Bölgesel İncelme liposuction sonrası dalgalanma

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Sevdaa16

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2020
8
4
48
merhaba.. 3 hafta önce karın bölgeme liposuction yaptırdım şu an karnımın görüntüsü berbat.. çukur ve şişlikler var yamuk yumuk..doktorum tamamen geçmesi için 6 ay geçmesi gerektiğini geçmezse tekrar işlemle düzeltilebileceğini söyledi.. ama geçecek dedi... çok korkuyorum ya geçmezse lipo yaptırıp bu süreci yaşayan varmı teselliye ihtiyacım var😢

Merhaba. Bende 1 Nisanda vaser liposuction yaptırdım. Şişlik ve sertlik hala var. Bende şuanki görüntüden memnun değilim
:KK43: Sürekli bir karamsarlığa kapılıyorum. Ödem için yürüyüş yapıyorum ve yeşil çay içiyorum. Korseyi 6. haftada çıkaracağımı söyledi ama sanki m beden değilde s olsa daha iyi olacaktı. Siz ödem için bişey yapıyor musunuz? Birde forumda g5 ve lpg masajı için tavsiyeler verilmiş ama benim doktrum önermedi. masaj konusunda bişey dedimi sizinki?

merhaba.. 3 hafta önce karın bölgeme liposuction yaptırdım şu an karnımın görüntüsü berbat.. çukur ve şişlikler var yamuk yumuk..doktorum tamamen geçmesi için 6 ay geçmesi gerektiğini geçmezse tekrar işlemle düzeltilebileceğini söyledi.. ama geçecek dedi... çok korkuyorum ya geçmezse lipo yaptırıp bu süreci yaşayan varmı teselliye ihtiyacım var😢

evt Dr. um bana da masaj yağıyla masaj önerdi sadece hergün zeytinyağı ile masaj yapıyorum ve yeşilçay içiyorum.. şimdi bromelain ananas ekstresi tablet almayı düşünüyorum ödem atmak için netten sen de bir bak istersen.. korse konusunda aynı fikirdeyim bolluk oluştu korse de bu yüzden ben üstüne bir korse daha giydim inşallah zamanla normale döner görüntü yine haberleşelim olurmu😢

Bende bugün bromelain alıcam. Enfla-c iyi diyorlar. Dilara koçak'ın lahana çorbası var ödem attırıyormuş. 3-4 gün onu yapıp içmeyi planlıyorum. Siz korseyi doktordan mı aldınız? Bana ilk kalın bir bel korsesi vermişti sonrasında çok yıprandığı için ince alttan kopçalı bir korse verdi. Oda diğeri gibi sıkı sıkı sarmıyor. off ne kadar zor işlermiş bunlar.

bromelain dün başladım nutraxin marka aldım.. korseyi hastanede takmışlardı alttan kopçalı olanlardan sonra alttaki kopça kısmını kestim sonrasında bollaşınca üstüne evdeki kendi korsemide giydim daha sıkı sardı şimdi iki korseyi birden giyiyorum.. bakalım ne zaman normale dönecek görüntü çok kaygılıyım🙄

X