Liken planus ne bu kızlar ya

Arkadaşlar bende kafayı yemek üzereyim kaşıntıdan ve lekelerden ilaç kortizon iğnesi hiç fayda etmiyor ve sürekli atak geçiriyorum lütfen Allah rızası için agopun reçetesi ilacı ve eczane ismini yazabilirmisiniz gerçekten zor durumdayım

Malesef bu ilete bende yakalandım. Senin sadece ağzında dua et, benim ağzım,
kollarımın iç kısmı artık dışları da ayak bileklerim leke dolu. Ciddi de bi
kaşıntı problemim var.
Kolumdan parça aldılar punch adı verdikleri bi biyopsi yöntemiyle. Sonuç
Liken Planus çıktı. Karnımdan iğne vuruyorlar haftada 1 fakat iğne
tansiyonumu çıkardığı için vurmayı bıraktılar. Bu hastalık tamamen
sinir,stres,sıkıntıya bağlı başka hiçbir nedeni yok. He başka bi neden
karaciğer enzimlerine baktırdın mı bide hepatit c eğer bunlar yoksa tamamen
dediğim gibi sıkıntı, stres. Ve asla geçmiyor sadece önüne geçiyorlarmış ama
bende gelişme yok. Sakın kortizon alma faydası olmayacaktır. Bide bağışıklık
sistemini güçlendiren yiyecekler ye mutlaka birazda bağışıklık sisiteminin
çökmeside etkiliyor. Çok zor ve sıkıcı bi rahatsızlık ben bıktım artık inan.
Bi doktor tanıdığım geçenlerde dediki" bi şeker hastası nasıl şekerle
yaşamayı öğreniyor ve ona göre yaşıyor, sende bu hastalık ve lekelerle
yaşamayı öğrenmelisin geçmicekler ama artmasını engelemek senin elinde,
üzüntü, sıkıntı yapmıcaksın, umursamaz olucaksın" dedi. Ama malesef olmuyor
işte.
Konuyu açalı biraz olmuş eğer hastalığınla ilgili bi gelişme varsa yada
geçtiyse bi çare bulduysan yazarsan çok sevinirim. Çok geçmiş olsun.

kızlar benimde ağzımda beyaz dalgalar ve dişeti diplerimde çökmeler oldu doktora gittim biyopsi yaptılar liken planus dedi doktor kenakort kullandım fayda etmedi afrojel kullandım biraz durdurdu gbi oldu ama onun da tadı çok acı geçmiyor gecmesin önemli degil ama ilerleyecek diye korkuyorum.ayrıca arkadaşın dediği doğru stresten oluyo ben o yıl bişeye çok üzülmüştüm ondan sonra oldu sebep olanlar beter olsun...şimdi ankarada iyi bi dermatolog bakıyorum çünkü tek bi hastaneye güvenemiyorum...ne şimdi bu liken hala anlamış degilim herkes liken ben gbi bişey önemli degil diyo ama agzımın içindeki değişimleri hissediyorum nasıl önemli degil anlamadım. vücudumun baska hiçbir yerinde yok..
Ağzında liken olan arkadaşlar iyileştinizmi

Merhabalar, 5 yıldan beri Oral Liken Planusla mücadele ediyorum. Ama başarılı olamadım. Size şifa olan ialcın ismini ve hazırlanan ilacın kodumu ve Eczane ismini paylaşırsanız çok mutlu olurum. Yardımınızı bekler, şifalı ve sağlıklı kalmanız dileğimle, hoşçakalın. Mesajı oluyamama ihtimaline karşı Ararsanız, çok sevimirim. Gülten 05324413747

Merhabalar, 5 yıldan beri Oral Liken Planusla mücadele ediyorum. Ama başarılı olamadım. Size şifa olan ialcın ismini ve hazırlanan ilacın kodumu ve Eczane ismini paylaşırsanız çok mutlu olurum. Yardımınızı bekler, şifalı ve sağlıklı kalmanız dileğimle, hoşçakalın. Mesajı oluyamama ihtimaline karşı Ararsanız, çok sevimirim. Gülten 05324413747
Bende uzun zamandan beri hastahane hastahane gezdim devlette sedet özelde egzama teşhisi konuldu en son Hatay Antakya da bir doktor buldum parça alındıktan 10 gün sonra bana cildimde ki rahatsızlığın liken planus olduğu söylendi.bir tane allerset 10 mg tablet,bir tane betasalic merhem ve toplam 3 malzemeden oluşan bir karışım hazırlandı. 100 gr vazelin 50 Gr gliserin ve ismini reçetede okuyamadığım 2 kutu merhemin karışımını hazırlattı eczaneye 3. 4. Gün içinde kaşıntım geçti ve gözle görülür şekilde iyileşme gösterdi.10 15 gün sonra ilaçları bıraktım lekeler için azelderm %20 merhem sürmeye başladım.doktorum rahatsızlığım tekrarladığı zaman ilaçları aynı şekilde tekrar kullanmamı söyledi.umarım sizede şifa olur

Bende uzun zamandan beri hastahane hastahane gezdim devlette sedet özelde egzama teşhisi konuldu en son Hatay Antakya da bir doktor buldum parça alındıktan 10 gün sonra bana cildimde ki rahatsızlığın liken planus olduğu söylendi.bir tane allerset 10 mg tablet,bir tane betasalic merhem ve toplam 3 malzemeden oluşan bir karışım hazırlandı. 100 gr vazelin 50 Gr gliserin ve ismini reçetede okuyamadığım 2 kutu merhemin karışımını hazırlattı eczaneye 3. 4. Gün içinde kaşıntım geçti ve gözle görülür şekilde iyileşme gösterdi.10 15 gün sonra ilaçları bıraktım lekeler için azelderm %20 merhem sürmeye başladım.doktorum rahatsızlığım tekrarladığı zaman ilaçları aynı şekilde tekrar kullanmamı söyledi.umarım sizede şifa olur
Merhaba ben de Antakya eğitime gittim biyopsi yapılacak deyince videolara baktım ve çok korktum bu yüzden de yaptırmadım biyopsi yapılırken ya da sonrasında acı oluyor mu acaba bir de hangi doktora ya da kliniğe gittiniz acaba

X