meme estetiği sonrası emzirme

75 A dan 75 C cup yaptırmıştı. Emzirdi şimdi hala 75 C olarak devam ediyor. Biraz sarktı ama rahatsız edici değil. Gayet normal memeleri. Benim de motiva round 440 cc 75 D oldu bedenim. Çok memnunum. İyi ki dolgun memeler istemişim. Küçük olsaydı mutsuz olacaktım..

75 A dan 75 C cup yaptırmıştı. Emzirdi şimdi hala 75 C olarak devam ediyor. Biraz sarktı ama rahatsız edici değil. Gayet normal memeleri. Benim de motiva round 440 cc 75 D oldu bedenim. Çok memnunum. İyi ki dolgun memeler istemişim. Küçük olsaydı mutsuz olacaktım..

Ablanız adına çok sevindim bende biraz deforme olursa sorun olmaz diye düşünüyorum. Ablanız kaç kilo aldı hamilelikte ve kaç ay emzirdi acaba bende bu ay sonu ameliyat olucam 10 gün sonra normal hayatıma dönebilir miyim acaba

Ablanız adına çok sevindim bende biraz deforme olursa sorun olmaz diye düşünüyorum. Ablanız kaç kilo aldı hamilelikte ve kaç ay emzirdi acaba bende bu ay sonu ameliyat olucam 10 gün sonra normal hayatıma dönebilir miyim acaba
13 kg aldı. 25 ay emzirdi. Ben ameliyat olalı 1,5 ay oldu. 3 gün sonra normal hayatıma döndüm. Sende çabucak toparlarsın kendini.

Hi
Hiç korkma.. gözümüzde büyüttüğümüz gibi olmuyormuş... üstelik ben kombin ameliyat oldum.. hemen kalktım ayağa..
Valla acisada gözümü kararttım artık ağrısı bitecek güzel olacak diye kendimi gazliyorum. Bu yaz fethiyeye denize gidip üstümü çıkartamadım ve yapmam gerektiğini anladım artık kendime çok büyük iyilik olacak diye düşünüyorum 🙂

Valla acisada gözümü kararttım artık ağrısı bitecek güzel olacak diye kendimi gazliyorum. Bu yaz fethiyeye denize gidip üstümü çıkartamadım ve yapmam gerektiğini anladım artık kendime çok büyük iyilik olacak diye düşünüyorum 🙂
Hangi doktora ne kadar ücret ile yaptıracagınızı ögrenebilir miyim bende düşünüyorum da

Merhaba bebek düşünüyorsanız bebek sonrası yaptırın. Ben de yaptırdım emzirme sonrası çok az bir sarkma meydana geldi ama yine de güzel duruyor.🤣

arkadaşlar teşekkürler. bende doğum öncesi yaptırıyorum hem dikleştirme hem büyütme. acaba küçük boyut yaparsam daha mı az sarkar hamilelikte? 300 üzeri yaptırırısam kilo aldığımda memeler ağzıma gelir mi, korkuyorum. 270 yaptıracağım bu yüzden sanırım. az olsun öz olsun mantığıyla

sizin bebekten önce mi silikonlar?

X