Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri MASAJLA MEME BÜYÜTME (TECRÜBESİ OLANLAR BAKABİLİRMİ?)

Sizin adınıza sevindim:) Ama mesela ben hem ameliyattan korkuyorum hem maddi açıdan çok pahalı hem de ailemin razı gelmesi söz konusu bile degil yani konu saglık olunca:KK43:
Bende babamdan habersiz gittim oldum 😬 hala haberi yok gerci ama maddi acidan cidden az para degil ameliyatta 🙁gogus kasini gelistirecek spor yapsan belki oda biraz etki eder kaslardan ama olan yagda eriyebilir insallah kullandigin bi yag cidden ise yarar

Kizlar zamaninda bende cok kullandim yok uzum cekirdegi yagi yok cilek yagi keyen tohumu otlar hicbir ise yaramadi ve oype 1 ay 2 ayda kullanmadim 6 ay kullandim sonuc sifir sadece duzenli masaj gogusu dirilestiriyor diklestiriyor yani. Ki spor yapinca vucut bile dirilesiyor oyle dusunun. 75b dolgulu dolmazdi suan 80 C bos kap giyiyorum. Nasilmi? Silikon taktirarak😅😅 baska care yol yok 🤷🏻 zira gogus dolmasi icin icinde yag dokusu olmali hicbir ot yag onu deri altina giripte aman yag olusturayim demez tek care silikon oldu valla kafam rahat ustelik 3 ay oldu taktirali iyiki taktirmisim valla aktara verdiginiz paraya yazik oluyo🤷🏻
Ben taktırmak istemiyorum. Ama sende baya cesaretlisin. Buda güzel bişey. Ben asla cesaret edemezdim galiba böyle birşeye. Benim göğüslerim de 75 i doldurmuyor. Büyük olmalarını tabiki isterim ve bu yüzden doğal yolları deniyorum.. Ama cerrahi bir mühehaleye cesaretim yok.. Ne mutlu sana.

Kilo alınca belli bir büyüme olduğu bariz ortada mesela ben daha zayıfım o zamanlar hiç yok denecek kadardı şuan 10cm memem var buda aslında kilonun etkisi ama göğüslerim büyüsün diyede veremeyeceğim kiloları almak istemiyorum açıkçası..

Aslında vücut kitle indeksime göre ideal kilom 61 olması gerek ben 54 kiloyum en azından bi 4 kilo alsam etki eder i acaba.. Korkuyorum da kiloları verememekten.

Ben taktırmak istemiyorum. Ama sende baya cesaretlisin. Buda güzel bişey. Ben asla cesaret edemezdim galiba böyle birşeye. Benim göğüslerim de 75 i doldurmuyor. Büyük olmalarını tabiki isterim ve bu yüzden doğal yolları deniyorum.. Ama cerrahi bir mühehaleye cesaretim yok.. Ne mutlu sana.
Ben senelerce istedim param yoktu sadece arastirdim cok sonra paramida ayarlayip bi anda oldum 😅 insallah istedigin gibi olur seninde hersey🙏🏻

Ben senelerce istedim param yoktu sadece arastirdim cok sonra paramida ayarlayip bi anda oldum 😅 insallah istedigin gibi olur seninde hersey🙏🏻

İnşAllah bizim memişlerde büyür ya.. Çok değilde en azından bi 75 i tam doldursam mutlu olcam.. Genetikte değil bence annemin ablamın gayet büyük halalarımında büyük. Kuzenleriminde büyük. Ben zayıf olduğum için olduğunu düşünüyorum.. Aslında protein ağırlıklı kilo almanın göğüslere etki edeceğini düşünüyorum. Silikon gerçekten büyük cesaret bence ben çok korkarım ameliyattan. 🥶🥶

İnşAllah bizim memişlerde büyür ya.. Çok değilde en azından bi 75 i tam doldursam mutlu olcam.. Genetikte değil bence annemin ablamın gayet büyük halalarımında büyük. Kuzenleriminde büyük. Ben zayıf olduğum için olduğunu düşünüyorum.. Aslında protein ağırlıklı kilo almanın göğüslere etki edeceğini düşünüyorum. Silikon gerçekten büyük cesaret bence ben çok korkarım ameliyattan. 🥶🥶
Gercekten cesaret isi cunku 3 4 gun yari felcli gibiydim ama 5.gunden sonra daha iyi oldum kesin cozum bu bende cok ugrastim 44 kiloydum zayifim diye olmuyo sanirdim bende suan ama 52 kiloya ciktim hatta 58 kilo oldugum donemde oldu yinede memelerde hic etki gormedim bende 75 b dolgulu takardim ama onuda doldurmadi o kilodayken bile. O yuzden tek carem bu oldu 🤷🏻 5 10 gun yattim ameliyat sonrasi sonra normale dondum bi tik zor surec ama degiyo seninde imkanin varsa inan yagla masajdi hepsi bos zamaninada yazik ugrasinada ancak diklesir skilasir ki oyle etkili bisey olsa herkes o yagdan alip masaj yapar buyuturdu silikona 13-18bin vermeyi kimse istemez sonucta🙁

