Gebeliğe Hazırlık Mart ayı bat gününü bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

A R Y A

Naif Çiçek ♥
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2014
6.838
10.334
Hepinize merhaba arkadaşlar, benim beklenen adet tarihim 18 Mart. Ovulasyon testi ile denemede 2.ayım. Olursa ilk gebeliğim olacak. Ovulasyonda yumurtlamayı 18. Ve 19. Gün gördüm. Ekliyorum fotoğrafını.
Adetin ilk gününü 1 sayarsak 12-18 günleri arası ilişki oldu. 19 da ara verdik , 20 de tekrar ilişki oldu.

Adetime tam 11 gün var, sabırla bekliyorum.🤲🌸 Rabbim hakkımızdan ne hayırlı ile onu nasip etsin inşallah. Birlikte bekleyelim ❤️

Eklentiler

• 20210307_182314.jpg
    20210307_182314.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 133
  • 20210307_151703.jpg
    20210307_151703.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 127
Hepinize merhaba arkadaşlar, benim beklenen adet tarihim 18 Mart. Ovulasyon testi ile denemede 2.ayım. Olursa ilk gebeliğim olacak. Ovulasyonda yumurtlamayı 18. Ve 19. Gün gördüm. Ekliyorum fotoğrafını.
Adetin ilk gününü 1 sayarsak 12-18 günleri arası ilişki oldu. 19 da ara verdik , 20 de tekrar ilişki oldu.

Adetime tam 11 gün var, sabırla bekliyorum.🤲🌸 Rabbim hakkımızdan ne hayırlı ile onu nasip etsin inşallah. Birlikte bekleyelim ❤️
Peki bi belirti varmi acaba sizde

Bende bu ay bekliyorum canım ya . Hesaplamadim benimki ilk ilişkiydi daha adetim 29 30 31 33 35 36 günde oluyor yani düzensiz 28 güne kadar inşallah hamileyizdir çok hesaplamadan anlamıyorum o yüzden acaba hamile olma riski varmidir 😔

Bende bu ay bekliyorum canım ya . Hesaplamadim benimki ilk ilişkiydi daha adetim 29 30 31 33 35 36 günde oluyor yani düzensiz 28 güne kadar inşallah hamileyizdir çok hesaplamadan anlamıyorum o yüzden acaba hamile olma riski varmidir 😔
Yumurtlama dönemine denk gelmişse olabilir canım ama tek ilişki ile biraz daha zor gibi...

Peki bi belirti varmi acaba sizde
2 gündür böyle bacaklarım ve ayaklarımda aşırı yorgunluk var sanki çok uzun mesafeler yürümüşüm gibi. Başka da birşey yok şuan için, zaten erken diye düşünüyorum şuan. Çok belirti aramamak lazım aslında.

Ben 15 subatda adetim basladi 21 de iliski oldu ve o hafta surekli bide yumurtlama gunude hep iliski du 3 4 gun sonra kasik ve bel felaket agridi ve beyaz akintim vardi suanda da az az oluyo bata 8 gun var beklemedeyim insallah guzel haber aliriz

Biliyorum vajinusmusu yeni yendim daha bir umut bazıları ilk geceden hamile kalıyorlar 3 aylık evliyken falan dedim bir umut
Olabilir tabi neden olmasın ama çok umutlanma. Bu ay olmazsa ovulasyon testi al onunla takip et yumırtlamanı ve ilişkilerini ona göre ayarla ❤️

Ben 15 subatda adetim basladi 21 de iliski oldu ve o hafta surekli bide yumurtlama gunude hep iliski du 3 4 gun sonra kasik ve bel felaket agridi ve beyaz akintim vardi suanda da az az oluyo bata 8 gun var beklemedeyim insallah guzel haber aliriz
Ben de şuan beyaz akıntı yok ama o görüldüğü zaman hamilelik oluyormuş genellikle. İnşallah vardır 🤲

Kaçıncı gun test yapmalıyım sizce birde en erken belirtileri nedir
Benim ilk gebeligimde hic bi belirti yokdu yumurtlama doneminde korumasiz iliski oldu ve 4 5 gjn sonra kasiklarimda ve bel agrilarim oldu halada bel devam ediyo kasik da ara sira sol tarafa bazende sag tarafa agrilar oluyo akinti da geliyo

X