Liplift yaptıranlar,bilgi paylaşımı lütfen

Ben Uşakta Ayfer Özdemir’e yaptırdım 5 ay sonunda %5 lik bir fark oldu😢 sonuçtan memnun olmadığımı söylediğimde ise yapacak birşeyin olmadığını başka dr gitmemi söyledi ameliyat öncesi yaptığımız görüşmeleri ise hep inkar etti sonuç hem param gitti hem iz kaldı hemde sonuç alamadım üstelik konuşulan şeyleri de hep yalanlayarak işin içinden çıktı kısacası sonuç mutsuz edebilir işlemi yapıp kötü sonuçlanınca kendini bir şekilde haklı gösterebiliyorlar keşke güvenipte kendimi teslim etmeseydim umarım ahım kalmaz yanına
Üzüldüm..

Benimde korkutugum hep buydu
Ama işlem öncesi iyi bir planlama şart bı bunu biliyordum.ona göre fazla pimpirikliydim.benim ciddi bir fark oldu ona seviniyorum.su görüntüyü vermek için 2 defa dolgu yaptırmıştım 5 yıl aralarla.halbuki sorunum uzunlukmus.

Üzüldüm..

Ama işlem öncesi iyi bir planlama şart bı bunu biliyordum.ona göre fazla pimpirikliydim.benim ciddi bir fark oldu ona seviniyorum.su görüntüyü vermek için 2 defa dolgu yaptırmıştım 5 yıl aralarla.halbuki sorunum uzunlukmus.
İşlem öncesi planlamalar çizimler olmasa bende asla bu kadar güvenip yaptırmazdım bana o kadar güven verdi ki ameliyattan 2 dk önce bile eliyle sonucu göstermesini istedim 😟 ama ameliyat sonrası bambaşka bir kişiyle karşılaştım bana başka dr git dedi elimde şikayet edebileceğim bir belge yok ağlayarak çıktım eve gidince asistanı arayıp %50 indirimli dolgu yapabiliriz diyor resmen dalga geçiyor bana en başında dolgundan kurtulmak için yapalım demişti ekte daha önce ki konuşmamızı ve dudağımın son halini paylaştım 😟

Eklentiler

• 5E6E133A-0F58-420B-800F-55C20DCE2169.png
    5E6E133A-0F58-420B-800F-55C20DCE2169.png
    237 KB · Görüntüleme: 708
Üzüldüm..

merhaba. sizle yaklaşık aynı zamanlarda lip lift yaptırmışız. ancak hala agzımı kapatamıyorum ve hiç kapanmayacakmış gibi görünüyor. alt dudağımla rahat 5-6mm boşluk kalıyor. sizin nasıl?

İşlem öncesi planlamalar çizimler olmasa bende asla bu kadar güvenip yaptırmazdım bana o kadar güven verdi ki ameliyattan 2 dk önce bile eliyle sonucu göstermesini istedim 😟 ama ameliyat sonrası bambaşka bir kişiyle karşılaştım bana başka dr git dedi elimde şikayet edebileceğim bir belge yok ağlayarak çıktım eve gidince asistanı arayıp %50 indirimli dolgu yapabiliriz diyor resmen dalga geçiyor bana en başında dolgundan kurtulmak için yapalım demişti ekte daha önce ki konuşmamızı ve dudağımın son halini paylaştım 😟
Merhaba, geçmiş olsun 💐 liplift dudak ile burun arasındaki mesafeyi kısaltır zaten. Dudaklarınız dolgulu gibi olmaz. Liplift ten sonra dolgu yaptırdıgınızda Dudaklarınız daha iyi olur. Tabi dolgu yaptırdıgınız yere, kişiye göre de bağlı 👍

Bu yapılmış hali mi😶
Eski dudak nasıldı?
Her dudağa bence dolgu olmadığı gibi lipliftte istenilen sonucu vermeyebilir.bence hakkınızı arayın derim.foto yüklemeye calisicam bende bakarsınız yeniyimde 🙈

merhaba. sizle yaklaşık aynı zamanlarda lip lift yaptırmışız. ancak hala agzımı kapatamıyorum ve hiç kapanmayacakmış gibi görünüyor. alt dudağımla rahat 5-6mm boşluk kalıyor. sizin nasıl?
Kendi haline bitaktigim zaman minik boşluk kalıyor ön dişlerimin bı kısmı gözüküyor ki istediğim bişeydi bu.mesela şimdi bu dudağa dolgu yaptırsam sadece üstte minik şahane olur ama ben bu halini sevdim açıkçası.benim üst dudağım vardı ama icerdeydi .disarda duran kısım inceydi ama içeride vardı.dr onu liplift yaparken dışarı çıkardı nasıl oldu bilmiyorum 😍

