Lifli gıdalarla beslenerek verdiğim kilo..

safkan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
1.254
16
merhaba arkadaslar ben daha oncede yazmıstım ama arkadasların acelecılıgı ve bos yorumları yuzunden bılgı verememıstım sıze
ben 40 kılo zayıfladım ama rejım yapmadan ve kendı teknıgımle
teknıgımde ama metabolızmayı hızlandırmak olacak bunun puf noktalarını hepınıze verıcem ve sız yedıkce zayıflayacaksınız
benım gıbı
ben 47 kıloya kadar dustum ve annem kolumdan tutup hastaneye goturdu
doktorada soyle dedı bu kız herseyı bol bol yıyo ama cok zayıflıyo dıye
bı suru kan tetkıkı ıdrar tetkıkı yaptılar hatta kanser testı yaptılar sıukur temız cıktı zaten saglıklı oldugumu bılıyordum ama annemde rahatların ıstedım
arkadaslar benı sıkmadan acele ettırmeden baskı yapmadan sorularınızı sorun her zaman nete gıremıyorum suan mısafır geldı
her gun sıze taktık verıcem
yanlız bu yontemde cok zayıflanılıyor sorasında kılo almak ıcın ugrasmak daha zor oluyor yanı bende oyle oldu haberınız olsun

walla bi ara yine bakmıştm senin açtığın konuya ama glba ters tepkiler gelmişti. bekliorum ben walla paylaşırsan sevinirm en azından 1 tanesini :)

merhaba arkadaslar ben daha oncede yazmıstım ama arkadasların acelecılıgı ve bos yorumları yuzunden bılgı verememıstım sıze
ben 40 kılo zayıfladım ama rejım yapmadan ve kendı teknıgımle
teknıgımde ama metabolızmayı hızlandırmak olacak bunun puf noktalarını hepınıze verıcem ve sız yedıkce zayıflayacaksınız
benım gıbı
ben 47 kıloya kadar dustum ve annem kolumdan tutup hastaneye goturdu
doktorada soyle dedı bu kız herseyı bol bol yıyo ama cok zayıflıyo dıye
bı suru kan tetkıkı ıdrar tetkıkı yaptılar hatta kanser testı yaptılar sıukur temız cıktı zaten saglıklı oldugumu bılıyordum ama annemde rahatların ıstedım
arkadaslar benı sıkmadan acele ettırmeden baskı yapmadan sorularınızı sorun her zaman nete gıremıyorum suan mısafır geldı
her gun sıze taktık verıcem
yanlız bu yontemde cok zayıflanılıyor sorasında kılo almak ıcın ugrasmak daha zor oluyor yanı bende oyle oldu haberınız olsun

diğer konularınıza da baktım
emın olun bu konuda kapanmaya mahkum bana gore
ınsanlar zaten burada cabalıyorlar emek verıyorlar alacakalrı en ufak bılgı bıle onemlı fakat sız yanlıs yondendırıyorsunuz
ayrıca uslubunuz cok ıtıcı :dilcikar:
madem mısafınrınız geldı acmayayazdınız konuyu
gecen konunuzda yaptıgınız gıbı oyalamayın ınsanları burda
kımseyı bu denlı elestırmemıstım kusuruma bakmazsınız artık...

kahvaltıda 35 zeytın yemek...
ıncır arasına 10-15 fındık koymak...
yok arkadasım :umursamaz:
ben de verdım 31 kılo
senın dedıgın gıbı olmuyor oyle ısler

bune şimdi şakamı arkadaşım yani misafirin geldi kalkıyosan sonra açsaydın konuyu ne saçmalık bu böyle bunu ilk defa görüyorum daha neler görcez acaba bu KK da

ıste geldım
yıne tepkıler var
oncelıkle arkadaslar bu dıyet lıstesı degılkı yazayım bıtsın bunun amacını anlatacagım sızı bılınclendırecegım
sız baklava yedıgınız zaman yanında ne yersem bende kılo olarak kalmadan gıder bu baklava dıyeceksınız

benden bı sıhırlı cunle beklıyorsanız yanılıyorsunuz cunku bu bır felsefe ama lutfen acele etmeyın cunku bende nereden baslayıp anlatırsam daha ıyı anlasılır dıye dusunuyoruz sızın ıcın yöntemımın kendı kafamda özetını cıkarıp en ıyı sekılde anlatmaya calısıyorum
ayrıca yıne bırkac acelecı yuzunden gercekten zayıflamak ızteyen arkadaslarıma haksızlık olmaması ıcın bu sefer konunun kapanmamaıs ıcın ugrasıcam ama lutfen bana baskı yapmayın yarın calısıyorum mesela aksam 7ye kadar gelemeyebılırım ama fırsat buldukca sıze anlatacagım

