Makat çatlağı yaşayan var mı

Aktardan alayım ben yağı inşaallah Allah'ın izniyle banada iyi gelir ama ben stresden de dolayında kurtulamiyorum bundan aşırı taktım buna ben 😭😭😭
Bende öyleydim tuvaletten çıktıktan sonra 3 4 saat makatımda fena halde yanma hissederdim. Ama inanın dikkat ederseniz geçiyo. Eğer çok kanama oluyorsa genel cerraha gidin belki ameliyatlık boyuta gelmiştir

Bende öyleydim tuvaletten çıktıktan sonra 3 4 saat makatımda fena halde yanma hissederdim. Ama inanın dikkat ederseniz geçiyo. Eğer çok kanama oluyorsa genel cerraha gidin belki ameliyatlık boyuta gelmiştir
Peceteye damla damla geliyor ama dediğiniz gibi makatim fena halde yanıyor açıyor siz nasıl dikkat ettiniz birde sizinde kaniyormuydu ben her sabah ılık su iciyorum ama yinede arada kabız oluyorum ayıptır söylemesi ikinmak zorunda kalıyorum buda beni mafediyor

Peceteye damla damla geliyor ama dediğiniz gibi makatim fena halde yanıyor açıyor siz nasıl dikkat ettiniz birde sizinde kaniyormuydu ben her sabah ılık su iciyorum ama yinede arada kabız oluyorum ayıptır söylemesi ikinmak zorunda kalıyorum buda beni mafediyor
Benim kanama olmuyordu ama büyük abdestimi yaparken cam batması gibi çok fena bir acı hissediyodum. Ben çareyi her gece yatmadan gün kurusu yemekte buldum onun sayesinde her sabah tuvalete çok rahat çıkıyorum. Kabız olmadıkça da orası iyileşti. Kabız olmamaya çok özen göstermelisiniz

Benim kanama olmuyordu ama büyük abdestimi yaparken cam batması gibi çok fena bir acı hissediyodum. Ben çareyi her gece yatmadan gün kurusu yemekte buldum onun sayesinde her sabah tuvalete çok rahat çıkıyorum. Kabız olmadıkça da orası iyileşti. Kabız olmamaya çok özen göstermelisiniz
Çok teşekkür ederim dikkat edicem benimde aynı cam batması resmen yaparken içimden cam çıkıyor bıçakla kesiyorlar gibi ağlıyorum anlıyorum zaten sindi kanadı kanicak diye çok fena oluyorum korkuyorum panik atak krizin tutuyor hemen Allah'ım yardım etsin hepimize insallah

Evet cok kötü bir ağrıdır çeken bilir dışkılamadan saatler sonra bile zonk zonk ağrı yapıyor ama benimki kronikleşmiş artık

çok fazla bastırmadan silmeye çalışıyorum wc'de. duşta da nazikçe hatta neredeyse dokunmadan temizlemeye çalışıyorum bir de tüy bırakmamaya özen gösteriyorum bu üçü çok işe yarıyor
Ben öyle siliyorum ki peceteyle 10 kere kanadı mı kanadı mı diye bakmaktan kendim yapiyorum şimdi bile tahriş olmuş açıyor zeytin yağ sürdüm 😭

Kanamayada iyi gelir demi aktardan mı alicam birde günde kaç kere süreyim ben vazelin sürüyorum düzeliyorum belli bir zaman sonra en ufak kabız da yine aynı 😭😭
İşte kabız kaldığımız için böyle oluyor bende önlem almaya çalışıyorum ama nereye kadar diyorum böyle

Dogumdan sonra oldu. Ilk tuvalete ciktigimda afedersiniz ama cam parcalari diskiliyorum sandim. O derece aciliydi. Ama siskinlik fark etmedim. Siskinlik dediginiz meme yapmasi mi? Ben herhangi bir tedavi uygulamadim. Birkac gun cok aci cektim. Sonra zamanla duzeldi. Ama kabiz olursam aciyor hala.

X