Popüler Konu MasterChef 2023 Türkiye

bende cemreciyim amaç güçlüyü elemekti öyle de yaptı metini seviyordum sessiz sakin efendi bir genç yaşı ufak önü açık çok daha iyi yerlere geleceğine eminim belki daha iyi oldu onun için 2021 tayfası ile anılacak onlara kanacaktı kötü lanse olacaktı
yolu açık olsun
hı şu bi gerçke ondan önce elnemesi gereken çok kişi vardı
zaten geldiğinden bu yana bir performans da göremedik bu genel itibariyle hepsinde var 1. ler ve 2.ler de kıvanç hariç
ben kıvançı tutuyorum çok efendi doğru dürüst inş değişmez

Cemreci değilim hatta hiç sevmedim. Ben bu yarışmayı güçlüler köprüyü geçmeden birbirini iteklesin diye izlemiyorum. Gerçekten başarılı olanlar kalsın ve belirli bir düzen çerçevesinde birbirini elesin. Cemrenin yaptığı benim etiğime uymuyor. 2021 tayfayı savunmayacağım ama böyle sinsice adam göndermiyorlar en azından, sadece üslupları çirkin. Yemekteyiz, gelin kaynana programları izleyen insanların çoğunlukta olduğu bir ülkde bu kadar sivri dil 'başarılıyı bıçakla' kafası kadar koymuyor bana

Cemre’yi savunmuyorum ama bu bir yarışma Metin’i potaya atmak istedi attı. Potadan da çıkardı ama Tanya ile tabakları karıştı motivasyonu düştü. Yarışmada kalıp seviyesini düşüreceğine iyi oldu bence zaten şampiyonluğu vardı önü açık iyi bir aşçı. Cemre’nin üstüne illaki giderler zaten öyle bir şey arıyorlar 😄

Cemreci değilim hatta hiç sevmedim. Ben bu yarışmayı güçlüler köprüyü geçmeden birbirini iteklesin diye izlemiyorum. Gerçekten başarılı olanlar kalsın ve belirli bir düzen çerçevesinde birbirini elesin. Cemrenin yaptığı benim etiğime uymuyor. 2021 tayfayı savunmayacağım ama böyle sinsice adam göndermiyorlar en azından, sadece üslupları çirkin. Yemekteyiz, gelin kaynana programları izleyen insanların çoğunlukta olduğu bir ülkde bu kadar sivri dil 'başarılıyı bıçakla' kafası kadar koymuyor bana
Yürüyen ego.

Bugün takım oyununu kazanan mavi takımmış Elenen de tanya olacakmış o zaman bu hafta ya mavi takım 1 oyun illa kaybedecek yada bireyselden girecek potaya tanya
Mavi 3-0 yapcak. Baris gidecek tanya potada degil diye okuduM bi kac sayfada. Cemre barisi gonderirse kraliçeligini ilan eder. İnsallah alican saglik problemlerinden gitmez.

Akşam Dilaradan bir kez daha nefret ettim Tahsin Sergen Dilara bildiğiniz çete
o kadar yorum yazılıyor dikkate almıyorlar mı
birde geçen gün Somer şef diyor ki sizi öyle kötü eleştirenler yolda görseler resim çekilmek için sıraya girerler
şahsım adına Asla onlarla resmim olsun istemem dükkanları burda olsa gitmem
görsem iki çift kelamım olur ama en okkalısından

Akşam Dilaradan bir kez daha nefret ettim Tahsin Sergen Dilara bildiğiniz çete
o kadar yorum yazılıyor dikkate almıyorlar mı
birde geçen gün Somer şef diyor ki sizi öyle kötü eleştirenler yolda görseler resim çekilmek için sıraya girerler
şahsım adına Asla onlarla resmim olsun istemem dükkanları burda olsa gitmem
görsem iki çift kelamım olur ama en okkalısından
Tahsinin istanbuldaki evi ve dukkani bana cok yakin. Bir denk gelsem ooo limoncu tahsin bey der laf atarim. Simdi cemreye herkes ofkeli diye ustune gidiyorlar kendi algilarini temizlemek icin. Sanki 3 gun once butun birinicileri ikincileri potaya atip eliycez ehi ehi diyen kendileri degilmis gibi. 2021i delirtmek icin cehennemden deccal zuhur etse deccali tutarim. İnsallah gercekten elenen de baristir dun artistlik yapiyordu.

Tahsinin istanbuldaki evi ve dukkani bana cok yakin. Bir denk gelsem ooo limoncu tahsin bey der laf atarim. Simdi cemreye herkes ofkeli diye ustune gidiyorlar kendi algilarini temizlemek icin. Sanki 3 gun once butun birinicileri ikincileri potaya atip eliycez ehi ehi diyen kendileri degilmis gibi. 2021i delirtmek icin cehennemden deccal zuhur etse deccali tutarim. İnsallah gercekten elenen de baristir dun artistlik yapiyordu.
Her dediğine katılıyorum nefret ettim onlardan
Cemre de o potodan çıkar
ama Dilara baş gelemiyor Cemreye onu farkettim konuşmasından mimiklerinden
sağlam kayaya çarptı
birde herkes diyor dün dokunulmazlık kesinlikle esranın hakkıydı diye
şeflerde az değil

X