Labioplasti süreci detaylı

Benim hala klitoris etrafı bogumlu ve minik top gbi sislikler var, bunlar ne zamana inecek 13.gun bugün. Bu şekilde kalırsa diye kafayı yicem

Benim hala klitoris etrafı bogumlu ve minik top gbi sislikler var, bunlar ne zamana inecek 13.gun bugün. Bu şekilde kalırsa diye kafayı yicem
Benimde öyle. Eskiden de dudakların dışında kalıyordu kapanmıyordu şimdi de değişen birşey yok hatta daha da dışarıda. Benim de 9.günüm. 3 ay sonra tam şeklini alıyormuş bu yüzden şimdiden endişelenmeyin bunun stresini yapmak için çok erken bir zaman. Biz sağlıklı bir şekilde iyileşmeye bakalım 🙏🏻

Sigara içen yok mu aranızda :KK43:
9 gündür korkudan sigara içmiyorum ama artık dayanamıyorum da :KK43:
İnternetten bakınca en az 1 ay içmeyin yazıyor 🤦🏻‍♀️ nasıl dayanıcam bilmiyorum

Benimde öyle. Eskiden de dudakların dışında kalıyordu kapanmıyordu şimdi de değişen birşey yok hatta daha da dışarıda. Benim de 9.günüm. 3 ay sonra tam şeklini alıyormuş bu yüzden şimdiden endişelenmeyin bunun stresini yapmak için çok erken bir zaman. Biz sağlıklı bir şekilde iyileşmeye bakalım 🙏🏻
Ay umarım ama insan biraz sabırsiz ve tedrgn oluyor ister istemez😃

Düşmedi sanirim düşerse nasil anlayacagim bu arada? Eriyen dikişler ve hiç gözükmüyorlar içte yani
İçteki dikişler renksiz oluyor çok iyi bakılmadıkça görünmüyor onlar 15gündrn sonra dışa doğru çıkanları gördüm bide iğne batıyormuş gibi arada acı oluyor oda ipliklerin dışa doğru atması ndan kaynakkı

Düşmedi sanirim düşerse nasil anlayacagim bu arada? Eriyen dikişler ve hiç gözükmüyorlar içte yani
Kritorist üstündeki dikişler siyah onlar belli oluyordu bende bir yerde kaldı sadece oda eriyor çok küçük bir kısım acı yok ama oda düştümü tamamdır. Benim 25martta olmuştum bende

Kritorist üstündeki dikişler siyah onlar belli oluyordu bende bir yerde kaldı sadece oda eriyor çok küçük bir kısım acı yok ama oda düştümü tamamdır. Benim 25martta olmuştum bende
Bende dikişler hic görünmüyor ameliyat bitiminde bile belli degildi, bnm klitors bölgesindeki etler bogum boğum parça parça sistgnden klitorisn başını da goremeyorm hatta sisliklerden birini klitoris başı sanmstm ama yok degil

Bende dikişler hic görünmüyor ameliyat bitiminde bile belli degildi, bnm klitors bölgesindeki etler bogum boğum parça parça sistgnden klitorisn başını da goremeyorm hatta sisliklerden birini klitoris başı sanmstm ama yok degil
Barbi estetiği mi oldunuz siz barbi estetikte kritoris içte kalıyor tamamen

Aranızda bu ameliyatı olup sigara içen var mı?
Ne zaman başladınız sigara içmeye ne gibi etkileri oldu?
Merhaba, valla ben ameliyattan ciktiktan 2 saat sonra basladim icmeye. Iyilesme surecinde gozle gorulur bir olumsuz etkisi olmadi. Dikislerde falanda. Tabiki faydasida olmamistir ama. Dikislerin iyilesme surecini uzatiyor normalde. Ama ben sorun yasamadim. Acikcasi ameliyat sonrasi ilk istedigim sey yemek ve sigaraydi😅

Ayy bende dayanamıyorum artık 😆 10 gün oldu sigara içiyorum.
Hafta sonu hem sigara hem de alkol ile açılışı yapıcam artık 🤣

Doktoruma sordum bugun klitoris gözükmeyecek, açıkta olmasini istemeyiz cok tahris olur dedi. Gözükecek sanıyordum ben hangisi normal bilemedim kafam karıştı simdi
Ben görünmemesini tamamen kapalı olmasını isteyenlerdenim ama benim de en başında doktorum söyledi tamamamen kapanmaz diye. Vajina dış dudaklarım çok küçük olduğu için kapatmıyor hiçbir şeyi 🤦🏻‍♀️
Şuan klitorisim o kadar büyük ve dışarıda duruyor ki 😞

X