Lütfen çok merak ediyorum

entarim35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
6
2
42
Kızlar merhaba
Ovitrelle yaptırdım ama göğüslerimde herhangi bir dolgunluk yaşamadım böyle olupta gebe kalan varımı acaba?
Allah herkesin gönlüne göre nasip etsin kim isterse Rabbim nasip etsin inşallah

Kızlar merhaba
Ovitrelle yaptırdım ama göğüslerimde herhangi bir dolgunluk yaşamadım böyle olupta gebe kalan varımı acaba?
Merhabalar bugün öğlen olırsa benim de 2. Gün olmuş olacak vurulalı kasıklarımda hafif arada olup gecen dolgunluk var o kadar. Başka hiçbir belirtim yok. Sizin kaç gün oldu acaba

Bugün altıncı günüm iğne olalı:KK43:ama hiç göğüs belirtisi yok dolgunluk falan gerçi adetimede 12 gün var normalde.dr 12 günü test yap dedi 6 gün sonra yapıcam bakalım bi umut inşallah kucağımıza sağlıklı bi şekilde alırız🤲

Kızlar merhaba
Benimde goguslerimde hiç değişiklik olmadı gebeyim 10. Haftadan sonra başladı bende kişiden kişiye değişebilir bence en belirtisiz olduğum ay gebeydim

Bugün altıncı günüm iğne olalı:KK43:ama hiç göğüs belirtisi yok dolgunluk falan gerçi adetimede 12 gün var normalde.dr 12 günü test yap dedi 6 gün sonra yapıcam bakalım bi umut inşallah kucağımıza sağlıklı bi şekilde alırız🤲
Size yazdıktan sonra böyle alt karnımda adet olcakmışım gibi bi acı hissettim. Ama çatlama mı bilmiyorum

Benimde goguslerimde hiç değişiklik olmadı gebeyim 10. Haftadan sonra başladı bende kişiden kişiye değişebilir bence en belirtisiz olduğum ay gebeydim
Evet b benim de ilk gebeliğimde böyle olmuştu. Adet gecikmesi tek belirtimdi göğüs hassasiyetim yoktu. Gebeliğimi öğrendiğim haftada göğüs başındaki kahverengi halka büyüyyüp koyulaşmıştı

X