Gebeliğe Hazırlık Letu İlaç Nedir ? Kullananlar da Hamilelik Oluştu Mu?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar, çok şanslısınızki gebelik elde edebiliyorsunu, ben kendimi doğurgan olmayan bir yaratık olarak hissediyorum
Hiç bir şekilde gebe kalamadım :KK43: neyse bu konuyu gördüğüm iyi oldu genellikle herkes klomen kullanmış çnkü
Benim pko yok, hormonlarım iyi, yumurtalarımda oluşuyor, ama temmuz ayında doktor femara hap verdi sadece letu ile aynıymış, kullandım 5 gün 1 yumurtam oluştu 19 mm idi, çatlatma iğnesi kullanmadm kendiliğinden çatladı ama gebelik oluşmadı
Aradan 4 ay geçti yine oluşmadı, aralıkta yine doktora gittim, hormonlar iyi eşimin testleri iyi herşey normal, bu sefer yine femara günde 2 kere 5 gün kullandım, yanında ek olarak 4 gün menapur diye bir iğne vuruldum, doktora gittiiimde 2-3 yumurtan var çok güzel gelişmiş dedi, ovitrelle verdi onu vuruldum ama bana 36 saat sonra demedi, iğneyi sabah 10:30da vuruldum, akşamına ilişki, sonra bir var bir yok dedi, ben tabi o gün ve ertesi gün değerlendirdim sonradan bir var bir yok yaptım ama tutmadı sanırım, cuma test günüm, ilk günlerde iğnenin etkisiyle bel ve sırt ağrısından ölüyordum, sonra hissizleştim ne bir ağrı sızı belirti vs hiç birşey yok
Ama şimdi dünden beri ara ara kasıklarımda batma oluyor çok az ve sivilcelerim çıktı yani regl olcam sanırım
Neden bende tutmuyor neden gebe kalamıyorum çıldıracam :KK43:
Rabbim hayırlısını nasip etsin canım biliyorum başkasına stres yapma takma demek çok kolay. Ben çok stres yaptım çok taktım. Üç ay içinde iki defa bebeğimi kaybettim. Sonra da uzun zaman olmadı. Bu süre zarfında birçok arkadaşım benim üzerime hamile kaldı bu benim daha çok takmama neden oldu. Rabbim o kayıplarımdan bir sene sonra bana tekrar nasip etti inşallah sağlıkla ilerlerim Cuma günü Allah izin verirse kontrole gideceğim inşallah Rabbim kalp atışını duymayı nasip eder. Bu arada canım ben Meryem Suresi ve Yasin Suresi mukabele yaptım.(Bazı harflerde karıştırıyorum diye mukabele yaptım) Kuran okumasını biliyorsan Meryem Suresi okumanı tavsiye ederim. Veren de Allah alan da Allah.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Rabbim hayırlısını nasip etsin canım biliyorum başkasına stres yapma takma demek çok kolay. Ben çok stres yaptım çok taktım. Üç ay içinde iki defa bebeğimi kaybettim. Sonra da uzun zaman olmadı. Bu süre zarfında birçok arkadaşım benim üzerime hamile kaldı bu benim daha çok takmama neden oldu. Rabbim o kayıplarımdan bir sene sonra bana tekrar nasip etti inşallah sağlıkla ilerlerim Cuma günü Allah izin verirse kontrole gideceğim inşallah Rabbim kalp atışını duymayı nasip eder. Bu arada canım ben Meryem Suresi ve Yasin Suresi mukabele yaptım.(Bazı harflerde karıştırıyorum diye mukabele yaptım) Kuran okumasını biliyorsan Meryem Suresi okumanı tavsiye ederim. Veren de Allah alan da Allah.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Benim iğneyle 12. Günüm az önce test yaptım negatif hayali çizgi bile yk

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Benim iğneyle 12. Günüm az önce test yaptım negatif hayali çizgi bile yk
Ümit vermek istemem ama 11.gün bende test yaptım negatif çıktı. Ama saatler sonra eşim hayali çizgi var dedi çok belirsizdi zaten 15 dk sonra çıkan çizgi geçersiz dediler.Hakkımızda hayırlısı olsun 💫🧚🏻‍♀️🌸

MERHABA 1 BUÇUK YILLIK EVLİYİM 2 AY ÖNCE YENİ PCOS OLDUĞUMU ÖGRENDİM. EŞİMDE SIKINTI YOK TESTLERİ YAPTIRDIK AMH DEĞERİM 2.20 ÇIKTI DOKTORUM ADETİN 2 GÜNÜ GEL DEDİ GİTTİM HORMONLARIMA BAKTI NORMAL DEDİ BANA LETU VERDİ 5 GÜN SABAH AKŞAM KULLAN DEDİ 1 GÜN BEKLE YANIMA GEL DEDİ STRES YAPMAK İSTEMİYORUM BOL BOL YÜRÜYÜŞ YAPACAĞIM KAFAMI DAĞITMAK İÇİN LÜTFEN BANA DUA EDİN DUALARINIZDA BANA DA YER VERİN 😭

X