Meme buyutme yapdim pismanim cikartdiricam

Meme protezi cikaran olmusmu

• Meme protezi

OY: 4 57,1%
  • Protez cikarma

OY: 3 42,9%

• Ankete Katılan
    7
Yapma bence ben artik 2aydi cikarmisim cok sukur iyiyim cikarfdikda cok kucukdu sabr etdim masaj yapiyorum buyuyo insallah taktirdigim 85di beden simdi 80var in ama boyle daha guzel ve iyi ben hatirladikca eziyyetimi sadece parama yazik oldu
Merhaba bende silikonlarimi cikarttirmak istiyorum. 3 ay oldu sizin gögusleriniz ne durumda sarkma sönme deri toplanması vs oldumu? Eski haline döndü mü?

Canım öyle düşünme , hangi doktorda oldun bilmiyorum ama doktor sadece ameliyat parası alıp çıkardı benimkisini . Ve çıkarttığım için çok üzülmüştü , görüntü de süperdi çünkü . Lütfen sabırlı ol bende iki sene kaldı ve 295 di benimkilerde . Öyle sarkma filan yapmıyor. Kasaaltı mı oldun ?
Merhaba umarım msjimi görüp cevaplarsınız. Benim 3 ay oldu 335 cc kas altı yaptirdigimdan bu yana sıkıntılar hiç eksilmedi katlanarak çoğaldı. En son kol ağrısı ve uyuşma olunca cikarttirmaya karar verdim. Ama sonrasında gogusun alacağı şekilden endişeliyim. Sizin gögusleriniz eski haline döndü mü deri toplanması sönme doku kaybı vs yaşadınız mi?

baska bir kisiye sormussunuz gerci ama bir ekleme yapmak isterim. 3 ay cok kisa bir sure. o yuzden deformasyon yasamazsiniz. ama kas onarimi konusunu doktorunuzla mutlaka konusun.

baska bir kisiye sormussunuz gerci ama bir ekleme yapmak isterim. 3 ay cok kisa bir sure. o yuzden deformasyon yasamazsiniz. ama kas onarimi konusunu doktorunuzla mutlaka konusun.
Kaş onarımı derken sanırım silikonu alıp kapatıp dikmiycekler mı bilmediğim başka bir ayrıntıda mi var acaba?

kasi onarmayabiliyorlar. o zaman soyle oluyor:
ameliyat oncesi doktorunuzla konusursaniz en azindan netlestirmis olursunuz.

Çok sağolun cok teşekkürler hiç aklımda olmayan bir ayrıntıydı. Doktorumla konuşup altını çizeceğim.

Çok sağolun cok teşekkürler hiç aklımda olmayan bir ayrıntıydı. Doktorumla konuşup altını çizeceğim.
Merhaba tekrar dün bir doktorla görüştüm kas onarımına gerek yok dedi. Benim ki kas altı dual plan olmadığı için mi dedi yoksa yapmayıp öyle bırakma peşinde mi. Kendisine de sordum bu soruyu geçiştirdi. Ciddi anlamda güven problemi yaşıyorum artık. Allahım nerden girdim ben bu işe 😐

Merhaba tekrar dün bir doktorla görüştüm kas onarımına gerek yok dedi. Benim ki kas altı dual plan olmadığı için mi dedi yoksa yapmayıp öyle bırakma peşinde mi. Kendisine de sordum bu soruyu geçiştirdi. Ciddi anlamda güven problemi yaşıyorum artık. Allahım nerden girdim ben bu işe 😐

eger kasiniz kesilmediyse gerek olmayacaktir. guven konusunda ben de ayni seyi yasadim ve ne yazik ki yersiz bir kaygi degil bu. implant cikarma konusunda istanbul'da duydugum bir doktor var. ben hic gorusmedim kendisiyle ve yaptigi islemleri gormedim. amerikan hastanesi'nden selahattin ozmen. suhan bey ile birlikte yayinlari var. belki arastirmak istersiniz:

