Meme ameliyatı ve sonrası meme ucu çürüme

Evet
Merhaba sizin küçültme ameliyatından sonra göğüslerin tekrar mı büyüdü
Evet büyüdüler, kilo aldigim icin büyümüş olabilirler birde evlilik oldu haliyle büyüdüler. Benimki her kadindan farkli olarak biri diğerinden daha büyüktü. Hala büyük esitlenmedi orta kisim toparlanmadi bi daha ameliyat dediler korkudan gidemedim. Parada vermek istemedim tekrar tekrar

Bi meme ucu alındı çok az deri bıraktı kahve kısım görünsün diye diğer meme ucunda iyileşme olabilir diye meme ucunu bıraktı ama tekrar çürümeye başladı şimdi o meme ucunun çürüyüp düşmesini bekliyoruz düştükten sonra alttaki yara kısım koyulaşacakmış vs vs yani halen sıkıntılarımız devam etmekte

Bi meme ucu alındı çok az deri bıraktı kahve kısım görünsün diye diğer meme ucunda iyileşme olabilir diye meme ucunu bıraktı ama tekrar çürümeye başladı şimdi o meme ucunun çürüyüp düşmesini bekliyoruz düştükten sonra alttaki yara kısım koyulaşacakmış vs vs yani halen sıkıntılarımız devam etmekte
Merhaba bende 26 ocak ta Ankara Gazi hastanesinde meme kucultme operasyonu gecirdim. Bu gun 7. Gunum . Benden de 3.600 gr doku alindi . Epey büyüktü gogsum ameliyat sonrasi neredeyse hic agri çekmedim. Bastan beri en buyuk korkum da meme ucu kaybi cunku 34 yasindayim . Evet onemli olan o yukten kurtulmakti ama bu da en az buyukluk kadar yipratici . 4. Gun direnlerim alindi 7. Gun bu gunde ilk bamdajlarim bizzat doktor tarafindan sokulum meme ucundaki tanponda alinarak kremlenip tekrar gazli bezle kapaltildi . Her gun kremle ve tekrar ucu kapat dedi . Ama az once bir meme ucumun kenarinda kanama oldugunu fark ettim. Ve su an uyuyamiyorum . Yogun bir kanama degil ancak neden oldu bu simdi 🥹 sizde de durum boyle mi baslamisti acaba? Ben birde farkli ilde yasiyorum ve yarin tekrar donecegim. Sizce tekrar yola cikmadan sabah hidip gorusmelimiyim 😔 ah ne zor bir surec bu boyle 😭 bu arada annenize de cokca gecmis olsun. 🙏

Merhaba bende 26 ocak ta Ankara Gazi hastanesinde meme kucultme operasyonu gecirdim. Bu gun 7. Gunum . Benden de 3.600 gr doku alindi . Epey büyüktü gogsum ameliyat sonrasi neredeyse hic agri çekmedim. Bastan beri en buyuk korkum da meme ucu kaybi cunku 34 yasindayim . Evet onemli olan o yukten kurtulmakti ama bu da en az buyukluk kadar yipratici . 4. Gun direnlerim alindi 7. Gun bu gunde ilk bamdajlarim bizzat doktor tarafindan sokulum meme ucundaki tanponda alinarak kremlenip tekrar gazli bezle kapaltildi . Her gun kremle ve tekrar ucu kapat dedi . Ama az once bir meme ucumun kenarinda kanama oldugunu fark ettim. Ve su an uyuyamiyorum . Yogun bir kanama degil ancak neden oldu bu simdi 🥹 sizde de durum boyle mi baslamisti acaba? Ben birde farkli ilde yasiyorum ve yarin tekrar donecegim. Sizce tekrar yola cikmadan sabah hidip gorusmelimiyim 😔 ah ne zor bir surec bu boyle 😭 bu arada annenize de cokca gecmis olsun. 🙏
Merhaba bnde 17 Nisan'da meme küçültme ameliyatı oldum o dediğiniz durum sanırım dikislerden oluyo bnmde çok küçük dikiş yerinden kanama olmuştu

Merhabalar amelıyat ıcın ne ucret odedınız bıde toplam kac gun kaldınız

Yaş faktörü ve doku fazlalığı biraz sorun yaşatıyor birde bakım çok önemli ben 10 gündür anneme bakıyorum tek başına kalkmasına bile izin vermiyorum iyi araştırın derim ama rahatlıyor insan göze alıyorsanız herşeyi olun derim
Lùtfen dr. Ismini verirmisiniz bende auni durumdayim acik yaraya başladi

Halamda 50 sinde ondada seker var inanin bende de cok doku alındı insan ferahliyor. Ha yine büyüdüler o ayri konu. 2 3 sefer operasyon geçirdi alinmadi diye biliyorum bayağı ilaç kullandı akinti oluyordu meme ucunda filan
Halamda ayni dr. Oldu demişssiniz bana dr. Ismini verirmisinizzz lùften ceva verin

X