Meme buyutme yapdim pismanim cikartdiricam

Meme protezi cikaran olmusmu

• Meme protezi

OY: 4 57,1%
  • Protez cikarma

OY: 3 42,9%

• Ankete Katılan
    7
Bende çok pişmanım
Merhaba ben nisanda çıkarttıdım . Tabi görüntü olarak eski göğüslerinizi arıyorsunuz ama oh iyi ki çıkarttırdım diyorum . Eskiden dolgun gösterişli göğüslerim varken şimdi sönmüş iki balon gibi duruyor. İlk zamanlar üzüldüm ama şimdi alıştım sağlığım daha önemli. Bir de kaç yıldır vardı sizde bende 8 yıldır vardı o yüzden bayağı esnemiş.

Merhaba ben nisanda çıkarttıdım . Tabi görüntü olarak eski göğüslerinizi arıyorsunuz ama oh iyi ki çıkarttırdım diyorum . Eskiden dolgun gösterişli göğüslerim varken şimdi sönmüş iki balon gibi duruyor. İlk zamanlar üzüldüm ama şimdi alıştım sağlığım daha önemli. Bir de kaç yıldır vardı sizde bende 8 yıldır vardı o yüzden bayağı esnemiş.
Ben daha 1 ay önce ameliyat oldum 15. Günde dikişler açıldı tekrar dikiş atıldı simdide yine sivi akışı başladı en büyük pişmanlığım bunu yaptırmış olmak çıkardıktan sonra ne kadar sürede normal hayata döndünüz ağrı oldu mu

Merhaba Selahattin Özmen hoca benim dr um.müthiş bilgili ilgili ve iş disiplini olan biridir.çok tecrübelidir ameliyat öncesi ve sonrasında hastalarını bizzat kendi takip eder bu yaz kızıma burun estetiği ameliyatı yapacak.ben meme yaptırmıştım.
Merhaba, gecmis olsun oncelikle.
Kızınız ameliyat oldu mu?
Ben de bir randevu aldim gorusme icin, merak ediyordum. Yaptigi burunlar resmini uzun vadeli sonucları bulamadim da, burada arastirinca gordum yazınızı.

Merhaba kizlar 1haftadir meme protezi yapdim yapmaz olaydim.agirlik rahtsiz gecer ama istemiyorum bu memeyi eskiden memem sudyensiz duzdu ama sudyen takdiginda dolgulu gibi gozukuyodu.Neyse depresyona girdim yapdirdim.Inanin berbat biseymis cikartdiricam ve cok pismanim niye pismansin cikarma demeyin kararliyim.ama bi sey onemli benim icin kas alti yapmis ve cikarirken zaten duzdum ama etliydi ellersem kendi gogusumu anlarim.simdi amelyat yaparken icinin etini cikariyormi yoksa kendi memenizin icinemi sokuyolar yani icinde bi seyi kesmiyolar dimi.ben bildigim kadar doktora sordum evet eski haline donucek dedi ama umursamaz doktor
yani cikaran olmusmu ve cok agrili mi agri gecer ama kendi gogusumun icinden bi sey cikarmismi acaba diye kafayi yiyicem.bide dikis yeni iyilessin sonra gel dedi ustelik ayni ucret vericem son parami yani.yapanlar cikaranlar erken vazgecen oldumu ici kendi memeniz kalmismi yani
Çıkardınız mı acaba ?

Merhaba ben de 2019 yılında 300 cc taktirdim ama eziyet gibi geliyor artık çıkartmak kurtulmak istiyorum. Yaklaşık 10 doktorla görüştüm 10 tanesi de çıkardıktan sonra estetik açıdan Hamile kadınların doğum sonrası sarkık göbeği gibi göğüslerim olacağını ve hiç memnun kalmayacağımi küçük de olsa başka bir protez koymak gerektiğini söylediler ama ben bunlardan TAMAMEN kurtulmak istiyorum. Siz hangi doktora çıkarttirdiniz memnun musunuz

Benim ilk çıkarttığımda sarkıktı gerçekten sönmüş iki balon gibiydi . Şimdi gayet iyi toparladı . Hafif sarkık . Ancak ben 2. Kez doğum yaptım ve emziriyorum . Ona rağmen gayet iyi bence . Amerikan hastanesinde çıkarttırdım .

Benim ilk çıkarttığımda sarkıktı gerçekten sönmüş iki balon gibiydi . Şimdi gayet iyi toparladı . Hafif sarkık . Ancak ben 2. Kez doğum yaptım ve emziriyorum . Ona rağmen gayet iyi bence . Amerikan hastanesinde çıkarttırdım .
merhaba kapsulleri de cikarabildiler mi acaba? selahattin bey'e mi oldunuz ameliyatinizi? sanirim ruptur yasiyorum, bu sebeple soruyorum.

X