300cc altı zaten küçük memeler. Çoğu insan bu forumda çok pişman okumuşsunuzdur. 300 altı koyduranlar revizyon düşünüyor çoğunlukla.

Merhaba ablanızın göğüsleri emzirme sonrası nasıl değişti ? Ben geçen yıl göğüs büyütme ameliyatı oldum duan bebeğim oldu ve emziriryorum.Göğüslerim süt olduğu için daha da büyüdü sarkacak diye korkuyorum açıkçası.emzirme döneminde sütyen ya da toparlayıcı gibi bir şey kullandığı ablanız biliyor musunuz acaba.cevaplarsanız çok mutlu olurun 🙏🏻

Merhaba ablanızın göğüsleri emzirme sonrası nasıl değişti ? Ben geçen yıl göğüs büyütme ameliyatı oldum duan bebeğim oldu ve emziriryorum.Göğüslerim süt olduğu için daha da büyüdü sarkacak diye korkuyorum açıkçası.emzirme döneminde sütyen ya da toparlayıcı gibi bir şey kullandığı ablanız biliyor musunuz acaba.cevaplarsanız çok mutlu olurun 🙏🏻
Emzirmeyi bıraktıktan sonra sarkma oldu. Zaten küçüktü. Meme implantı yaptırdı daha sonra. Sütyen mutlaka kullanın.

Yok emzirmeyi bıraktıktan sonra implant yaptırdı. Emzirdiği zaman implant yoktu.
S Spagettisever merhaba, 440cc tercih ettiğinizi söylemiştiniz. Benim de boy 160 kilom 52 ve dokum az sayılır. Kas zarı altı (kas üstü sayılıyor) veya kas altını mı tercih ettiniz? Forumda gezindikçe fikrim değişmeye başladı.😗 Daha büyük cc ve kas zarı altına yaptırmayı düşünüyorum.

Merhaba. Yeni gördüm kusura bakma bu aralar sitede aktif değildim..Dual Plan yapıldı bana. Doktorum böyle tercih etti. 440cc den memnunum. Bir küçüğü 415 cc o da olurmuş ama ben biraz dolgun meme seviyorum. 160 boy 55kg ameliyat oldum. Şu an 75 D cup tam oluyor. Bana şunu söylemişti doktorum. Kas üstüne yaparsam çabuk sarkma olacaktır demişti. Kendisine güvendim uygun gördüğü şekilde yaptı.

Merhaba. Yeni gördüm kusura bakma bu aralar sitede aktif değildim..Dual Plan yapıldı bana. Doktorum böyle tercih etti. 440cc den memnunum. Bir küçüğü 415 cc o da olurmuş ama ben biraz dolgun meme seviyorum. 160 boy 55kg ameliyat oldum. Şu an 75 D cup tam oluyor. Bana şunu söylemişti doktorum. Kas üstüne yaparsam çabuk sarkma olacaktır demişti. Kendisine güvendim uygun gördüğü şekilde yaptı.
Merhaba ne kadar ödemiştiniz acaba

X