Makyaj Ürünleri makyajlı makyajsız görünmek

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Ilkbahar38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2015
2.302
1.935
Merhaba hanimlar
Benim bir derdim var dert de dert degil aslinda ama bana göre dert neyse.
ben makyaj yapmayi seviyorum ama makyaj yapincada kendimi cok abartili hissediyorum, yani fazla birsey yapmiyorum aslinda
fondoten allik rimmel bazen acik tonlarda ruj saclarimi düzlestiriyorum bukadar sizce günlük icin bu cok mu?
Bebegimle beraber gezerken de tuhaf hissediyorum bazen
sonra bir kac gün diyorum makyaj yapmiyim
evden cikiyorum ozamanda hasta gibi görünüyorum kendimide öyle hissediyorum ama makyaj yapincada yakistirmiyorum napsamki arada kaldim hem makyajli olmak istiyorum ama göze batmayan makyaj olsun istiyorum.
bide benim kaslarim ince ve cok acik ve aralikli kasimi hep kalemle kallinlastiriyorum o yüzdenmi acaba böyle cok makyajli görünüyorum lütfen bana yardim edin
kendimi bazen cok cirkin hissediyorum

Son düzenleme:
Merhaba hanimlar
Benim bir derdim var dert de dert degil aslinda ama bana göre dert neyse.
ben magyaj yapmayi seviyorum ama magyaj yapincada kendimi cok abartili hissediyorum, yani fazla birsey yapmiyorum aslinda
fondoten allik rimmel bazen acik tonlarda ruj saclarimi düzlestiriyorum bukadar sizce günlük icin bu cok mu?
Bebegimle beraber gezerken de tuhaf hissediyorum bazen
sonra bir kac gün diyorum magyaj yapmiyim
evden cikiyorum ozamanda hasta gibi görünüyorum kendimide öyle hissediyorum ama magyaj yapincada yakistirmiyorum napsamki arada kaldim hem magyajli olmak istiyorum ama göze batmayan magyaj olsun istiyorum.
bide benim kaslarim ince ve cok acik ve aralikli kasimi hep kalemle kallinlastiriyorum o yüzdenmi acaba böyle cok magyajli görünüyorum lütfen bana yardim edin
kendimi bazen cok cirkin hissediyorum
MAGYAJ yapmayı sevmem ben dugunumde bıle sadece rımel allık ve parlatıcı rujum vardı en MAGYAJlı anım odur sıze yardımcı olamayacagım bu sebeple
once türkcemıze bı makyaj yapalım bence !

Cidden makyaj yazmak çok mu zordu? Zor bir kelime de değil, topu topu 1 asırlık ömrü var yok, Göktürkçe falan değil. "Herkez" yazmak kadar itici.
Kozmetik dükkanlarında, o aldığınız ürünlerin üzerinde bile yazıyordur, hiç mi okumadınız? Aldığınız ürünün üzerini bile okumuyorsanız bence makyaj yapmayın. Çünkü birçoğunun üzerinde kullanma talimatı, alerjiye karşı uyarı falan yazıyor... Hiç yere riske girmeyin.

Cidden makyaj yazmak çok mu zordu? Zor bir kelime de değil, topu topu 1 asırlık ömrü var yok, Göktürkçe falan değil. "Herkez" yazmak kadar itici.
Tek harfi düzgün yazması çok zor heralde
Birde "değil" yerine "deyil"" "diil "
"böyle "yerine "böle"yazmiyorlarmi bende anlamıyorum

Yahu kızcağız bi magyaj yazmış olay olmuş konu sapıtmış:-)
Neyse canım yaptığın makyaj çok gibi gözükmüyor sadece kaşlar biraz belirginleştirilince yoğun makyaj görüntüsü verebiliyor. Kaşlarını boyamadan bu şekilde makyajını yap birde öyle dene :KK39:

Canım öncelikle magyaj değil, makyaj.
Yaptığın makyaj anlattığın kadarsa çok değil. Bana da bazen fazla gelir suratıma sürdüklerim. Bir kısmını silerim.
Kaşlar için de ben kalem yerine far kullanıyorum. Daha doğal ve hafif duruyor.

Teşekkür ederim cevabin icin mesajimi düzeltecem ben türkiyede doğup büyüyüp okula gitmedim kusura bakmayın benim türkcem sadece konuştuklarımdan sizin gibi türkce okumadim

Tek harfi düzgün yazması çok zor heralde
Birde "değil" yerine "deyil"" "diil "
"böyle "yerine "böle"yazmiyorlarmi bende ifrit oluyorum
Ben dil okuyorum, valla bu yüzden değildi bu uyarım. Yani gıcıklık olsun diye değildi. Sadece dile gösterilmesi gereken azami saygının gösterilmemesi düpedüz hakaret oluyor bu noktada.
İmla kılavuzunu ezbere bilmek zorunda değil kimse. Öyle her bağlacı ayırmayı bilmek, muazzam derecede gramer bilgisine sahip olmaya da gerek yok. Sadece sesli harfleri kullanalım, kelimeleri olabildiğince tam yazalım, uzun yazılarda da paragraflara ayırmayı bilelim yeterli bence. En azından forum iletişimi için yeterli olur zannımca.

Ben de söyleyeyim yoksa icimde kalacak: magyaj degil o, makyaj dogrusu.

Günlük makyajda fondöten bana agir geliyor. Onun yerine pudra daha dogal duruyor. Ruj da bazen agir gözüküyor. Sonucta bebeginizi gezdiriyorsunuz. Yüzüme renk gelsin diyorsaniz b
i allik bi eyeliner bi de rimel ideal bence. No make- up denen bi sey var. Onunla ilgili teknikleri arastirabilirsiniz.

Kozmetik dükkanlarında, o aldığınız ürünlerin üzerinde bile yazıyordur, hiç mi okumadınız? Aldığınız ürünün üzerini bile okumuyorsanız bence makyaj yapmayın. Çünkü birçoğunun üzerinde kullanma talimatı, alerjiye karşı uyarı falan yazıyor... Hiç yere riske girmeyin.

Azarlamaya gerek yokki haklısınız zor bir kelime değil ben makyajın G ile yazıldığını sanıyordum benim türkcem zayıf almanyada doğdum büyüdüm okudum türk dilini okulda okumadım o yüzden yazı hatalarım

Ben de söyleyeyim yoksa icimde kalacak: magyaj degil o, makyaj dogrusu.

Günlük makyajda fondöten bana agir geliyor. Onun yerine pudra daha dogal duruyor. Ruj da bazen agir gözüküyor. Sonucta bebeginizi gezdiriyorsunuz. Yüzüme renk gelsin diyorsaniz b
i allik bi eyeliner bi de rimel ideal bence. No make- up denen bi sey var. Onunla ilgili teknikleri arastirabilirsiniz.

Teşekkür ediyorum cevap icin no make-up araştırcam
haklısınız uyarmakta ben makyajın g ile yazıldığını sanıyordum türkiyede yaşamıyorum ben

Teşekkür ediyorum cevap icin no make-up araştırcam
haklısınız uyarmakta ben makyajın g ile yazıldığını sanıyordum türkiyede yaşamıyorum ben

Bence kasini fazla boyama ... cunku bende kasimi farla dolduruyorum biraz abartinca cok goze batiyor... yuzde kas cok onemli... yaptigin makyaj kendini rahatsiz etmeni gerektirecek kadar abarti degil... tek sorun kaşa dikat

X