manavgat'ın başarı öyküsü

manavgat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
48
0
47
evet uzun süren bir panik atak tedavisi bana oldukça kilo aldırdı ve bi türlü veremiyordum.sonunda bir gün kendisi 127 kilo olan kaynanam benimle dalga geçince çok zoruma gitti ve diyetisyene gitmeye karar verdim.10 şubat 2009 da diyte başladım 88 kilo idim.aradan 3 ay geçti çok değil yani şu an 72 kiloyum yani 16 kilo gitti.tabii ben 65 kiloya inene kadar devam edicem ama gözümde büyüttüğüm kadar zor değilmiş onu öğrendim.isteyen herkesyapabilir.hele biz kadınlar neyi istesek başarırız.sorunuz olursa zevkle cevaplarım.:dance:

evet uzun süren bir panik atak tedavisi bana oldukça kilo aldırdı ve bi türlü veremiyordum.sonunda bir gün kendisi 127 kilo olan kaynanam benimle dalga geçince çok zoruma gitti ve diyetisyene gitmeye karar verdim.10 şubat 2009 da diyte başladım 88 kilo idim.aradan 3 ay geçti çok değil yani şu an 72 kiloyum yani 16 kilo gitti.tabii ben 65 kiloya inene kadar devam edicem ama gözümde büyüttüğüm kadar zor değilmiş onu öğrendim.isteyen herkesyapabilir.hele biz kadınlar neyi istesek başarırız.sorunuz olursa zevkle cevaplarım.:dance:

tebrikler umarım istediğin kiloya en kısa zamanda ulaşırsın tabi bnede....biraz bahseder misin yaptıklarından:nazar::enbuyukkk:

tebrikler darısı başımıza. benim kaynanam da biraz şişman geçende bana laf dokundurmaya çalıştı şaka yollu sen kendini görmüyosun galiba dedim ama sinir oldum bende

Seni canıgönülden tebrik ediyorum arkadaşım.Hem bedenine hemde ruhuna yük olan kilolardan kurtulmanın verdiği hafiflikle dahada iyiyi başaracağına eminim. Helde şu yazdığın cümledeki gibi işin sırrını çözdükten sonra

gözümde büyüttüğüm kadar zor değilmiş onu öğrendim.isteyen herkesyapabilir.hele biz kadınlar neyi istesek başarırız.

hepinize çok teşekkür ederim.diyet listem ilk 4 hafta hep aynı idi sonra haftanın 4 günü aynı diyetimi 3 günü farklı diyetler verdi dr .
menüm:
sabah kalkınca 1 badak ılık içine 5 damla limon damlatılmış su,3 kuru kayısı.
30 dakika bekleme.
kahvaltı:2 dilim kepekli ekmek,1 kk beyaz peynir,5 zeytin.bol domates salatalık.şekersiz açık çay.
ara:1 meyve,1 çay bardağı süt.
öğle:3 köfte kadar et(tercihen beyaz et)yoksa 8 yemek kaşığı kurubaklagil,1 kase yoğurt,yağsız bol salata,2 dilim kepekli ekmek.
1. ara:1 meyve.
2.ara:3 grissini.
akşam:1 kepçe çorba,8 yk sebze yemeği.1 kase yoğurt,salata,2 dilim kepekli ekmek.
gece:2 porsiyon meyve.1 çay bardağı süt
dikkat edilcekler:günde 2.5 litre su içilecek,yemekleri yaparken sadece 2 yk sıvıyağ konulacak,süt,peynir ve yoğurt yarım yağlı olacak,çay kahve şekersiziçilecek içemezseniz tatlandırıcı koyabilirsiniz günde 8 taneyi geçmemek şartıyla,haftada 2 kere haşlanmış yumurta yenecek.

Son düzenleme:

tebrikler canım.aynı dedğin gibi benim kaynanamda arasıra benimle dalga geçiyor Çok üzgünüm çoook ama bnde geçen akşam kararımı aldım ve bnde artık zayıflıcam.bugün ilk günümdü.umarım hepimiz başarabilirz. :enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya sağlıklı beslenmeme sonucu zaten alıyoruz kılolarımızın bır cogunu ben bır hısımla 25 günde 5 kg verdım sonrasında tık yok arkadaslar.Çalışan bi insanın bu tür sağlıklı dıyetler yapması zor, zor oldugu kadarda zahmetli.İnşallah hedefine ulaşırsın canım... Bizde bu gidişle kilolarımız oturdugumuz koltuklarla birleşip büyüyecekk. offff offff:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

X