Makyaj temizlemek

Angelsa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2017
412
429
Kızlar makyajınızı neyle temizliyorsunuz ? Alerjik bir cildim var, çok çabuk kızarıyor kuruyor silmekten ama zar zor çıkarıyorum..

loreal in makyaj temizleme suyu var ben onunla temizliyorum hiç yüzü tahriş etmiyor ve çok güzel çıkartıyor makyajı
Sen neyle temizliyorsun muhtemelen cilt tipine uymayan yanlış bir ürün kullanıyorsun.

Vallahi çok şey denedim.
Niveanın 2 makyaj temizleme mendili, lorealin makyaj temizleme suyu ( küçük küçük satılanlardan ) , geçen acıbadem sütü özlü makyaj temizleme mendili gördüm onuda denedim, avonun en son çıkardığı makyaj temizleme suyunuda denedim ( aslında o fena çıkarmıyor ama çok sürmek gerekiyor ) , bebekler için olan ıslak mendillede sildim ( fondoteni falan o hepsinden iyi cıkarıyor ama rimeli cok zor cıkarıyor )

Vallahi çok şey denedim.
Niveanın 2 makyaj temizleme mendili, lorealin makyaj temizleme suyu ( küçük küçük satılanlardan ) , geçen acıbadem sütü özlü makyaj temizleme mendili gördüm onuda denedim, avonun en son çıkardığı makyaj temizleme suyunuda denedim ( aslında o fena çıkarmıyor ama çok sürmek gerekiyor ) , bebekler için olan ıslak mendillede sildim ( fondoteni falan o hepsinden iyi cıkarıyor ama rimeli cok zor cıkarıyor )

mendiller çok işe yaramıyor, lorealin hassas ciltler için olanını dene memnun kalıcaksın bence ve rimeli falan da çok güzel çıkartıyor ben memnunum

Nivea iğrenç sakin alma
Loreal can hassas cilde göre olanı al

Dimi ya fondotone bile çok zor çıkartıyor :110:

mendiller çok işe yaramıyor, lorealin hassas ciltler için olanını dene memnun kalıcaksın bence ve rimeli falan da çok güzel çıkartıyor ben memnunum

Onada bakayım o zaman, tam adı nasıl aklında mı acaba ? :KK49:

Birde hindistan cevizi yağıyla makyaj temizlenildiğini duydum ama ben beceremedim onu sanırım. :oops:

Bioderma makyaj temizleme suyu öneririm. Ardından bebek şampuanıyla yüzünü yıkayıp (gözlerin dahil) cildinin hassasiyetine uygun bir nemlendirici kullan. Nenlendirici de bioderma alabilirsin gerçekten rahatsız etmiyor. Bebek şampuanı alerji yapmaz gözlerini de rahat temizlersin. Benim ciddi şekilde hassas bir cildim var yanı sıra alerjim ve egzamam var. Gönül rahatlığıyla öneririm.

Bioderma makyaj temizleme suyu öneririm. Ardından bebek şampuanıyla yüzünü yıkayıp (gözlerin dahil) cildinin hassasiyetine uygun bir nemlendirici kullan. Nenlendirici de bioderma alabilirsin gerçekten rahatsız etmiyor. Bebek şampuanı alerji yapmaz gözlerini de rahat temizlersin. Benim ciddi şekilde hassas bir cildim var yanı sıra alerjim ve egzamam var. Gönül rahatlığıyla öneririm.
Bioderma nerelerden bulabilirim acaba?

Loreal micellar kusursuz makyaj temizleme suyunu kullaniyorum cnm benimde cildim hassas her ürünü kullanamiyorum ama bu cok iyi

Garnier micellar'ın turuncusundan aldım geçen migros indiriminden. Içinde bi tür yağ var sanırım. Normalde gözlerimin kenarları kizarirdi, ayrıca en az 4 pamukla temizlerdim. Şimdi bi pamukla halloluyor ve yumusacik oluyor

X