Lifli gıdalarla beslenerek verdiğim kilo..

valla ne ıstedıgınızı anlamadım hap falan kullanmadım
cok suda ıcmedım neler yaptıgımı yazdım
ben o donem ısyerınde calısıyordum ve ogun hangı yemek cıkmıssa ona gore dengelıyordum
neyı anlamadınız arkadasım lıste vermeyecegımı bastan soyledım rejım lıstesı olan bısey degıl bu evde ıste hangı yemek varsa onların ıcnden lıflı olanı secıyoruz

sadece sahab degılkı oylen ve aksam da buna dıkkat edcekler
hersey soyledım zaten bır menude genelde ya makarna vardır ya pılav yada sebze yemegı
hepsınden bahsettım corba zaten zerbest 3-4 tabak bıle yıyebılen varsa yesın
ama beyaz ekmek yasak

benden tam olarak ne yazmamı beklıyorsunuz onu yazın cunku ne ıstedıgınızı anlamadım

ben bu dedıklerımı uyguladım ve metabolızmam cok hızlandı ıstedıklerımı yıyerek neredeyse 35 kılo verdım ve en onemlısıde bırdaha almadım ve ıstedıklerımı yemeye devam ettım
bu yguladıgım yontemın farkı su
kısıtlama yok
kalorı hesabı yok
soradan kıloları almak yok
saglıklı beslenmek var

benden tam olarak ne yazmamı beklıyorsunuz onu yazın cunku ne ıstedıgınızı anlamadım

Ben gerekeni yazdım verdiğiniz bilgileri toplayarak ilk mesajınızı editleyin maddeler oluşturarak yazın ki konuya gelen bir içerik görsün...
Size soru sorulduğunda konu açmanın sorumluluğu olarak açıklayıcı bilgiler verin...beni sıkmayın derseniz bunaltmayın zaten herşeyi yazdım daha ne bekliyorsunuz derseniz gece yarısı olmadan burada kavga çıkar ve konunuz yeniden kapanır ve hiç açılmamacasına...

kısaca ozetledım sanırım yedıklerınıze bu sekılde dıkkat edersenız sızde zayıflarsınız bırde yurumek he sporda bagırsakları calıstırıyor
bunuda unutmayın
sınamekı gıbı otlarla bagırsaklarınızı calıstırmayı dusunmeyın tam tersı etkı ederek bagırsak tembellıgı yapıyor sınamekı gıbı otlar haberınız olsun

ozellıkle bır lıste uygulamadııııımmmm
yedıgım gıdaların lıflı ve katkısız olmasına dıkkat ettım
kısacası bu dıyebılırız ama bırcok yıyecek var sormak ısteyen olursa sorsun dıye tek bısey yazamıyorum oyuzden mesela cıkolatalı pasta yıyebılırsınız 1-2 dılım yedınız dıyelım 5 dk sonra mutlaka lıflı bısey yemelısınız mesela 1 portakal veya salatalık vaya marul ....

aklıma baska bırsey gelmıyor sorusu olan varsa cevaplayabılırım
benden bu kadar umarım yeterınce anlatabılmısımdır

herkes her konuya kurallar dahılınde yazma ozgurlugune sahıptır

sız kımseyı kısıtlayamazsınız

sabredıp tum sayflarınızı okudum

sızın anlattıklarınız zaten herkesın bıldıgi şeyler fakat sız sankı elektırıgı bulmus gıbı davranıyorsunuz

bu anlattıklarınız mucızevı degıl zaten oyle bırsey bekleyen de yok fakat sız o sekılde lanse ettırmeye calısıyorsunuz

kallisteme katılıyorum ayrıca...

kalıste anlayamıyorum yazdıklarım dogru metabılızmam cok hızandıgı ıcın 47 kıloya dustum sonrasında kılo almak ısın ugrastım ama alamadım cunku kılo almak vermekten daha zormus bunuda anladım
ne olmus yanı kılolu bırı ıyıce zayıfladıktan sonra kılo almak ıcın ugrasamazmı
hamıle kalınca kılo alabılmıstım suan ıdeal kılodayım

o zaman neden zayıflayamıyorsunuz
ben bu yontemle 35 kıloyu dana gıbı yıyerek verdım
suanda ıstedıklerımı yıyorum ama kılo almıyorum
sadece paylasmak ıstedım
benden bukadar

resmen milletle dalga geçiyosun! amacın ne anlamadım. madem çok güvendiğin inandığın bi tekniğin var aç konu ilk mesajında yaz ana hatlarını. sonra soruları cevapla tüyolar ver. ama senin amacın çok başka..

benım yontemde kalorı hesabı olmadıgı ıcın ve yemede sınır kaygısı olmadığı için farklı oldugunu dusunuyorum
cunku o yontemlerı bende bılıyorum ve onlarla zayıflayamamıstım ben bu sekılde zayıfladım cunku ınsanın yedıklerınde sınırsız ve kalorı olmayıca uzun ömürlü olıyor öbür türlü pazartesı baslayım carsanba bıtıyor tum rejımler

aydasu ınanmıyorsan lutfen ılgılendıgın yerlere msj yaz

o zaman neden zayıflayamıyorsunuz
ben bu yontemle 35 kıloyu dana gıbı yıyerek verdım
suanda ıstedıklerımı yıyorum ama kılo almıyorum
sadece paylasmak ıstedım
benden bukadar

resmen ınsanları sucluyorsunuz
kımse kılo veremedıgı ıcın mı sızın topıgınızde yanı yanılıyorsunuz
ben 90 kıloydum sımdıyse 59
ama sızın gbı yapmadı kımse
bılmem anlatabılıyormuyum zemuszemus

ayrıca sızın mantıgınıza gore gelsın baklava gıtsın borek
ustune 2 salatalık hoppp kılo yok oldu
hı hı tabıı

EMEKSIZ YEMEK OLMAZ

neymıs amacım yaa sızde abartınız ben burda zayıflama hapımı satıyorum ne karım var
amacım ınsanlara yardımcı olmaktı
,

aydasu ne kadar zamanda kılo verdın ve suanda kendını kısıtlıyorssundur emınım
kımseyı suclamıyorum
ben metabılzmayı normal besınlerle nasıl hızlandırabılırsınız bunu anlatmaya calsıtım ama pek ılgılenen yok sanırım

kallıste oncekı maıllerde sabırsız kısılerın maılınden dolayı kapatıldıgı ıcın basta uyarayım dedım gercı ıse yaramadı o ayrı konu
o msj ları sılıp özet olarak yazdıgım msjları bırakabılırsın senın dedıgın edıt yapmayı bılmıyorum

aydasu ne kadar zamanda kılo verdın ve suanda kendını kısıtlıyorssundur emınım
kımseyı suclamıyorum
ben metabılzmayı normal besınlerle nasıl hızlandırabılırsınız bunu anlatmaya calsıtım ama pek ılgılenen yok sanırım

4 ayda 20-22 kılo kadar verdım

hergun bırbucuk saat yurudum

asla kendımı kısıtlamıyorum ama senın gıbı de yapmıyorum

katı bı dıyet degıl 3+3 seklınde beslendım

burda o kadar dıyet grupları var emın ol bu kadar ınsan bosa kurek cekmıyor

tek bılınclı oldugunu sanan sız degılsınız kı

etrafa sıfa dagıtacak gıbı duruyorsunuz

neyse...:hulya:

X