Lustral ne zaman etki eder?

laraenve11

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2021
31
46
40
Merhabalar. Depresyon ve anksiyete nedeniyle 2 aydır uyku problemi yaşıyordum. Uykuya dalmada zorluk ve uykuda sık sık uyanma gibi. Doktorum Lustral 50 mg başlattı. 2 hafta oldu ama daha sanki etki göremedim ben. Bu ilaç sizce ne zaman etki etmeye başlat? Uykuya hasret kaldım.

Merhabalar. Depresyon ve anksiyete nedeniyle 2 aydır uyku problemi yaşıyordum. Uykuya dalmada zorluk ve uykuda sık sık uyanma gibi. Doktorum Lustral 50 mg başlattı. 2 hafta oldu ama daha sanki etki göremedim ben. Bu ilaç sizce ne zaman etki etmeye başlat? Uykuya hasret kaldım.
Ben Bir ay 50 mg kullandım çok etki etmedi doktor 100 mg çıkardı 8 gün oldu bir tık daha iyiyim sanki etki etmesi Bir ayı geçebiliyormus olmadı doktora gidin dozunu arttirsin

Nasıl oldunuz

X