Liken planus ne bu kızlar ya

Bu sekilde bir recete gecti elime
bepanthol krem 30gr.
klobate krem 150 gr.
karştırılacak.
tavegyl tablet
sabah yarım
akşam 1 tablet
1E03EE63-8530-4B43-9DFD-792677094AA3.png

Ağız içinde bu hastalıktan olan arkadaşlar bi sonuç alabildiniz mi benim gittiğim doktorlar hiç bir çaresinin olmadığını söylediler benimde sol yanak içimde ve dil altımda sonuç alan arkadaşlar benimle de paylaşırsanız çok sevinirim

kızlar merhaba,
bu hastalığı şiddetli şekilde yaşadım ve şuan geçmesine çok az kaldı. benimde kollarımda ayaklarımda karnımda yaygın bir şekilde vardı, ve çok şiddetli kaşınıyordu, bende kimseye elimi falan bile göstermek istemiyordum o derece kötüydüm yani..2,5 ay ilaç,krem tedavisi gördüm geçmedi, kortizonlu kremler iğneler kullandım geçmedi..Durum böyle olunca dr.um puva ışın(fototerapi) tedavisine başlıcaz dedi. ve ben ancak bu tedavi ile sonuç aldım..3,5aydır puva tedavisi alıyorum, haftada 3 gün ile başladım şimdi haftada 2 gün gidiyorum, ve artık yok denecek kadar azaldı, elimin üzeri tamamen geçti, bileklerimde,ayak altlarımda ve karnımda çil gibi lekeler kaldı, aman varsın onlar kalsın, o kaşıntılardan sonra bu lekeler ne ki..
size diyeceğim bu lanet ve inatçı hastalık öyle kremle ilaçla geçmiyor..puva ışın tedavisi şart..
inşallah sizinkilerde biran önce geçer:KK15:
Merhaba,acaba bu hastaliktan kurtuldunuz mu?Ve hangi şehirde kime tedavi oldunuz.

X