Makyaj Ürünleri makyajlı makyajsız görünmek

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Arkadaşlar ne çok takılmışsınız ya kadın hepi topu yardım istemiş,sanki kk değil tdk.Bir arkadaşımız başta uyarmış işte herkesin üstüne gitmesine gerek yok ki.Ben de irite oluyorum ama daha çok yanlış yazanları çok bilmiş şekilde eleştirenlere.
"heralde" yazılmaz "herhalde" yazılır "birde" değil "bir de" yazılır. "bende" değil "ben de" yazılır.çünkü bunlar dahi anlamına gelen bağlaçlardır.Bulunma durumu anlamındaki de gibi yazıyorsunuz. Eleştirmeden önce biz de bilelim o zaman...
Benim yazdığım yoruma neden taktiniz hepimiz Türk dili imla klavuzu altında yazmiyoruz diğer üyeler dalga geçtiler ben gecmedim farkindaysan

Sadece konu sahibine yazmadım genel olarak yazdım kelimede imla hatası olabilir ama okunamiyor anlaşılmıyor olamaz dimi
Tamam düzelttiniz sağolun
Siz imla kuralları altında yazın

Ayrıca konu sahibi düzeltti konusunu ve olay çözüldü

Ben akrep burcu olarak sadeliği değil gösterişi seviyorum, rujda hep koyu renkleri tercih ederim, ama ne olursa olsun çok abartılı, boya küpü bir görüntüm olmuyor. Çünkü;

Gözlerimi ön plana çıkardıysam ruju nude renklerde sürerim, koyu kırmızı ruj sürdüysem gözüme sadece rimel sürerim.
Göz makyajı yaptığımda da eyelinerın kuyruğunu abartmam, hafif bir kavis veririm.
Yüzüme hiçbir şey sürmem.

Abartılı görüntüye sebep olan şey yoğun göz makyajı ya da ruj rengi değildir hiçbir zaman. Yüze yoğun fondöten ve allık sürmek, hem gözlere hem dudaklara yoğun makyaj yapmak, eyelinera çok keskin kavis vermek ya da çok kalın sürmek gibi hatalar sebep olur o görüntüye.

Bende gözüme zaten makyaj yapmiyorun sadece rimerl ruju da herzaman yapmiyorum hafif renkler yapiyorum mat ve fazla parlamayan toprak nude gibi tonlar bir sürü kirmizi koyu tonlarim var evde oblari evde sürüyorum dişarıya çikana kadar tekrar siliyorum

Bu arada nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama Gratis'lerde Wet'n Wild markasının kaş farı var. Ben ondan kullanıyorum tavsiye ederim. Flormar'ın da kaş maskarası var renksiz. Sabitliyor kaş bozulmuyor gün içinde.

Ben almanyada yaşįyorum burada yok gratis diye bir yer hatda cok komigime gidiyor gratis almanca bedava demek neyse. Flormarı taniyorum ama buradada var dükkanı

Yazım yanlışı dalgınlıkla olabilir, doğru yazımı bilmiyor olabilir, dil bilgisi zayıf olabilir, bi dövmediğiniz kalmış, hatalarla dalga geçmek rencide etmek çok mu hoşunuza gidiyor?
Konuya gelirsek kaşları hafif boyayıp allık kullanmadığınız zaman makyajınız oldukça doğal görünür.

Fondotende birebir boya değil işte içinde krem var,nemlendiriciler var,ikiside hemen hemen aynı inanın farkı bir fondotenden diğeri kadar..reklam numaraları ile milletin kafasında başka canlanıyor.kozmetik ürünlerin analizini yaptım istanbulda özel bir firmada.içler acısı hepsi..bol yalan bol reklam bol para.içinde vitamin yok hiçbirinin,özel bileşim,yağ yada formül yok..ucuz ürün kesinlikle kullanmayın,kullanacaksanız clinigue gibi markaları tercih edin .Diğer markalarda kanserojen içerikler oldukca fazla.anlatacak çok şey var aslında.Ama işte bilgisizlik almış başını gitmiş.

Bilgisizlik derken lafı bana yöneltiyorsanız ayıp ediyor ve yanılıyorsunuz. Ben asla fondoten doğal içeriklidir gibi bir yorumda bulunmadım bulunmam da kendi özel hayatımda da kullanmam. İçeriğinin ne denli kötü olduğunu biliyorum fakat sizde fazlaca genelleme yapıyorsunuz bu sadece fondotenle bitmiyor gözümüze sürdüğüm bir rimelin yapısı bile binlerce kimyasal içeriyor. Konuyu saptırdınız.

Anlafigim kadariyla 'no make up make up ' dediklerinden istiyorsunuz :) google a 'merve özkaynak no make up' yazip izleyin belki size fikir olur :)

Yazım yanlışı dalgınlıkla olabilir, doğru yazımı bilmiyor olabilir, dil bilgisi zayıf olabilir, bi dövmediğiniz kalmış, hatalarla dalga geçmek rencide etmek çok mu hoşunuza gidiyor?
Konuya gelirsek kaşları hafif boyayıp allık kullanmadığınız zaman makyajınız oldukça doğal görünür.

Evet insanlarin cok hosuna gidiyor bir dövmedikleri kaldı gercekten neyse dalga gecenleri kibliyorum sorun yok:KK12:

Bilgisizlik derken lafı bana yöneltiyorsanız ayıp ediyor ve yanılıyorsunuz. Ben asla fondoten doğal içeriklidir gibi bir yorumda bulunmadım bulunmam da kendi özel hayatımda da kullanmam. İçeriğinin ne denli kötü olduğunu biliyorum fakat sizde fazlaca genelleme yapıyorsunuz bu sadece fondotenle bitmiyor gözümüze sürdüğüm bir rimelin yapısı bile binlerce kimyasal içeriyor. Konuyu saptırdınız.
Bu konuda cok bilgisizlik var sizin için özellikle söylemiyorum...fondoten birebir boya falan dediniz ya sizde dahil bircok kimse malesef

Nude makyaj videoları izle. Ben de artık hep nude makyaj yapıyorum...
Tabii orada yaptıklarının hepsini uygulamak zorunda değilsin bazen bronzer'larla falan çok uğraşıyorlar.
Simli ürün kullanma mesela

Bu konuda cok bilgisizlik var sizin için özellikle söylemiyorum...fondoten birebir boya falan dediniz ya sizde dahil bircok kimse malesef

Allah aşkına belli ki master yapmışsınız bu konuda. Fondoten sadece boyadan oluşmuyormuş vay canına bir yaşıma daha girdim. O maalesef malesef olsa yerinde duramazsın

Allah aşkına belli ki master yapmışsınız bu konuda. Fondoten sadece boyadan oluşmuyormuş vay canına bir yaşıma daha girdim. O maalesef malesef olsa yerinde duramazsın
Kendi dediğini yalanlıyorsun gı master değil doktoradayım buarada:KK66:
Bak gı yazdım bunuda bi araştır

Ben de hic hazetmem makyajdan ama göz makyaji muhim bence kalem cek pastel renk bir ruj sür tamamdır. ..

X