Lütfen yardım edin silik bir çizgi çıktı kızlar

neslihanmermer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2009
161
5
42
dün adet olmam gerekiyordu ve nerdeyse 15 gündür kasık arılarımla uğraşıyorum. göğüslerde şişlik ve yalarında ağrıda vardı tabi.Bu günde belime ağrılar girmeye başladı. hastalanıcam heralde diyodum ama dayanamayıp test altım. belli belirsiz bir çizgi çıktı. görülüyor ama silik. sizce bişey varmıdır....

dün adet olmam gerekiyordu ve nerdeyse 15 gündür kasık arılarımla uğraşıyorum. göğüslerde şişlik ve yalarında ağrıda vardı tabi.Bu günde belime ağrılar girmeye başladı. hastalanıcam heralde diyodum ama dayanamayıp test altım. belli belirsiz bir çizgi çıktı. görülüyor ama silik. sizce bişey varmıdır....

bence vardırrr ..tebrikler şimdidennn canımm..kaydirigubbakcemile5

yarın sabah ilk idrarla yaparsan daha belirgin çıkıcaktırr

bence vardırrr ..tebrikler şimdidennn canımm..kaydirigubbakcemile5

yarın sabah ilk idrarla yaparsan daha belirgin çıkıcaktırr

ağlıcam kızlar ya çok tuhaf oldum bir anda. daha 1 aylık evliyim ben...İÇİME DOĞUYORDU AMA. bilemiyorum. Heveslendimde şimdi. yok derlerse hüsrana uğrucam birden. şimdi test aldırdım zaten tekrar. sabah tekrarlıcam mutlaka.

canım büyük ihtimlle vardır...ne kadar sürede çıktıgı önemli ama o silik çizginin.yaptıgın gibi çıktı mı yani 5 dk için de mi çıktı.

canım büyük ihtimlle vardır...ne kadar sürede çıktıgı önemli ama o silik çizginin.yaptıgın gibi çıktı mı yani 5 dk için de mi çıktı.

3 yada 4 dk da çıktı.5. Dakikada görür oldum. Tuhaf şeyler oluyordu ama normalde bu zamanlarda benim deli gibi çikolata yemem lazımdı mesela ama yokk yiyemedim. Aksine tuz istiyordum. Bide olağan üstü saçım dökülüyor. Olurduda bu kadar değil.anlamadım hala ama. Hayırlısı dicez artık.

sen beni güldürdün allah da seni güldürsün üçüzler nasip etsin inşallah... Tabi mutlaka haber veririm. Hoş yarın izinliyim gezmem var ama bir ara girerim mutlaka.

tamam canım bekliyor olacağız güzel haberleni..canım rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşş:Saruboceq:

delikafaduldentam 12den dmii şirine süpersinopuyorumnanaktan
maşallah canım yaa,hayırlı olsun darısı başımısaa:)

inşş canımm..bir... bir gün belkide allah'ım sen büyüksün......:Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Son düzenleme:
var var bebiş geliyor..
ben günlerce beklettim ikinci çizgi çıkmadı..
Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin..
yarın gezmeden önce git bi kan testi yaptır bence..
2 gün sonra yine yaptırırsın çıkan değer artarsa sorunsuz gebelik yaşıyorsun demektir..

tamam canım bekliyor olacağız güzel haberleni..canım rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşş:saruboceq:

inşş canımm..bir... Bir gün belkide allah'ım sen büyüksün......:saruboceq::saruboceq: :saruboceq:

inşallah rabbim en kısa sürede sana da nasip eder bitanem ya. Ben hala şaka gibi görüyorum olayı. Sigara kullanıyorum. Sabah 10 akşam 10 çalışıyorum. Allah yardımcım olsun benimde varsa bebeğiminde... Sigarada içemiyorum şimdi korkudan. Nolcak bilmiyorum

[ı]var var bebiş geliyor..[/ı]
[ı]ben günlerce beklettim ikinci çizgi çıkmadı..[/ı]
[ı]allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin..[/ı]
[ı]yarın gezmeden önce git bi kan testi yaptır bence..[/ı]
[ı]2 gün sonra yine yaptırırsın çıkan değer artarsa sorunsuz gebelik yaşıyorsun demektir..[/ı]

amin canım benim inşallah. Sen kaç aylık hamilesin. Benim bu kadar sürede hamile kalmam normalmi?

hayılrı olsun canım........göğüs ağrıların daha öncede oluyormuydu benimde bugün olmam lazım ama olmadım daha önce göğüs ağrım olmazdı ve hala ağrıyor....cevap verirsen sevinirim.....başak ne değişiklikler vardı sende........

inşallah rabbim en kısa sürede sana da nasip eder bitanem ya. Ben hala şaka gibi görüyorum olayı. Sigara kullanıyorum. Sabah 10 akşam 10 çalışıyorum. Allah yardımcım olsun benimde varsa bebeğiminde... Sigarada içemiyorum şimdi korkudan. Nolcak bilmiyorum

at çabuk sigarayı şu dakkadan itaeren..bebişi zehirlemee:eek:lmaz:

Bu arada ben bir hafta önce dayanamayıp kan testi yaptırmıştım. Sonuç 0,01 çıkmıştı. Yenimi oluşuyor acaba?

canım bünyeye göre değişir bu durum..yumurtla dönemin farklı olabilir yani..yarın kan testide yaptırabilirsin tabi tüliny dediği gibi..iki gün arayla baktırırsan ne kadar sağlıklı gebelik olup olmadığını anlarsın

X