LR kullananlar gelsin :)

canım bana özelden yüzünün fotoğrafını ama şansın var mı ? özellikle sorunlu bölgen için ???
Kızlar benim yanak bölgemde sivilceden kalma izler var çok yoğun değil ama yine belli oluyor.İnternet ortamında övgüleri duydum hatta yazan kişiler eski yeni hallerini de paylaşmış.Microsilver set falan varmış.Fiyatı 80 tl ye geliyor.Almak istiyorum ama fazla geliyor ya işe yaramaz ise diyorum.Kullanıp memmun kalan var mı?Veya numune bulabileceğim bir yer?
Kullanip memnun kaliyorlar av spray ve dermaintense yeterli olur yogun degilse tabi resim gormek daha etkili olabilir

Lr çok fazla ve bilgisiz üyeye sahip. Ürünleri şahane ancak gercekten doğru olanlar verilmeli. Bizim ekibimizde uzmanlar var mesela. Fotoğraf gönderiyoruz ve kişinin rahatsızlığını anlatıyoruz. O bize uygun urunleri söylüyor. Siz de alışveriş yaptığınız kişilerden detaylı bilgi isteyebilirsiniz aynı şekilde

Lr çok fazla ve bilgisiz üyeye sahip. Ürünleri şahane ancak gercekten doğru olanlar verilmeli. Bizim ekibimizde uzmanlar var mesela. Fotoğraf gönderiyoruz ve kişinin rahatsızlığını anlatıyoruz. O bize uygun urunleri söylüyor. Siz de alışveriş yaptığınız kişilerden detaylı bilgi isteyebilirsiniz aynı şekilde
Sorduğumuz kişilerle uyguladığımız sonuç aldığımız kişiler var.resim görmemiz lazım dedim zaten az yoğunlukta olduğu için ama resim lazım ne derece bilemiyorum ona göre kesin ne verilir tabiki sorucam

Kizlar konuları okumadim sadece başlığa baktım, elime yüzüme vücuduma duştan duşa nemlendiriciden başka bişi kullanmam, çok nadir makyaj yapar ve tabiiki sonrada güzelce temizlerim.
Ayrıca bazen peeling yaparım aklıma gelirse oda..

Yaş 30u 1 geçti, artı sigara kullanan biri olarak bende araştırmaya koyuldum buaralar..

Sanırım biraz bakım zamanı geldi artık, cildi yenilemek,yapılandırmak lazım.

Bu zeitgard 1 ve zeitgard 2 hakkında bana bilgi verin bizahmet kullanan varsa..

Almak istiyorum, sizce hangisini alsam daha mantıklı olur.?

Biri temizleme diğeri anti ageing, açıklamasınıda detaylı okudum ama kararsız kaldım.

Kullananlar ??

Kizlar konuları okumadim sadece başlığa baktım, elime yüzüme vücuduma duştan duşa nemlendiriciden başka bişi kullanmam, çok nadir makyaj yapar ve tabiiki sonrada güzelce temizlerim.
Ayrıca bazen peeling yaparım aklıma gelirse oda..

Yaş 30u 1 geçti, artı sigara kullanan biri olarak bende araştırmaya koyuldum buaralar..

Sanırım biraz bakım zamanı geldi artık, cildi yenilemek,yapılandırmak lazım.

Bu zeitgard 1 ve zeitgard 2 hakkında bana bilgi verin bizahmet kullanan varsa..

Almak istiyorum, sizce hangisini alsam daha mantıklı olur.?

Biri temizleme diğeri anti ageing, açıklamasınıda detaylı okudum ama kararsız kaldım.

Kullananlar ??
İkisi ayrı kullanımlar için fakat temizleme sistemi olan zeitgard1 cilt temizliği cilde masaj etkisiyle daha parlak ve gergin bir cilt ve canlı bir cilde sahip olursunuz yeterli olur bu şimdilik

Merhabalar ben de Lr ürünlerini kullanıyorum ve daha sonra memnun olduğum için üye olarak indirimli almaya başladım. şiddetle tavsiyem zeitgard1 ilk kullanım fotoğrafımı instagram sayfama atmıştım isterseniz bakın gamzeuzunlr ya da whatsapptan da atabilirim Zeitgard 1 ardından tonik kullanıyorum gözenek sıkılaşması ve siyah noktalar için çok iyi sonuç aldım.zeitgard 2'ye gelince 30 yaş bence erken z2 için henüz o kadar kırışmadık:KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
Zeitgard1 kullanıyorum. Cildine önem veren bayanların kullanması gerek. Ama şusn stokda yok. Cilt nemlendiricidi ve temizleme sütü ce toniği 4 ürün bir arada 113 tl aldım. Aloeveralı ve ipek gibi oluyor cildiniz.İlgilenenlere yardımcı olurum.

