Çene Estetiği Masseter botoks sonrası gülme asimetrisi yaşayan var mı?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

nazlidisikanarya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2022
5
1
29
Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce yıllardır diş sıktığımdan ötürü masseter botoks uygulaması yaptırdım ve bunun sonucunda gülüşümde asimetri oluşmaya başladı. Gülerken sol tarafa kayıyor dudağım, sağ taraf daha hareketsiz ve hafif aşağıda duruyor. Bu normal bir süreç mi, sizlerde oldu mu? Olduysa nasıl geçti zamanla mı bilgi alabilir miyim sizden? :KK43:

Merhaba, ben de 10 gun önce yaptırdım. Botoks etki etmeye başlayınca tamamen gülüşüm değişti ve sağ tarafımı daha az oynatabiliyorum, sanırım oraya daha fazla botoks sıktı. sağ tarafım daha şiş sola göre. Yani yanağım şişti. Sizin hala aynı mı? Yoksa bir değişiklik oldu mu?

Merhaba, ben de 10 gun önce yaptırdım. Botoks etki etmeye başlayınca tamamen gülüşüm değişti ve sağ tarafımı daha az oynatabiliyorum, sanırım oraya daha fazla botoks sıktı. sağ tarafım daha şiş sola göre. Yani yanağım şişti. Sizin hala aynı mı? Yoksa bir değişiklik oldu mu?
Aynı maalesef bir de doktor dalga geçer gibi gülebildiğin tarafa da yapalım o da gülemesin dedi😞 doktorla iletişime geçtiniz mi siz size ne dediler

merhaba eski gülüşünüz geri geldi mi

Arkadaşlar massatre botoks yaptırdım 1 ay oldu günlerdir gülüşüm çok çirkin asimetri var ve çizgiler belirginleşti bu ne zaman geçeçek geçecek mi

Arkadaşlar massatre botoks yaptırdım 1 ay oldu günlerdir gülüşüm çok çirkin asimetri var ve çizgiler belirginleşti bu ne zaman geçeçek geçecek mi

merhaba ben 10 gun önce yaptırdım. daha yeni bilmiyorum ama ne gülüşümde ne yüz çizgilerimde herhangi bir asimetri oluşmadı. internette bu tarz yan etkileri okuduğumu ve korktuğumu doktoruma söylediğimde '' çene kaslarının bir tık üstünde gülme kasları var onlara yanlışlıkla vuruyorlar ya da fazla enjekte ediyorlar iğneyi bu yuzden diğer kaslar zarar görüyor ama 6 ay sonra geçiyor bunlar da '' demişti bana . geçmiş olsun

X