Merhaba, geçmiş olsun 💐 liplift dudak ile burun arasındaki mesafeyi kısaltır zaten. Dudaklarınız dolgulu gibi olmaz. Liplift ten sonra dolgu yaptırdıgınızda Dudaklarınız daha iyi olur. Tabi dolgu yaptırdıgınız yere, kişiye göre de bağlı 👍
Teşekkür ederim .Bencede belki bı zaman sonra dolgu olabilir ama şimdilik minik izime yoğunlaşmış durumdayim

Sanırım başardım 🙈yüklemeyi.
Dikişin en belli olduğu foto dikişlerin alındığı günde ait

IMG_20220921_085804.jpg

Eklentiler

• IMG_20220921_085234.jpg
    IMG_20220921_085234.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 407
  • IMG_20220921_085301.jpg
    IMG_20220921_085301.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 265
  • IMG_20220921_085336.jpg
    IMG_20220921_085336.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 334
  • IMG_20220921_085435.jpg
    IMG_20220921_085435.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 276
  • IMG_20220921_085504.jpg
    IMG_20220921_085504.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 306
  • IMG_20220921_085604.jpg
    IMG_20220921_085604.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 309
  • IMG_20220921_085715.jpg
    IMG_20220921_085715.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 278
  • IMG_20220921_085804.jpg
    IMG_20220921_085804.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 260
  • IMG_20220921_085202.jpg
    IMG_20220921_085202.jpg
    112,7 KB · Görüntüleme: 408
Ben Konya' da dr Mehmet Öztan beye badem göz ve bişektomi işlemleri yaptırmıştım ve bu cumartesi lip lift işlemi için gidecegim. Her şeyden önce memnunum bütün işlemlerimden ki zaten paradan daha önemli ve çok uygun. Istanbul'da yaşıyorum, burada fiyatlar çok uçuk. Bana ortalama 20 - 25 - 28 bin fiyat verildi. Tabi yine doktorum Mehmet beye müracat... Aslında direk ona giderim eğer burada yaşasaydı ama işte biraz mesafe olunca yine bakınıyorsun buralar da ama yok yani yaptırılcak gibi değil Istanbul'da. Umarım yine memnun dönerim😁

Sonunda ben de lip lift yaptırdım 5. günüm. Sormak istediklerim var: ne zaman öpüştünüz, bir de o sertlik ne zaman iner ? mısır püskülünü şimdiden içmeye başlayım mı? Bir de kaçıncı günden sonra krem sürmeye başladınız?

Sonunda ben de lip lift yaptırdım 5. günüm. Sormak istediklerim var: ne zaman öpüştünüz, bir de o sertlik ne zaman iner ? mısır püskülünü şimdiden içmeye başlayım mı? Bir de kaçıncı günden sonra krem sürmeye başladınız?
Merhaba.Oncelikle hayırlı olsun.Sureci anlatabilir misiniz?Kime yaptırdınız,ne kadara yaptırdınız?Önceki ve şuandaki resminizi atmanız mümkün mü?

Liplift eğer işinin uzmanı bir doktora denk gelmedi iseniz tek aşamalı bir ameliyat değil öncelikle onu yazmak istiyorum. Basit bir operasyon ama çoğu zaman ne yazık ki ikinci bir ameliyat ile anca mümkün oluyor istenilen sonucu elde etmek. Bende böyle oldu. Biraz da şartlar gereği ucuza mâl etmek isteyince,hem burun kanatlarında ve hem de burun tabanında mevcut izlerle yaşamak zorundayım artık. Normal bir ameliyat izinden bahsetmiyorum. Herkes soruyor ve psikolojim altüst oldu bundan dolayı. Ya işin maddi kısmına aldırmayıp iyi bir doktora gidin ya da asla bulaşmayın derim liplifte. Bunu da sırf benim gibi madur olmasın kimse diye yazıyorum…

Merhaba öncelikle geçmiş olsun . Bende sizin gibi izlerimden çok şikayetciyim ve çözüm arıyorum . Siz bi çözüm bulabildinizmi 2.bir ameliyat olsammı diye düşünüyorum psikolojim bozuldu .

Merhaba, bende iz kalmadı. Burun ameliyatıda olmuştum, onun izi daha belli mesela. Liplift izi daha sınırda oluyor, daha gizli. Tabi doktorun eli ve sizin iz iyileşmenizle de ilgili birşey bu..
Ben çok memnunum, pişmanlık olmadı.. İhtiyacı olanlara da tavsiye ederim 👍

Merhaba ben liplift ameliyatı oldum ama korkunç bir iz kaldı doktorunuz revizyon yspıyormu ve hangi dr yaptırdınız yardımcı olursanız sevinirim

X