eger kasiniz kesilmediyse gerek olmayacaktir. guven konusunda ben de ayni seyi yasadim ve ne yazik ki yersiz bir kaygi degil bu. implant cikarma konusunda istanbul'da duydugum bir doktor var. ben hic gorusmedim kendisiyle ve yaptigi islemleri gormedim. amerikan hastanesi'nden selahattin ozmen. suhan bey ile birlikte yayinlari var. belki arastirmak istersiniz:
Siz silikonlarinizi cikkartidiniz değil mi
Teşekkür ederim😊 Kas kesilmeden olabilceğini bilmiyordum. Hos ben dual plan diye biliyordum basından bu yana sonradan komple kas altı olduğunu söyledi doktorun asistanı. Sanırım çoğu sıkıntıyı da direk kas altı yaptığı icin çektim. Son olarak sizin eski halini aldımı göğüsleriniz benim daha önce 75 a dolmuyordu meme başı üst kısımda da pek doku yoktu o kısım beni cok tedirgin ediyor. Okadar korkuyorum ki eski halini bile arayacağım diye

Ben de istanbulda bit doktor arıyorum çıkarttırmak için . Bu konuda iyi bir doktor mu acaba?

Ben de istanbulda bit doktor arıyorum çıkarttırmak için . Bu konuda iyi bir doktor mu acaba?
Merhaba Selahattin Özmen hoca benim dr um.müthiş bilgili ilgili ve iş disiplini olan biridir.çok tecrübelidir ameliyat öncesi ve sonrasında hastalarını bizzat kendi takip eder bu yaz kızıma burun estetiği ameliyatı yapacak.ben meme yaptırmıştım.

Merhaba Selahattin bey mükemmel bir doktordur.

Merhaba Selahattin Özmen hoca benim dr um.müthiş bilgili ilgili ve iş disiplini olan biridir.çok tecrübelidir ameliyat öncesi ve sonrasında hastalarını bizzat kendi takip eder bu yaz kızıma burun estetiği ameliyatı yapacak.ben meme yaptırmıştım.
Teşekkür ederim cmts gününe randevu aldım .İnşallah kurtulurum bu protezlerden en kısa zamanda .

Merhaba umarım msjimi görüp cevaplarsınız. Benim 3 ay oldu 335 cc kas altı yaptirdigimdan bu yana sıkıntılar hiç eksilmedi katlanarak çoğaldı. En son kol ağrısı ve uyuşma olunca cikarttirmaya karar verdim. Ama sonrasında gogusun alacağı şekilden endişeliyim. Sizin gögusleriniz eski haline döndü mü deri toplanması sönme doku kaybı vs yaşadınız mi?
Kol agriniz cok mu oldu ve uyusma? Doktora sordunuz mu ne demisti cikarmadan duzelmez miydi ve baska sikayetiniz var miydi?

Benim direk kas altı oldu kaslarım epey sıkı anlaşılan . 3 ay olmasına rağmen sol gogusum hiç inmedi sağ gogusum koltuk altına kaydı. Doktoruma göre herşey normal ama bana göre değil ağrı uyuşma her hareketimde protezler yukarıya çekiyor. Görüntü olarakta büyük ve kaba görünüyorlar. Kısacası ben bu duruma pek adapte olamadım.

Benim direk kas altı oldu kaslarım epey sıkı anlaşılan . 3 ay olmasına rağmen sol gogusum hiç inmedi sağ gogusum koltuk altına kaydı. Doktoruma göre herşey normal ama bana göre değil ağrı uyuşma her hareketimde protezler yukarıya çekiyor. Görüntü olarakta büyük ve kaba görünüyorlar. Kısacası ben bu duruma pek adapte olamadım.
Doktorunuz kim cok merak ettim 3 ay uzun bi sure ama belki odemdir soldaki, odem indirici seyler yeseniz cok belki faydasi olur? Kas kesilmeyen teknik hangisi acaba onu olalim bari ya valla cok kafam karisti 😓

Öncelikle çok geçmiş olsun . Şu an daha çok yeni , dilerim ki yaptırdığınıza değsin ve alışabilesiniz . Ben iki yıl önce yaptırmıştım , yaklaşık bir ay önce çıkarttırdım , soruların için yardımcı olabilirim .
Merhaba bende çıkartacağım çıkartma süreciniz nasıl oldu ne kadar süre de toparladiniz

X