Bana bir akıl verir misiniz lütfen?

Burada söylenen ilaca nasıl güveneceksiniz, ya adama bir şey olursa? O mezara siz hapse, çocuk nereye? Aileniz daha önce gelmiş almaya ama siz psikopatı seçmişsiniz. Elli tane bahane saydınız. Tüm il-ilçe bir alkoliğin arkasında mı birleşiyor?

Burada söylenen ilaca nasıl güveneceksiniz, ya adama bir şey olursa? O mezara siz hapse, çocuk nereye? Aileniz daha önce gelmiş almaya ama siz psikopatı seçmişsiniz. Elli tane bahane saydınız. Tüm il-ilçe bir alkoliğin arkasında mı birleşiyor?
Kimse onu alkolik ve kotu bir insan bilmiyor çünkü. O cok iyi birisi herkese yardım eder, dışarı karşı mükemmel birisi

İlaç almaya nasıl gideceksiniz ? Eğer ilaç almaya giderseniz eczacı verir size uyku ilacı. Reçetesiz satılan uyku ilacı çok

Bayramda ailenizin yanına gitmeyi kabul eder mi? Giderseniz siz dönmezsiniz bir daha. Bir de çocuk istiyor demişsiniz çocuk var demişsiniz ortak bir çocuk mu yoksa sizin önce ki evliliğinizden falan mı?

Bayramda ailenizin yanına gitmeyi kabul eder mi? Giderseniz siz dönmezsiniz bir daha. Bir de çocuk istiyor demişsiniz çocuk var demişsiniz ortak bir çocuk mu yoksa sizin önce ki evliliğinizden falan mı?

Ortak çocukları.

Kızımı bana karşı dolduruyor. Sürekli vur annene ez annenin kafasını gibi seylerle cocugu bana karsı düşman ediyor. Babası gelince çocuğum 180 derece değişiyor. Bana seni istemiyorum sevmiyorum diyip vuruyor tükürüyor.
Geçen yıl açtığı konusundan bir kısım. Çocuğun ruh sağlığı ne durumda Allah bilir.

Son düzenleme:
Valla sizin hiç gitmeye niyetiniz yok her fikre bı bahaneniz var kusura bakmayin da ilaç alıp uyutup siz yine gitmezsiniz uyusunda kafamı dinliyim modundna yada başka bişi peşindesiniz gibi.Ailemi karistirmam polisi aramam hastaneye çocuk göndermez eee herşeye bahane çocuğunu ve kendini düşünen biri cokdan çıkıp giderdi o evden

Yazılan tüm önerilere bin türlü bahane bulmuşsunuz, buhar olup uçamayacağınıza göre bir şekilde çıkacaksınız o evden.

Çocuğunuzun ve kendininizin kılığını değiştirip çıkın evden,verebileceğim yazılmayan tek öneri bu kalmış çünkü.

Valla sizin hiç gitmeye niyetiniz yok her fikre bı bahaneniz var kusura bakmayin da ilaç alıp uyutup siz yine gitmezsiniz uyusunda kafamı dinliyim modundna yada başka bişi peşindesiniz gibi.Ailemi karistirmam polisi aramam hastaneye çocuk göndermez eee herşeye bahane çocuğunu ve kendini düşünen biri cokdan çıkıp giderdi o evden
Olanları soylemek bahane uydurmak mı ? Bunların hepsini bende düşündüm hic biri çıkar yol değil.

Kades uygulamasını indirebilirsin. Orda tek tıkla kapına geliyorlar. ŞÖNİM’i arayabilirsin. Yani buraya girip konu açabiliyorsan bunlara ulaşabilme imkanın da var. Çaresiz değilsin bence. Hiç yapamıyorsan twitter’de gazetecilere mesaj at, konum bildir, durumunu bildir

Kades uygulamasını indirebilirsin. Orda tek tıkla kapına geliyorlar. ŞÖNİM’i arayabilirsin. Yani buraya girip konu açabiliyorsan bunlara ulaşabilme imkanın da var. Çaresiz değilsin bence. Hiç yapamıyorsan twitter’de gazetecilere mesaj at, konum bildir, durumunu bildir
Tesekkur ederim önerileriniz için

Biraz paranız varsa kapı önüne taksi çağırın, atlayın sizi ailenizin yanına bıraksın. O evde yokken 5 dk içinde evi terk etmiş olursunuz.

X