Maaş haczi

mihriah

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mart 2013
101
20
İyi geceler herkese bişey sormak istiyyorum avukat arkadaslara esimin maas haczi varken benim bankada olan parama icra el koyar mı edevlette sürekli takip ediyorum adıma acılan icra yok. Bir anda gitmesinden korkuyorum paramın

Sizin borcunuz yoksa el koymazlar. Ödeme emri gelmeden bankanizdaki hesabınıza el koyamazlar bu durumdan haberiniz olur yanı.

Sizin borcunuz yoksa el koymazlar. Ödeme emri gelmeden bankanizdaki hesabınıza el koyamazlar bu durumdan haberiniz olur yanı.
konu sahibinin kefaleti de olan bir alacak ise ve ihtiyati haciz alinabilecek bir alacak ise ödeme emri gelmeden de haciz konulabilir.

konu sahibinin kefaleti de olan bir alacak ise ve ihtiyati haciz alinabilecek bir alacak ise ödeme emri gelmeden de haciz konulabilir.kef
Benim kefilliğim yok esimin senet borcu maasında haciz var ama yinede benim üzerime olan paraya el konulur diye korkuyorum

Kefaletiniz yoksa korkmayin, sizin maliniza haciz koyamazlar

İyi geceler herkese bişey sormak istiyyorum avukat arkadaslara esimin maas haczi varken benim bankada olan parama icra el koyar mı edevlette sürekli takip ediyorum adıma acılan icra yok. Bir anda gitmesinden korkuyorum paramın
Eşinizin borcu için sizin paranız haczedilemez.

X