Popüler Konu MasterChef 2023 Türkiye

Kizlar ben de 2020den emirin asistaniyla tanistim. Neden emir gelmedi fln diye sordum. Bunlarin her tanitiminda acun para kesiyormus. Hani atiyorum tahsinle sergen reklam yapiyor acun kendi payini kesiyor. Emirin menejeri de gitmesini istememis senin zaten cok takipcin var kazancin iyi. Zaten kendini kanitladin ayni seyi yapma fon demis. Giybet bu kadar.

Kizlar ben de 2020den emirin asistaniyla tanistim. Neden emir gelmedi fln diye sordum. Bunlarin her tanitiminda acun para kesiyormus. Hani atiyorum tahsinle sergen reklam yapiyor acun kendi payini kesiyor. Emirin menejeri de gitmesini istememis senin zaten cok takipcin var kazancin iyi. Zaten kendini kanitladin ayni seyi yapma fon demis. Giybet bu kadar.
Hiç şaşırmadım. Böyle bir şey olmasa neden programda 'iş birliği' çağrısı yapsınlar ki.

Göreceğiz bakalım hafta boyunca 3 0 çok zor sanki
batuhan elenmiş
bugün de kırmızı takım yeniyor
cumartesi günü batuhan gidiyor potaya
son ikiye alican batuhan kalıyor
sırası ile çıkanlar
1 cemre
2 hasan
3barbo

4esra
5 dilara
6 alican
elenen batu
üzüldüm 3-0 galibiyet alıp gitmesine

batuhan elenmiş
bugün de kırmızı takım yeniyor
cumartesi günü batuhan gidiyor potaya
son ikiye alican batuhan kalıyor
sırası ile çıkanlar
1 cemre
2 hasan
3barbo

4esra
5 dilara
6 alican
elenen batu
üzüldüm 3-0 galibiyet alıp gitmesine
Bu kadar ifşa çok fazla değil mi yaaaaa

Cemre gidiyor, böyle gitmesine üzüldüm. Öyle hasta ki ayakta duramıyor. Burcu da hastayken gitmişti. Gitsin istemiştim, kıl oluyordum ama böyle değil.

alicandan sonra izlemek içimden gelmiyor takip ediyorum sadece
yine dilara korunması
o tuz olayından sonra zaten haksızlıkta nirvana yapmalarıyla bitti benim için program
Cemreye de üzüldüm en azından ondan önce dilara gitmeliydi

X