Kızlar silik çizgi

mrdnkerr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
9
4
22
Kızlar 15 gündür göğüslerimde inanılmaz derecede bir hassasiyet var ve bir haftadan beri neredeyse kabızım regl olacakmış gibi arasıra ağrılar giriyor yani on günden beri ağrılar var belim sürekli kramplar giriyor yüzümde çok yanma var ateş gibi bazen geceleri çok üşüyorum bazen inanılmaz derecede terliyorum sekiz gün önce de adet olmam gerekiyordu geciktim
bugün sabah kalkar kalkmaz bir test yaptım iki 3 dakika içinde silik bir çizgi çıktı hastaneye gideceğim ama çok umutlanmak istemiyorum plokstk Over sendromum var :KK43:

Eklentiler

• IMG_1076.jpeg
    IMG_1076.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 187
Bidaha test yap canım onda çıkarsa hayırlı olsun kan ver yada direk çok silik değil resmen ben burdayım diyor varsa da tahminen 500 gibi falan cikar beta

Bidaha test yap canım onda çıkarsa hayırlı olsun kan ver yada direk çok silik değil resmen ben burdayım diyor varsa da tahminen 500 gibi falan cikar beta
İnşallah bende öyle ümit ediyorum hayla regl olacakmış gibi hıssedıyorum kendımı hafıf ağrılarım var birazdan kan testı yaptırmaya gidicegım ınsallah vardır çok istıyoruz çünkü

Kızlar 15 gündür göğüslerimde inanılmaz derecede bir hassasiyet var ve bir haftadan beri neredeyse kabızım regl olacakmış gibi arasıra ağrılar giriyor yani on günden beri ağrılar var belim sürekli kramplar giriyor yüzümde çok yanma var ateş gibi bazen geceleri çok üşüyorum bazen inanılmaz derecede terliyorum sekiz gün önce de adet olmam gerekiyordu geciktim
bugün sabah kalkar kalkmaz bir test yaptım iki 3 dakika içinde silik bir çizgi çıktı hastaneye gideceğim ama çok umutlanmak istemiyorum plokstk Over sendromum var :KK43:
Bence var gibi duruyor canım yarın tekrarla testi bu testi eczaneden mi aldın canim

Canım hayali çizgi değil net çıkmış bence bebişin seninle İnşallah vardır burada mutlaka yaz ben aylardır bebek istiyorum hayalet çizgi bile çıkmadı

öncelikle hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah bebeğiniz :) ben bir şey sormak istiyorum pcos olduğu zaman adet düzensizliği olmuyor mu yani pcos o demek değil mi? siz geciktim demişsiniz ya nerden anlıyorsunuz geciktiğinizi

Normalde bu kadar gecikme olmuyordu maksımum 1 hafta üstüne ılk defa göğüs ağrısı cektım

X