LR kullananlar gelsin :)

birgaripyazar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
1.528
677
Kızlar benim yanak bölgemde sivilceden kalma izler var çok yoğun değil ama yine belli oluyor.İnternet ortamında övgüleri duydum hatta yazan kişiler eski yeni hallerini de paylaşmış.Microsilver set falan varmış.Fiyatı 80 tl ye geliyor.Almak istiyorum ama fazla geliyor ya işe yaramaz ise diyorum.Kullanıp memmun kalan var mı?Veya numune bulabileceğim bir yer?

çünki gerçekten ihtiyaçlarını karşılamamamış olabilir farmasinin çay agacı serisisini aldım bende Rookie yıkama jeli tonigi ve kremi 2 ürünü daha vardı ama onlarıda alsam pahalı geliyodu ya ben kullandım temizleme derken bi 1 ay sonra sanki etkilerini görmeye başladım yüzüm aydınlandı pudra kullanmıyorum bakalım daha yaırsındayım bitince gercektende hoşuma giderse devam edicem ama gitmesse bende bi lr box set alıp onu deniycem

çünki gerçekten ihtiyaçlarını karşılamamamış olabilir farmasinin çay agacı serisisini aldım bende Rookie yıkama jeli tonigi ve kremi 2 ürünü daha vardı ama onlarıda alsam pahalı geliyodu ya ben kullandım temizleme derken bi 1 ay sonra sanki etkilerini görmeye başladım yüzüm aydınlandı pudra kullanmıyorum bakalım daha yaırsındayım bitince gercektende hoşuma giderse devam edicem ama gitmesse bende bi lr box set alıp onu deniycem
Lr set haziran sonuna kadar indirimde normalde85 tl ama bu ay60 bence firsati degerlendirin

Eminim spreyle mikrosicer kullanirsaniz cok dahs etkili olcak box setteki sprey derinin altini temizliyo cunku

kızlar ben 1 aydır kullanıyrm av box set ve microsilver set yüzümde cok yoğun sivilve yoktu fakat vardı kullandım inanın sivilcelerde azalma oldugu gibi bende coook büyük etkisi cilt rengimi dengeledi önceden oudra sürmeden cıkmazdım dışarı simdi sadece sabahları consantre sürüp cıkıyorum ben coook memnunum

Kızlar benim yanak bölgemde sivilceden kalma izler var çok yoğun değil ama yine belli oluyor.İnternet ortamında övgüleri duydum hatta yazan kişiler eski yeni hallerini de paylaşmış.Microsilver set falan varmış.Fiyatı 80 tl ye geliyor.Almak istiyorum ama fazla geliyor ya işe yaramaz ise diyorum.Kullanıp memmun kalan var mı?Veya numune bulabileceğim bir yer?

Ben lr nin bütün ürünlerini kullanıyorum satış danışmanıyım canım ergenlikten kalan ve yıllardır geçmeyen sivilce izlerim vardı harika gerçekten fiyatının hakkını veriyor.

Hangi ürününden memnun kalmadınız acaba??? ne için kullanmıştınız?
Box microsilver ve peeling kullandım hala kullanıyorum bitirmek için 2 ay oldu neredeyse.Ama sonuç yok.Yetkililerede kullanma konusunda sordum söyledikleri şekilde kullandım malesef sonuç alamadım.

peelingi peki bu ürünleri kullırken aynı zamanda onudamı kullandınız çünkü peeling en son yapılcak yani micro set ve box set kullanıcak ciltteki sivilceler azalmaya başladıktan sonra yani o 28 günden sonra pellinge başlanması gerekiyor.

peelingi peki bu ürünleri kullırken aynı zamanda onudamı kullandınız çünkü peeling en son yapılcak yani micro set ve box set kullanıcak ciltteki sivilceler azalmaya başladıktan sonra yani o 28 günden sonra pellinge başlanması gerekiyor.
Peeling 5 günde bir yap dediler ama ondan dolayı etki etmemesi saçma

Peeling 5 günde bir yap dediler ama ondan dolayı etki etmemesi saçma
bende ilk kullanırken ve bu işe ilk girerken aldığım ürünlerdi bunlar.seti kullandıktansonra ciltte ilk kusma olcak devam et bırakma dediler aynen öle oldu sonra tamamı gectikten sonra peelinge başla hafta 1 dendi ve uyguladım süper sonuç aldım gözenekler sıkılaştı.

bende ilk kullanırken ve bu işe ilk girerken aldığım ürünlerdi bunlar.seti kullandıktansonra ciltte ilk kusma olcak devam et bırakma dediler aynen öle oldu sonra tamamı gectikten sonra peelinge başla hafta 1 dendi ve uyguladım süper sonuç aldım gözenekler sıkılaştı.
Benim sivilcem sıfır ne şekilde kullanayım bu ürünleri şimdi?

X