Lütfen yardım edin

nursena2011

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2012
314
16
S.a. Arkadaşlar. Geçen cuma günü tefriceyeye başlamıştım. Bugun yetirştirmem gerekiyordu :KK43:( dün dedem vefat etti , ben cenazeye gidemedim. Eşim göndermek istemedi . Küçük bebeğim var. Geriye 1444 tefriceym kaldı. Bana yardım edebilecek olan olursa sevinirim. Aksi takdirde yetiştiemeyeceğim :KK43:((
allah razı olsun...

144 tefriciyeni ben alıyorum bugün okuyacağım inşallah ALLAH dileğini hayırlısı ile kabul eylesin

S.a. Arkadaşlar. Geçen cuma günü tefriceyeye başlamıştım. Bugun yetirştirmem gerekiyordu :KK43:( dün dedem vefat etti , ben cenazeye gidemedim. Eşim göndermek istemedi . Küçük bebeğim var. Geriye 1444 tefriceym kaldı. Bana yardım edebilecek olan olursa sevinirim. Aksi takdirde yetiştiemeyeceğim :KK43:((
allah razı olsun...[/QUOTE

s.a.arkadaşım 300 tanede ben aldım,bu gün bitiririm.

benim işim çıktı okuyamıcam kusura bakma

X