Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri MASAJLA MEME BÜYÜTME (TECRÜBESİ OLANLAR BAKABİLİRMİ?)

Meraba benimde gögüslerim ergenlik çagında durmuş gibi büyümedi ama avuca geliyo en azından onada şükür 28 yaşımdayım 😀😀7 aydır evliyim
Canım bişi sorcam evlilikte bi sorun olmuyor demi böyle küçük olması benimde 75 beden felan ama avucu gayette dolduruyor. Yani bi sorun mu bu evlilikte.. Mesela evlenmeden önce seni hep destekli südyen le kıyafetin dışından görüp evlenince hiçbişey siz görünce acaba ne düşünürler?

Gerçekten evlenince nasıl büyüyor ki 😲😲😲 yani hamilelikte hormonlar dolayısıyla büyürde. Sen kilomu aldın acaba evlenen herkes genelde kilo alıyor. Evlilik sana yaramış diyorlar hatta. Bilmiyorum evlenince büyüyecekmi acaba benimkide..
Ben tam tersi kilo verdim canım boyum 172 kilom 63 .ellendikleri içinmi yoksa vücuda sperm griyor diye bünyemi değişiyor bilmiyorm

Ben tam tersi kilo verdim canım boyum 172 kilom 63 .ellendikleri içinmi yoksa vücuda sperm griyor diye bünyemi değişiyor bilmiyorm
Benim arkadaşım yeni evlendi 5 6 ay oldu işte bi gördüm poposu ve göğüsü çok büyümüş. Ama öğrendik ki arkadaşım 1 aylık hamile imiş. Sen böyle diyince acaba sendemi hamilesin diye düşündüm 😂

Canım bişi sorcam evlilikte bi sorun olmuyor demi böyle küçük olması benimde 75 beden felan ama avucu gayette dolduruyor. Yani bi sorun mu bu evlilikte.. Mesela evlenmeden önce seni hep destekli südyen le kıyafetin dışından görüp evlenince hiçbişey siz görünce acaba ne düşünürler?
Evlenmeden önce desteklide bile büyük durmuyoduki canım 😀bende hiç cok büyük beden kullanmamıştım .Ben evin içinde sütyen bile takmıyorum .bide ben cok beyazım o yüzden eşimin dedigne göre kusursuzmuşum cok beyeniyor 😀😀 bence bir sorun olsa söylerdi şakayla karısık .erkekler sorun etmiyor bence insan sevince eşini herseyi güzel geliyor demekki

Benim arkadaşım yeni evlendi 5 6 ay oldu işte bi gördüm poposu ve göğüsü çok büyümüş. Ama öğrendik ki arkadaşım 1 aylık hamile imiş. Sen böyle diyince acaba sendemi hamilesin diye düşündüm 😂
Ah keşke canım ama olmadı daha cocugum 7 aydr eşimden kaynaklı olmuyor ama tedavi görüyo eşim

Evlenmeden önce desteklide bile büyük durmuyoduki canım 😀bende hiç cok büyük beden kullanmamıştım .Ben evin içinde sütyen bile takmıyorum .bide ben cok beyazım o yüzden eşimin dedigne göre kusursuzmuşum cok beyeniyor 😀😀 bence bir sorun olsa söylerdi şakayla karısık .erkekler sorun etmiyor bence insan sevince eşini herseyi güzel geliyor demekki
Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah.. 💞

Ah keşke canım ama olmadı daha cocugum 7 aydr eşimden kaynaklı olmuyor ama tedavi görüyo eşim

Nasip işi arkadaşım daha 20 yaşında erken evlendi işte düşünmüyordu çocuk korundu felan ama hamile olunca da şaşırdı. Nasip yani. Dedi çocuk isteyenler var Allah bana verdi vardır bi bildiği dedi. Yani gerçekten nasip işi. İnşallah hayırlısıyla sende al ve eşini kucağına amin..

Nasip işi arkadaşım daha 20 yaşında erken evlendi işte düşünmüyordu çocuk korundu felan ama hamile olunca da şaşırdı. Nasip yani. Dedi çocuk isteyenler var Allah bana verdi vardır bi bildiği dedi. Yani gerçekten nasip işi. İnşallah hayırlısıyla sende al ve eşini kucağına amin..
Bebişini kucağına al. yazmıştım eşini kucağına al yazmış sorry.

Değişik hissetmiyormusun kendini.. Yani orada fazladan bişey varmış gibi.. Yani doğal meme gibi hissediyormusun? Yani ben silikon istememe sebebim. Yani ameliyat olmak zor felan onuda geçtim doğal olan bir şeyi yapay yapmak pekte uygun değil. Yani sağlık sorunu varsa elbette yapılır ama diğer türlü sırf istediğimiz için vücudumuzu değiştirmeyiz. Sonuçta Allah böyle yaratmış vardır bi bildiği.. Bu yüzden ben düşünmem silikon. Hadi bunu geçtim desem 13 bin gibi bir parayı vermekte israf bence. Ama bu bir sağlık sorunu olsa ilerde çocuğumu emziremicek olsam ve bir ameliyat gerekse ona veririm 13 bin tabiki. Yani amacım seni yargılamak değil sadece kendimin neden yaptırmak istemediğimi açıklamak. Senin adına sevindim sonuçta memnunsun, 😊
Valla dogustan beri memem varmis gibi bi his yani hic yabanci bisi varmis gibi hissetmiyorum bi agirlik bi garip histe yok 😅 tabi senin dusuncen ama ben cok kafaya takiyodum psikolojik olarak yaptirmak beni daha iyi yapti elbet fazla bi para ama inan 50 bin olsa yine biriktirir yine yaptirirdim cunku surekli of pof niye memem yok diye hergun kafaya takmaktan iyi diye yaptirdim herkesin kendi tercihi tabiki insallah dogal yolla buyucek bisey bulursun sende 🙏🏻

Ben tüylenme için hayıt tohumu içiyordum. Göğüslerim de büyüdü. Östrojeniniz azsa etki ediyor. İki hafta düzgün içtim büyüdü ve dolgunlaştı. Arada içtim yine bir ay sonunda aynı kaldı. Düzenli kullanımda bayağı etki gören var ve cidden etki ediyor. Ama hiç etki etmeyenler de var vücuttan vücuda değişiyor.

Ben tüylenme için hayıt tohumu içiyordum. Göğüslerim de büyüdü. Östrojeniniz azsa etki ediyor. İki hafta düzgün içtim büyüdü ve dolgunlaştı. Arada içtim yine bir ay sonunda aynı kaldı. Düzenli kullanımda bayağı etki gören var ve cidden etki ediyor. Ama hiç etki etmeyenler de var vücuttan vücuda değişiyor.
Ya sevindim daha önce denemedim hayıt. Civan perçemi diye bir ot var. Onu aldım. Ama onuda hiç içmedim daha... Siz bu dediğim otu biliyormusunuz peki?

X