Selam arkadaşlar,,bu lr ürünleriyle ilgili neden yeterince yorum yok internette anlayamıyorum kendi sitelerinde var biraz bişeler.herkes ben satış temsilcisiyim üye yapabilirim dye zırvalamış,tanımadıgın birinden tc sini adresini fln almk istiyosun milyarlar kazanıcağınızı mı sanıyosunuz.onun yerine objektif yorumlar yapılsa daha faydalı.ben de üyesiyim biçok ürününü aldım ama kargo sistemi çk kötü geç geliyo yada gelmiyo ürün kalmadgı için iptal ediyolr ve haberiniz olmuyo.ürünlere gelince acil durum seti güzel ancak açıldktan sonra ilk zmnlrdaki etksni kaybediyo.nemlendrcileri de fena diil microsilver lar başarılı.şampuanlar iyi diil.yani fiyat/performans gayet uygun.sadece daha çok kullanıcı yorumu olmalı.ben de probalance kullanıcılarından yorum bekliyorum

Kızlar colours yağsız fondoteni kullanan var mı?? Ben sipariş vermeyi düşünüyorum ama pek bir yorum bulamadim internette. Birde sivilce izleri için msm vücut jeli öneriyorlar bunu kullanan var mı acaba?

Evet ben kullanıyorum kapatıcılığı zayıf ancak yüzde makyaj hissi ağırlaşmış bir his bırakmıyo cildi hiç yormuyo günlük kullanıma uygun,cildi problemli olmayanlar için çok ideal.fiyat da uygun ben yağlı ağır fondotenlerde hep bian önce yıkama isteği duyuyodum bunda cildim rahat temiz hissediyorum.tekrar almayı düşündgüm bi ürün

Ben de probalance yorumlarını merak ediyorum var mı kullanan zindelik veriyo mu ne gbi etkiler hissettiniz?

Box set aldim.Yanaklarimdaki kilcal damar kizarikliklari icin.1 haftayi gecti henuz hic degisiklik yok.Fazla guvenmistim ama sanirim bir ise yaramayacak bende.

Bende diger arkadaslar gibi LR is ortagiyim ustelik almanyada ve 28 ulkeye askin is ortaklarimiz var .
Urunlere gelirsek sizde biliyorsunuzdur almanlar fazlasiyla disiplinli duzenlidir bu urunlerimizde belli kesinlikle her urunun zertifikasi vardir ayrica urunler turkiyeye testlerden gecip giriyor urunlere aldigi sertifikalar ayri.
Ben esim kizim hepimiz LR kullaniyoruz sadece kendim dis macunu roll on ve siyah nokta tedavisi ile basladim suan lr hayatim oldu esim yuzundeki sivilcelerden oda microsilver kullandi kizima da bebek serisni kullaniyoruz senelerdir ve cok cok cok memnunuz makyaj malzemesinden tutun parfumlerine kadar hepsini kullaniyorum.
En ufak bir memnuniyetsizlik gorseydim eski kullandigim markalara kesinlikle geri donerdim ama lR sayesinde hem saglikli utunler kullaniyorum hem indirimli aliyorum hemde prim sistemiyle kazaniyorum urunler hakkinda bilgi almak isteyen yada is ortagi olmak bende bu iste kazanmak istiyorum diyen yazsin gercekten bir b plani sart bu hayatta lr size ailenice butcenize deger katicak

Kızlar ben yeni lr üyesiyim. Ürünler gercekten o kadar cezbedici ve kaliteli ki 400 tl lik alışveriş yapmışım hiç anlamadan :). Ben sivilce leke ve izleri için msm body gel almıştım eşim için fakat bir arkadaşının eşi de yapıyormuş bunu ve sivilce izleri, lekeleri için konsantre kremi önermiş. Hangisi daha etkilidir acaba?

micro silver sivilce ve leke izleri için kullanılır diye biliyorum konsantre de güzel bir jel yumurta akı gibi gerginlik veriyi cilde geriyo gözenek sıkılaştırıyomş. ben şimdi çatlak ve selülit setini aldım inşallah işe yarar

X