Meme küçültme ameliyatı sonrası meme ucu çürümesi

Arkadaşlar merhaba 8 ağustosta Ankara Etlik şehir hastanesinde meme küçültme ameliyatı oldum . Üçüncü gün direnler çekildi taburcu oldum. Eve geldikten iki gün sonra duş aldım . Sağ memeden akıntı gelmeye başladı . Pazartesi kontrole çağırdı bantlar açıldı ve hayatımın şokunu yaşadım. Sağ meme ucum çürümüş bütün dikişler patlamış meme komple açılmış . Her yerden enfeksiyon akiyodu. Hemen yatış verdiler bir haftalık antibiyotik tedavisi pansuman meme ucuna sülük tedavisi yaptılar. Bir hafta sonunda ikinci ameliyata alındım boynumdan parça alıp memeye yama yapmislar hiç haberim yoktu boynumu görünce ordada ikinci şoku yaşadım. 4 gün sonra yapılan yama açıldı yine tutmamış . Ateslenmeye başladım yaradan kültür aldılar . İki gün sonra sonuç çıktı hastane bakterisi bulaşmış bı 5 günde bunun için antibiyotik aldım . Bu seferde antibiyotik alerji yapti hoop ürtiker oldum. Alerji ilaçları kremler derken beş günde böyle geçti . 27 gün hastanede kaldım . Sonra sana yapılacak bişi yok deyip taburcu ettiler . Sağ meme ucum yok ve orası açık yara . Başka hastaneler bakmıyor . Pansumanla gececekmis yeni deri olusacakmis falan filan. Nolacak bu meme ucu varmı bu ameliyatta meme ucunu kaybeden kafayı yemek üzereyim bugün yine ateşim çıkmaya başladı .
Çok üzüldüm yaşadığınız durumu çok geçmiş olsun diliyorum aynı durumdayım meme ucu açık nekroz oldu doktor biraz daha bekleyelim diyor yama yapmak için ama görüyorum ki Yaman'ın da tutmama ihtimali varmış ona çok üzüldüm açık yara ile hala bekliyorum siz ne yapabildiniz bir sonuca ulaşabildiniz mi çok merak ettim çok kötü bir durum psikolojim altüst oldu sizi çok iyi anlıyorum tekrar geçmiş olsun

Merhaba yeni gördüm mesajınızı şu anki durumunuz nedir maalesef benim sağ meme ucu yok hala psikolojik olarak atlatamadım yaralarım tamamen iyileşti fakat görüntü kötü

X