Çene Estetiği Masseter botoksu

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

gozdenay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2022
4
3
29
Merhabalar ben 9 gün önce diş sıkma problemi sebebiyle masseter botoks yaptırdım. Yüzümün sol tarafında gülerken hafif bir asimetri oluşmaya başladı ve gülerken gamze-çizgi gibi bir şey çıkıyor. Ayrıca yemek yerken çok zorlanıyorum bisküviyi ısırmak bile çok zorlaştı. Sol kulağımda da ara ara uğuldama oluyor. Daha önce bunları yaşayan var mı? Daha kötü olursam yüzümü oynatamayacak hale gelirsem diye çok korkuyorum. Kaç günde tam etkisi çıkıyor bilenler varsa yazabilir mi?

Ben de yaptırdım sert birşeyler çiğneme, sakız da çiğneme demişti.
Ama asimetri ile karşılaşmamıştım

Benimde öyle olmuştu, çiğneme olayı anca 1,5 aya kadar düzeliyor. Asimetrik anlamadım. Ama benim gülerken dudaklarım yani ağzım kayıyordu. Hatta korkttum felç mi geçiyorum diye. Fakat doktorum normal oldugunu söyledi. Ve oda 3 aya yavas yavas geçti. Ama 2 sene idare ettim valla yoksa çenemin ağrısından intihar etmeyi bile düşündüm. O kadar pis bi ağrı. Allah düşmanıma vermesin

Benimde öyle olmuştu, çiğneme olayı anca 1,5 aya kadar düzeliyor. Asimetrik anlamadım. Ama benim gülerken dudaklarım yani ağzım kayıyordu. Hatta korkttum felç mi geçiyorum diye. Fakat doktorum normal oldugunu söyledi. Ve oda 3 aya yavas yavas geçti. Ama 2 sene idare ettim valla yoksa çenemin ağrısından intihar etmeyi bile düşündüm. O kadar pis bi ağrı. Allah düşmanıma vermesin
Bugün 10. günüm ve yemek yerken çenemde minik bir şişlik çıkıyor fındık gibi. Bugün farkettim bunu, bu yan etkiyi yaşadınız mı?

Merhabalar ben 9 gün önce diş sıkma problemi sebebiyle masseter botoks yaptırdım. Yüzümün sol tarafında gülerken hafif bir asimetri oluşmaya başladı ve gülerken gamze-çizgi gibi bir şey çıkıyor. Ayrıca yemek yerken çok zorlanıyorum bisküviyi ısırmak bile çok zorlaştı. Sol kulağımda da ara ara uğuldama oluyor. Daha önce bunları yaşayan var mı? Daha kötü olursam yüzümü oynatamayacak hale gelirsem diye çok korkuyorum. Kaç günde tam etkisi çıkıyor bilenler varsa yazabilir mi?
Merhaba aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Sizin düzeldi mi asimetriniz?

Ben de yaptırdım sert birşeyler çiğneme, sakız da çiğneme demişti.
Ama asimetri ile karşılaşmamıştım
E böyle yediginiz ictiginiz kısıtlanacaksa ne anlamı varmış niye yapmışlar
Bı yeri yaparken başka yeri bozmak olmaz mı bu

Arkadaşlar bu botokstan 1 hafta sonra burun estetiği oldum , sonra gülüşüm asimtrik oldu ben de burun ameliyatından dolayı oldu sanıyorum suan cok rahatladım 6 ay da olsa geçiyormuş gülünce bir taraf yeterince açılmıyor ve çizgi oluştu. Bence yaptırmayın pişman olursunuz gülemiyorum şuan ben.

X