Liplift yaptıranlar,bilgi paylaşımı lütfen

Bu forumda bir uye bana soylemisti Ozcan Cakmak cok iyi ama en pahali doktorlardanmis. Gercekten bu kadar iyiyse bilmem degebilir belki. Ucreti nedir bilen var mi?

Merhaba 🥰
Şöyleki, ilk dudak dolgusu çabuk erir zaten. Onu kalıcı yapabilmek için arada çok zaman bırakmamak lazım. Yani ilk zamanlar düzenli olarak yaptırmam gerekiyor. En az 3 sefer düzenli yaptırırsan, çok ara vermeden kalıcılıgı artıyor. Ben hyamax marka yaptırıyorum, sertliği çok hoşuma gidiyor çünkü. Juvaderm marka hoşuma gitmedi benim.. Rus teknigi yaptırıyorum ben, kıvrımlı dolgun dudak hoşuma gidiyor benim 💖
Foto ekliyim tabi ama tam yüz fotolarda daha belli oluyor aslında, fotoyu kırpınca daha farklı duruyor 😊
Önce liplift yaptırdım ben, çünkü dudak, burun mesafe genişti. Bu dudagını kalın yapmıyor zaten, ama dolgu öncesi dudagın daha güzel şekilli olmasını sağlıyor. Çünkü dudagın iç kısmını da biraz ortaya çıkarıyor 😉
Dudagımın rengi fazla yoktu, dudak renklendirme de yaptırdım. Dolgu da yapılınca dudagım daki tüm ihtiyaçlar karşılandı. Bu yüzden güzel sonuç aldıgıma inanıyorum 🥰
Eki Görüntüle 3255342
Burada sadece parlatıcı var dudagım da..
Arzum hanim cok guzelsiniz🧿yuzunuzun ters v şekli icinde islem yaptirdinuz mi acaba bişektomi vb. Benim yasim 33 yuzum oval de.. yuz seklimin sizin gibi olması için bi tavsiyeniz olur mu🙈

Arzum hanim cok guzelsiniz🧿yuzunuzun ters v şekli icinde islem yaptirdinuz mi acaba bişektomi vb. Benim yasim 33 yuzum oval de.. yuz seklimin sizin gibi olması için bi tavsiyeniz olur mu🙈
Çok teşekkür ederim 🥰
Bişektomi yaptırmadım. Çenemde dolgu var, dudakta dolgu var. Çok önceden elmacık kemige yağ dolgusu yaptırmıştım . Gerçekten neye ihtiyacınız var bilmiyorum, iyi bir estetik doktorundan yada dolgu, botox yapan doktordan fikir alabilirsiniz. Nerde oturuyorsunuz acaba, ist?
Çene dolgusu yüzü uzatıyor, elmacık dolgusu da şekil veriyor. Abartılmadıgı sürece güzel işlemler bunlar

Çok teşekkür ederim 🥰
Bişektomi yaptırmadım. Çenemde dolgu var, dudakta dolgu var. Çok önceden elmacık kemige yağ dolgusu yaptırmıştım . Gerçekten neye ihtiyacınız var bilmiyorum, iyi bir estetik doktorundan yada dolgu, botox yapan doktordan fikir alabilirsiniz. Nerde oturuyorsunuz acaba, ist?
Çene dolgusu yüzü uzatıyor, elmacık dolgusu da şekil veriyor. Abartılmadıgı sürece güzel işlemler bunlar
İzmirde oturuyorum. Forumu araştırdım aslinda ama izmir' de doktor bulamadim. Daha once izmirde bir dermatolog da orta yuz ve çene ucu dolgusu yaptırdım ama kendi annem bile işlem yapildigini fark etmedi🙈o derece etkisiz kaldi yani:KK43: Elmacik kemige yag dolgusu tavsiye eder misiniz.

İzmirde oturuyorum. Forumu araştırdım aslinda ama izmir' de doktor bulamadim. Daha once izmirde bir dermatolog da orta yuz ve çene ucu dolgusu yaptırdım ama kendi annem bile işlem yapildigini fark etmedi🙈o derece etkisiz kaldi yani:KK43: Elmacik kemige yag dolgusu tavsiye eder misiniz.
İzmir’de Dr Osman Tan var. Arkadaşım kendisine göz ve meme ameliyatı oldu. Çok iyi birini olduğunu söylüyor. Ben tanımıyorum.

Bugün liplift yaptırdım, operasyonun ardından çekilen öncesi sonrası fotoğraflarımı çok beğendim ama şuan inanılmaz derece şiş ve tavşan gibi duruyorum. Kaç gün sonra insan içine çıkabilecek kıvama gelirim? Bir de çok fazla ağrım var, sadece minoset içebiliyorum, ağrılar ne zaman hafifler?

liplift oldum çok memnunum. Ekim 28’de oldum. İz çok az. Burun ameliyatından ötürü kanatlarımda kalan iz daha fazla öyle söyleyeyim. Hatta burun kanatlarının izlerini de düzeltiyor doktor onun için de gideceğim.

liplift oldum çok memnunum. Ekim 28’de oldum. İz çok az. Burun ameliyatından ötürü kanatlarımda kalan iz daha fazla öyle söyleyeyim. Hatta burun kanatlarının izlerini de düzeltiyor doktor onun için de gideceğim.
Rica etsem doktorun ismini yazabilir misin ve ne kadar şü an fiyat olmuş? Uzun zamandır estetikle ilgilenmiyorum,fiyatlardan haberim yok

Çok teşekkür ederim 🥰
Merhaba sizinle daha once burda yazismistik, simdi baska bir sorum var sizin uzmanliginiza guvendigim 🥰 goz kapagini ist’da kime yaptirmak gerekir? Yamuk yumuk bir sonuc cikartmayacak hangi doktorlar var?

Bugün liplift yaptırdım, operasyonun ardından çekilen öncesi sonrası fotoğraflarımı çok beğendim ama şuan inanılmaz derece şiş ve tavşan gibi duruyorum. Kaç gün sonra insan içine çıkabilecek kıvama gelirim? Bir de çok fazla ağrım var, sadece minoset içebiliyorum, ağrılar ne zaman hafifler?

Son düzenleme:
bendeki iz maksimum şu fakat 2 ay oldu. kırmızılık var izden ziyade. O kırmızılık da zamanla gider hala scarx jel kullanıyorum. Lazer yaptırıyorum bakalım.

Eklentiler

• 2393BAB5-ADD6-45A3-8D50-A955DBF15E06.jpeg
    2393BAB5-ADD6-45A3-8D50-A955DBF15E06.jpeg
    31,1 KB · Görüntüleme: 111
X