Kizlar yardim edin lutfen

Papatyam000

🌸🌸
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2022
1.065
562
Merhaba kizlar ben 8 mayis aksami 15.3 olan degerim 11 mayista 32.3 di bugun ayin 22si ve ben dun aksam kahverengi bi akintim oldu sabah da pembe hastaneye gittim keseye baktilar yoktu sorna olmamasi normal daha kucuk olabilir dediler bende akinti neden var kahverengi ve pembe yerlesme kanamasi olabilir dediler kan ver degerine bakalim dedi verdim ve az once cikt 431 sizce dusuk mu neden boyle yardim edin lütfen 😥

Merhaba kizlar ben 8 mayis aksami 15.3 olan degerim 11 mayista 32.3 di bugun ayin 22si ve ben dun aksam kahverengi bi akintim oldu sabah da pembe hastaneye gittim keseye baktilar yoktu sorna olmamasi normal daha kucuk olabilir dediler bende akinti neden var kahverengi ve pembe yerlesme kanamasi olabilir dediler kan ver degerine bakalim dedi verdim ve az once cikt 431 sizce dusuk mu neden boyle yardim edin lütfen 😥
Hayır canım senin değerin düşük olduğu için kese gözükmesin olabilir değerin yükselmeye devam ediyor köyü adet kanı gibi kan gelmediği sürece korkmana gerek yok daha yolun çok başı 5 hafta olmadan kese gözükmüyor zaten. İki düşük yaşadım ben benim kahveden kırmızıya dönmüştü. Sakın kal şu an sıkıntı yok gibi

İnsallah canim ya az once acilden geliyorum dusuk tehlikesi olabilir dedi. İlac yazdi 2 gun sorna kan ver dedi eger kanda dusuk cikarsa kurtaj yapicaz dedi😥

Üzülerek söylüyorum kimyasal gebelik olabilir değeriniz düzenli artmamış

Canim doktor kimyasal gelebik olabilir dmedi dusuk tehlikesi var dedi ilac verdi 2 gun sorna kan ver dedi eger yükselirse sikinti yok dedi eger dusukse kürtaj olucak mecburen dedi hayirlisi
İnşallah sağlıkla devam eder gebeliğiniz,bende 1 kimyasal yaşadım değerim düşüktü ama sizin bu değerle kürtaj demesi de saçma olmuş ilaç falan veriyorlar düşmesi için,bence başka bir doktora daha gidin

Kese görünmeden kürtaj denilmesi biraz tuhaf geldi bana. Kese yok neye kürtaj yapılacak, dış gebelikten mi şüphelendi bir şey demedi mi?

Kese görünmeden kürtaj denilmesi biraz tuhaf geldi bana. Kese yok neye kürtaj yapılacak, dış gebelikten mi şüphelendi bir şey demedi mi?
İnanki canim bende bilmiyorum benimde ilk gebeligim hicbir fikrim yok ama doktorun verdigi ilac sanki ise yariyor akintim yok gibi azladi sanki agrimda

Evet biliyor musun o ilaci
Evet canım benim 5.hafta lekelenme oldu o yüzden vermişti o kesti lekelenmeyi. Bebeğin tutunması için veriliyor. Sıkma canını sağlıklı ise tutunur zaten başlardaki kayıplar genelde bebek sağlıksızsa oluyor. İnşallah güzel haberler alırsın🙏

Evet canım benim 5.hafta lekelenme oldu o yüzden vermişti o kesti lekelenmeyi. Bebeğin tutunması için veriliyor. Sıkma canını sağlıklı ise tutunur zaten başlardaki kayıplar genelde sağlıksızsa oluyor. İnşallah güzel haberler alırsın🙏
İnsallah canim cok sagol sen fitil olarak mi kullandin

İnsallah canim cok sagol sen fitil olarak mi kullandin
Evet fitil olarak kullandım. İçince yan etkisi çok oluyormuş , bir de fitil direkt olması gereken bölgeye gidiyor daha mantıklı geldi zaten. 10.haftaya kadar kullandırdı doktorum.

X