Aynı sorunları ben de yaşıyorum çok ayrık duruyorlar 75b bile dolmuyor faydası oldu mu masajın en azında v yaka giydiğimde bir çatal olsun istiyorum

Meraba benimde gögüslerim ergenlik çagında durmuş gibi büyümedi ama avuca geliyo en azından onada şükür 28 yaşımdayım 😀😀7 aydır evliyim

Gercekten cesaret isi cunku 3 4 gun yari felcli gibiydim ama 5.gunden sonra daha iyi oldum kesin cozum bu bende cok ugrastim 44 kiloydum zayifim diye olmuyo sanirdim bende suan ama 52 kiloya ciktim hatta 58 kilo oldugum donemde oldu yinede memelerde hic etki gormedim bende 75 b dolgulu takardim ama onuda doldurmadi o kilodayken bile. O yuzden tek carem bu oldu 🤷🏻 5 10 gun yattim ameliyat sonrasi sonra normale dondum bi tik zor surec ama degiyo seninde imkanin varsa inan yagla masajdi hepsi bos zamaninada yazik ugrasinada ancak diklesir skilasir ki oyle etkili bisey olsa herkes o yagdan alip masaj yapar buyuturdu silikona 13-18bin vermeyi kimse istemez sonucta🙁
Değişik hissetmiyormusun kendini.. Yani orada fazladan bişey varmış gibi.. Yani doğal meme gibi hissediyormusun? Yani ben silikon istememe sebebim. Yani ameliyat olmak zor felan onuda geçtim doğal olan bir şeyi yapay yapmak pekte uygun değil. Yani sağlık sorunu varsa elbette yapılır ama diğer türlü sırf istediğimiz için vücudumuzu değiştirmeyiz. Sonuçta Allah böyle yaratmış vardır bi bildiği.. Bu yüzden ben düşünmem silikon. Hadi bunu geçtim desem 13 bin gibi bir parayı vermekte israf bence. Ama bu bir sağlık sorunu olsa ilerde çocuğumu emziremicek olsam ve bir ameliyat gerekse ona veririm 13 bin tabiki. Yani amacım seni yargılamak değil sadece kendimin neden yaptırmak istemediğimi açıklamak. Senin adına sevindim sonuçta memnunsun, 😊

Tam olarak nasıl bir masajdan bahsediyorsunuz?
Masaj tarzı şeylerin faydası olsaydı evlendikten sonra birkaç beden büyürdü göğüslerimiz:halay::halay::halay:
Malum sürekli mıncıklanıyor garipler

Aynı sorunları ben de yaşıyorum çok ayrık duruyorlar 75b bile dolmuyor faydası oldu mu masajın en azında v yaka giydiğimde bir çatal olsun istiyorum
Canım benim şöyle dolgulu ve sıkan sütyen giyince zordan zordan oluyor çatal ama tabiki doğal haliyle birbirinden bağımsız iki yuvarlak.. Ama çokta küçük bulmuyorum 75 i tam dolduramasamda 1 avucu dolduruyor fazlasıyla. Ve evlenince büyüyeceğini düşünmüyorum çocuk felan hormonlar etkiler bence. Yani en azından dümdüz değilim bu yüzden memnunum aslında. Ama kim daha büyük olsun istemezki. Ama bazı arkadaşlarımın çok büyük mesela ve sarkık daha 20 yaşlardayız hepimiz. Şuan dik olması büyük olmasından daha iyi bence. Masajla yapıyorum büyütme se bile dikleştirir. Zararı olmaz bence.

Tam olarak nasıl bir masajdan bahsediyorsunuz?
Masaj tarzı şeylerin faydası olsaydı evlendikten sonra birkaç beden büyürdü göğüslerimiz:halay::halay::halay:
Malum sürekli mıncıklanıyor garipler
Canım yağlarla masadan bahsediyorum. Evlilik olayına bir yorumum yok çünkü bekarım. Bilmiyorum yani evlenince büyürmü. Ama bu yağlar östrojen içerdiği için meme emince yağı bir hassaslaşma ağırlama oluyor adet dönemi gibi buda bana büyütebileceğini düşündürüyor.

Evlenince büyüyo gercekten bir iki beden daha hamile kalamadım ama :KK43:(
Gerçekten evlenince nasıl büyüyor ki 😲😲😲 yani hamilelikte hormonlar dolayısıyla büyürde. Sen kilomu aldın acaba evlenen herkes genelde kilo alıyor. Evlilik sana yaramış diyorlar hatta. Bilmiyorum evlenince büyüyecekmi acaba benimkide..

Canım yağlarla masadan bahsediyorum. Evlilik olayına bir yorumum yok çünkü bekarım. Bilmiyorum yani evlenince büyürmü. Ama bu yağlar östrojen içerdiği için meme emince yağı bir hassaslaşma ağırlama oluyor adet dönemi gibi buda bana büyütebileceğini düşündürüyor.
Evlenince büyüyo ama çokta bişe beklemeyin

X