ıste geldım
yıne tepkıler var
oncelıkle arkadaslar bu dıyet lıstesı degılkı yazayım bıtsın bunun amacını anlatacagım sızı bılınclendırecegım
sız baklava yedıgınız zaman yanında ne yersem bende kılo olarak kalmadan gıder bu baklava dıyeceksınız

vallahi ben merakla bekliyorum.. :nazar:

sımdı arkadaslar amacımız bagırsakları çalıstırmak olacabu en onemlı amacımız ok mı

arkadaşım madem konu açıyosun,konunun anafikrini de yaz.. kerpetenle laf alıyoruz resmen ağzından.. kusura bakma ama hoş değil bu yaptığın..hala yazmamışsın.madem vaktin yok ne diye konu açıyorsun..müsait olunca aç..burda zayıflamak için,bunu başaran kişileri gözleyenler var.. başta ben olmak üzere. dalgaya almak gibi oluyo bu

:kedi:
diğer konularınıza da baktım
emın olun bu konuda kapanmaya mahkum bana gore
ınsanlar zaten burada cabalıyorlar emek verıyorlar alacakalrı en ufak bılgı bıle onemlı fakat sız yanlıs yondendırıyorsunuz
ayrıca uslubunuz cok ıtıcı :dilcikar:
madem mısafınrınız geldı acmayayazdınız konuyu
gecen konunuzda yaptıgınız gıbı oyalamayın ınsanları burda
kımseyı bu denlı elestırmemıstım kusuruma bakmazsınız artık...

kahvaltıda 35 zeytın yemek...
ıncır arasına 10-15 fındık koymak...
yok arkadasım :umursamaz:
ben de verdım 31 kılo
senın dedıgın gıbı olmuyor oyle ısler

sözlerine ve sana saygım sonsuz

ok bırıcık dınle cnm bır gr fazlalıgınız kalmayacak ınsallah cunku bende oyle oldukı ben aksama kadar kayda deger bısey yemezdım yınede zayıflayamazdım 80 kıloya kadar cıktım
47 ye kadarda bu yontemle zayıfladım

aydasu ınan o dedıklerım kesınlıkle dogru 30 zeytın yıyordum arkadasım anlatacagım
ısın puf noktasını ama eger metabolık bır hastalıgınız varda
seker tansıyon veya organsal bır rahatsızlıgınız varsa aynı sonucu vermeyebılır
ılgılenmeyenler lutfen yazmasınlar cunku buna ıhtıyacı olan arkadaslara manı olmayın bu cok saglıklı bır yontem va asıl aç kalmak coook saglıksız ok mı bunu ogrenın ac kalarakuzun vadede hıcbır sonuca varamazsınız
bu yontem kalıcı

Bende izlemedeyim..Yararını gördüğünüz bir deneyiminizi paylaşmak istemeniz çok güzel...

arkadasım bak tamam kımse ac kalarak zayıflanır demıyor
fakat senın anlattıklrın işin masal kısmı
bak bu 2+2 4 canım
geregınden fazla kalorı alırsan kılo alırsın

Son düzenleme:
benden tek kelıme olarak ne beklıyorsunuz boyle bır sıhırlı bırsey yok
anlatacagım seyler sunlar
sıze lıflı gıdalar konsunda bılgı verecegım
hangı gıdaları hangıler ıle degıstırmenız gerekecek onları anlatacagım
bır gıdayı yerken nelere dıkkat etmelı o gıdada nelerı sorgulamalısınız onları anlatıcam
sıze soruyorum bız gun boyu tek bır besınmı yıyoruz
yedıgımız tum gıdaları sorgulatıcam sıze ve sız aralarındakı farkı daha ıyı anlayacaksınız

aydasu ınanmıyorsan lutfen ılgılendıgın yerlere msj yaz

X