Leslie ve Yürüyüş İle Zayıflama Günlüğüm

Ah ah bende şimdiye kadar öyleydim ama sonra baktım ki kocam kendine öyle bakıyor ki arrık bi silkelendim onun baskılarından da sıkıldım koyuldum yola. Bende çok spor salonuna para verip üşenip gitmedim hele kış aylarında hep bahaneler. Ama şimdilik iyi gidiyor bakalım çok sıkılaştığımı hissetmiyorum belki de mucize beklediğimdendir bilmiyorum :) perşembe belli olacak.buraya yazmaya zorunlu hisset kendini. Umarım bırakmadan devam ederiz. Sağlığımız için özellikle...
Ben gün aşırı yapmayı düşünüyorum.2 mille başladım 3 mile çıkarıcam ek olarak pilateste yapıcam .tek başına sıkılaşmak için yeterli olucağını sanmam minderde kalça bacak karın videolarıda indir.
Leslie yi cardio olarak yap

Selam arkadaşlar.haftasonu hiçbirşey yapamadım.herkes evde olunca zor oluyor.birde biraz kırıklığım var.iyice hastalanmaktan korktum.bugünde henüz yapamadım.kızım uyumak bilmedi bir türlü.akşama yapmayı düşünüyorum artık.
Bu arada bugün tartıldım.76.7 olmuşum.süper bir sonuç.ama sallamamam lazım yoksa hemen geri gelir bu kilolar

Selam arkadaşlar.haftasonu hiçbirşey yapamadım.herkes evde olunca zor oluyor.birde biraz kırıklığım var.iyice hastalanmaktan korktum.bugünde henüz yapamadım.kızım uyumak bilmedi bir türlü.akşama yapmayı düşünüyorum artık.
Bu arada bugün tartıldım.76.7 olmuşum.süper bir sonuç.ama sallamamam lazım yoksa hemen geri gelir bu kilolar
Harika bir somuç tebrik ediyorum . Tani ki pes etmeyeceğiz . Hatta daha motive olmalıyız demekki doğru yolda ilerliyorsun. Darısı benim başıma. Perşembe benm belli olacak 2 haftalık süreç ama çok zor kilo veriyorun sanırım çünkü bi değişiklik görmüyorum. Leslie de yapamadım bugün bacaklarımda çok ağrı var . 2 gün ara vericem .

Ben gün aşırı yapmayı düşünüyorum.2 mille başladım 3 mile çıkarıcam ek olarak pilateste yapıcam .tek başına sıkılaşmak için yeterli olucağını sanmam minderde kalça bacak karın videolarıda indir.
Leslie yi cardio olarak yap
Bir yerde alt karnın gitmesi için önce standart ölşüde yağlardan kurtulmak gerektiğini okumuştum ancak ozaman o hareketlerin yararlı olacağını. Ama perşembe diyetisyen kontrolümden sonra dediğin gibi yapmayı düşünüyorum. Karın bacak egzersizlerine yoğunlaşmayı.varsa öyle bildiğiniz özellikle uyguladığınız yada duyduğunuz bilmek isterim

Harika bir somuç tebrik ediyorum . Tani ki pes etmeyeceğiz . Hatta daha motive olmalıyız demekki doğru yolda ilerliyorsun. Darısı benim başıma. Perşembe benm belli olacak 2 haftalık süreç ama çok zor kilo veriyorun sanırım çünkü bi değişiklik görmüyorum. Leslie de yapamadım bugün bacaklarımda çok ağrı var . 2 gün ara vericem .
Teşekkür ederim.normalde bu kadar kilo vermeyi beklemiyordum.en fazla 1 kilo verebilirim diyordum ama spora başlayıp birde yediklerimi azaltınca neye uğradığını şaşırdı sanırım vücudum. :) herhangibir rahatsızlığınız var mı troit gibi.o da kilo vermeyi etkiliyor olabilir.yada uzun zamandır kilo veriyorsanız belki duraklama sürecine girmişsinizdir. Bende 73 kilo civarında duraklama yaşayabilirim..birde kendinize çok yükleniyorsunuz galiba.hem jillian hem leslie yaparak.biraz dinlenmeniz iyi olmuş.benimde geçen hafta kas ağrılarım vardı.haftasonu yapmayınca dinlemiş oldum.şimdi ağrım kalmadı.arada dinlenmek gerek.
Raporumu da vereyim.dün ve bugün 5 mil yapıldı

