LR kullananlar gelsin :)

Benim sivilcem sıfır ne şekilde kullanayım bu ürünleri şimdi?

sivilce sıfırsa bence microsilverya gerek yok . sabahları spreyi pamuğa sıkın ve tonik gibi kullanın ardın consantreyi özellikle göz altı morluklarınız varsa göz altına ve cildinize iyice sürün haftada birde peeling yapın suan ben microsilver dan sonra bu şekilde kullanıyrum.

koltuk altı terlemesi ve kokusu için kesinlikle ve ksinlike microsilver rollon öneririm doğum sonrası artan bu sıkıntılarımı karbonat ile gideriyrdm ama herzzamanda karbonat olmuyor tabiki bu rollonu alalı cok rahatım bunuda kesinlikle öneririm

sivilce sıfırsa bence microsilverya gerek yok . sabahları spreyi pamuğa sıkın ve tonik gibi kullanın ardın consantreyi özellikle göz altı morluklarınız varsa göz altına ve cildinize iyice sürün haftada birde peeling yapın suan ben microsilver dan sonra bu şekilde kullanıyrum.

koltuk altı terlemesi ve kokusu için kesinlikle ve ksinlike microsilver rollon öneririm doğum sonrası artan bu sıkıntılarımı karbonat ile gideriyrdm ama herzzamanda karbonat olmuyor tabiki bu rollonu alalı cok rahatım bunuda kesinlikle öneririm
Çok teşekkürler bir de öyle deneyeyim.

LR urunlerini iyi taniyan arkadaslar yardimci olabilirler mi..? fotograf eklicem simdi, bu fotograftaki urunleri yeni aldim ve kullanmaya baslamadan once bilen arkadaslara hepsinin tek tek kullanimiyla ilgili bilgi almak istedim.. yardimci olursaniz sevinirim.. :)
1439117089226-1264402485.jpg

LR urunlerini iyi taniyan arkadaslar yardimci olabilirler mi..? fotograf eklicem simdi, bu fotograftaki urunleri yeni aldim ve kullanmaya baslamadan once bilen arkadaslara hepsinin tek tek kullanimiyla ilgili bilgi almak istedim.. yardimci olursaniz sevinirim.. :)Eki Görüntüle 1601876
box set kullanımı: yüz lekeleriniziçin=önce spreyi pamuğa sıkıp yüzünüze sürüyorsunuz, emildikten sonra concantrate jeli sürün biraz bekleyin. cildiniz yağlıysa propolisli kremi sürmeyin. artı concantrate jeli buzdolabında muhafaza edin
kılcal damar rahatsızlıklarınıziçin= sorunlu bölgeleresprey ve concantrate uygulayın. sivera içeceği 1 cay bardağı su veya meyve suyuna 3 kapak koyup tuketın her sabah

microsilver set kullanımı: face wash yazan yüzyıkama kremini yüzünüze sürüp biraz bekleyin ve yıkayın kuruladıktan sonra diğer kremi sürün

sorularınız için

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar benim yanak bölgemde sivilceden kalma izler var çok yoğun değil ama yine belli oluyor.İnternet ortamında övgüleri duydum hatta yazan kişiler eski yeni hallerini de paylaşmış.Microsilver set falan varmış.Fiyatı 80 tl ye geliyor.Almak istiyorum ama fazla geliyor ya işe yaramaz ise diyorum.Kullanıp memmun kalan var mı?Veya numune bulabileceğim bir yer?[/

sivilceden kalan izler için mikro silver kullanılmaz yoğun sivilce için kullanılan üründür o siz yüzdeki leke için olan üründen kullanmanız gerek.

Lr nin saç dökülmesi için olan ürününü kullanmak istiyorum ben de. Faydasını gören var mı? Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben doğumdan sonra sac dökülmelerim cok artmıştı aloe vera lı şampuanı ve aloe vera kürü spreyi var onları kullanıyorum suan henüz 1,5 hafta oldu sac dökülmelerim tamamen bitmedi elbette ama azaldı .. sizin sordugunuz sanırım L-Recapin.. onuda kullanan cok kişi var saç çıkartıyor..örneğin müşterimin kızı kullanıo ama o tabi lr nin bütün ürünlerini kullanıo ve sacına uyguluyor acil yardım spreyini bile sıkıyor sacına :) ki sac cıkardgını söyleyen bi kaç kişi oldu..o çok memnun..örnek fotolar nette bakarsanız var cok memnun olan var..şöylede bi durum var bu ürünleri ilacı nasıl düzenli kullanıyorsunuz bunlarıda öyle kullanmanız gerek biraz sabır ve inanarak yapın derim:KK66:

Lr nin saç dökülmesi için olan ürününü kullanmak istiyorum ben de. Faydasını gören var mı? Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben doğumdan sonra sac dökülmelerim cok artmıştı aloe vera lı şampuanı ve aloe vera kürü spreyi var onları kullanıyorum suan henüz 1,5 hafta oldu sac dökülmelerim tamamen bitmedi elbette ama azaldı .. sizin sordugunuz sanırım L-Recapin.. onuda kullanan cok kişi var saç çıkartıyor..örneğin müşterimin kızı kullanıo ama o tabi lr nin bütün ürünlerini kullanıo ve sacına uyguluyor acil yardım spreyini bile sıkıyor sacına :) ki sac cıkardgını söyleyen bi kaç kişi oldu..o çok memnun..örnek fotolar nette bakarsanız var cok memnun olan var..şöylede bi durum var bu ürünleri ilacı nasıl düzenli kullanıyorsunuz bunlarıda öyle kullanmanız gerek biraz sabır ve inanarak yapın derim:KK66:

Lr saç classics concept benim söylediğim. Nasıl alabilirim bu ürünü?

ayyy conceptün olan mı ?? ben haşimatodan dolayı dökülen saçlarım sayesinde tanıştım. Bana gayet iyi geldi dökülmelerim baya azaldı :) Sipariş vereceğim ben de bu hafta inş

Lr saç classics concept benim söylediğim. Nasıl alabilirim bu ürünü?
saç çıkarttığını söyledi müşterim.yanişöyle bi durum var saç dibindeki hücre ölmediyse saç çıkarır ama ölen hücreden pek bişi beklenmemeli:KK66: iş ortağıyım eğer almak istersniz yardımcı olurum.

Da
Ürün serum gibi değil miydi nasıl bir üründü nasıl kullanılıyordu yani?
damlalığı vardı beş altı damla diplerine sürüyordum. Sordum o yok artık benzeri var dedi arkadaşım. Serum gibiymiş. Ben serum kullanmadım böyle minik minik tek kullanımlık paketlerde olmuyor mu? Marketlerde hep öyle gördüm :KK43:

Da

damlalığı vardı beş altı damla diplerine sürüyordum. Sordum o yok artık benzeri var dedi arkadaşım. Serum gibiymiş. Ben serum kullanmadım böyle minik minik tek kullanımlık paketlerde olmuyor mu? Marketlerde hep öyle gördüm :KK43:
Tek kullanımlık da olabilir sprey şeklinde de olabilir.

X