Kocamı anlayamiyorum

Siz neden böyle yazıyorsunuz, bir sorun mu var? Pek anlaşılmıyor. Menili donunu fırlatıp yüzüne tükürdüğünüz adamla olan bu evlilikten ne hayır gelir ki?
Kafam çok dolu çok fazla şeyin uat üste geldiği bı donemdeyim papagabimi kaybettim eşimin annesi arayıp sıkıştırdı mahkeme durumum var markette cazgır kizlar saldırdı ilk yumruk atan inlar kamera kaydı vs var bende karşılık verince yüzüğüm çizmiş ama kızın yaşı küçük beş kişi markette toplanıp darpetmeye kalktılar şikayetçi oldum ama onlar beni darbwdemedi ben saklandım kamerakaydi olsada sonuçta kızda çizik var o nasi sonuclancak bilmiyorum kafamı meşgul eden çok şey var ve herşeyin stresini tek yaşıyorum.Kafamdan geçeni düzgün yazamamam ondan

Kusura bakmayın da 7 ayda evliliğiniz bu hale geldiyse ilerleyen zamanlarda neye evrilir ben düşünemiyorum. Bence siz bir an evvel bir iş bulup hayatınızı düzene sokmaya ve yolunuzu çizmeye bakın. Bu şekilde evlilik yürümez. Kaza falan bir de çocuk sahibi olursanız olan o saniye olur.
Şöyle diyeyim en berbat boktan rezil dinemlerini ilk aylarda yaşadım bu durulanip paklanmis hali

Keşke atsa o zaman ailem mecbur kalır.Bakin herşeyi yaptım ama bu adam yinede böyle yaptı derim.Hatta atacak bunun davranışları böyle o yapmadan geleyim dedim hayır dediler sen seçtin sen duzelteceksin alttan al vs vs alamam bunları yapark n adam bana alttan alamam tukururum yuzune
Ailenizin tutumuda sağlıklı değil sen istedin çek ne demek bende istediğim adamla evlendim ama her üzüldüğümde annemle babam hep yanımda oldu olabilir yani insaniz göremeyiz bazen yaşamamız gerekir ama böyle de ömür gecmez

X