Teşekkür ederim.normalde bu kadar kilo vermeyi beklemiyordum.en fazla 1 kilo verebilirim diyordum ama spora başlayıp birde yediklerimi azaltınca neye uğradığını şaşırdı sanırım vücudum. :) herhangibir rahatsızlığınız var mı troit gibi.o da kilo vermeyi etkiliyor olabilir.yada uzun zamandır kilo veriyorsanız belki duraklama sürecine girmişsinizdir. Bende 73 kilo civarında duraklama yaşayabilirim..birde kendinize çok yükleniyorsunuz galiba.hem jillian hem leslie yaparak.biraz dinlenmeniz iyi olmuş.benimde geçen hafta kas ağrılarım vardı.haftasonu yapmayınca dinlemiş oldum.şimdi ağrım kalmadı.arada dinlenmek gerek.
Raporumu da vereyim.dün ve bugün 5 mil yapıldı
Bunlara ek birde alkali diyet yapıyordum , 17 den sonra ertesi gün e kadar hiç birşey ağzıma almayarak.kan değerlerine tiroite falan baktırdm herşey normal. Ama gerçekten ilginç bir durum var duraklama dönemiyse nasıl bu kadar direnebiliyoe vücut şaşıyorum. Aç yaşıyorum. 5-6 gündür tartılmadımda , pazartesiden beri spor da yapamıyorum bakalım tek temennim yarın biraz kilo vermiş ve onuda yağdan vermiş olmak.süper gidiyor sizin kesinlikle bırakmayın aynen devam. Kendi sağlığımız için kendimize özgüvenimiz için istikrarlı olucaz

Evwt arkadaşlar diyetisyene gittim. 2 haftada 1kg 600 gram vermişim. Aslında gayet iyi bir sonuç ( açlığıma daha fazla beklerdim ama ) . 400 g göbek bölgesinden, 100 er gramdan 200 gram kollar, 200 er gramdan 400 gramda bacaklardan vermişim. Leslie baya bacaklara yaramış . Bu sonuç 15 gün öncesine kıyas ve bunun 7-8 günü leslie yapabildim.baya bacaklardan götürmüş yağ olarak.metabolizma yaşı 2 yaş gençleşmiş.ve BMI 21.38. Hareket yürüyüş çok az gösterdi cihaZ sanırım son 4-5 gün hiç birşey yapamamamdan dolayı.Bugün biraz dağıtıcam kendimi izninizle çünkü gerçekten yemeğe aşığım normalde çok zorluyor bu durum beni .sonra bi program oluşturcam

İki gün yinw abarttık. Açıkcası tatlıları falan götürdüm çokça tutamadım kendimi. Ama yarından itibaren devam ediyorum tekrar .hem diyete hemleslie 5 mil e arada bibaşla şeyler de dneerim hep leslie sıkıyor bni çünkü. Yılbaşına kadar son kontrolüme 1 ay var tam tamına.3 -3,5 kg verirsem gerçekten bu yıl için kilo anlamında isteiğimi başarmış olucam. Hadi bakalım yola devam.

Sonuçların gayet iyi Y Yatuk ..Bende normalde haftada 800 gr verebiliyorum.bir yerde okumuştum.günde 10000 adım atarak yani 5 mille 800 gr verebiliyormuşsun hesaplamalara göre.tabi kişinin kilosu diyet vs verilen kiloyu etkiliyor.bu hafta benimde verimsiz geçti.sadece iki gün yapabildim..vücüdumda ve bende bir gerginlik var.regli olacağım sanırım.ama düzensiz oluyorum 3 seferdir.menopoza mı gireceğim nedir...
Bakalım bugün kızım uyuyunca yapmayı düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar yıllar oldu forumda paylaşım yapmayalı ama bunsüreçtr çok sağlık sorunu yaşadım hala da alerji illetiyle uğraşıyorum adet haftamdayım Bi bitsin bende Katılcam aranıza İnş ben bu video ve hergün değişik hazırlanmış wake up and walk serisini uygulamayı düşünüyorum ilk etapta çünkü çok hamlamışım biraz kondisyon kazandıktan sonra 5 mailleri geçebilirim ancak bu süreçte katı diyetler uyguluyor musunuz? Ben diyet falan yapamıyorum valla abartmadan yemek geç saatte yememek gibi şeyler olabiliyor ancak yine de fayda görür müyüm dersiniz?

Merhaba arkadaşlar yıllar oldu forumda paylaşım yapmayalı ama bunsüreçtr çok sağlık sorunu yaşadım hala da alerji illetiyle uğraşıyorum adet haftamdayım Bi bitsin bende Katılcam aranıza İnş ben bu video ve hergün değişik hazırlanmış wake up and walk serisini uygulamayı düşünüyorum ilk etapta çünkü çok hamlamışım biraz kondisyon kazandıktan sonra 5 mailleri geçebilirim ancak bu süreçte katı diyetler uyguluyor musunuz? Ben diyet falan yapamıyorum valla abartmadan yemek geç saatte yememek gibi şeyler olabiliyor ancak yine de fayda görür müyüm dersiniz?

Muhakkak görürsün net belki kilodan düşmez ama yağdan verirsün abartmadığın sürece. Annem sadece 1 kg vermişti ama 2 kg yağdan vermiş ölçümde gördük. Ama ben bu Ayşegül çoruhlunun 2 kitabını bitirdim , alanında çok başarılı bir kadın ciddi anlamda çok araştırdım . Onun hep söylediği şey akşam 5 ten sonra bir şey yemeyin. İçin ama asla yemeyin . Direk bel bölgesinden kilo verileceğini ve gençleşeceğimizi söylüyor. Eğer çok geç yatmıyorsan deneyebilirsin. Kesinlikle yavaştan başla yoksa ciddi ağrılar olabiliyor. Aramıza hoşgeldin

Buarada ben kendimi çok suçlu hissediyorım verdiğim 2 kiloyu 3 günde aldım sanırım ama eşim çok aksi yönde etkiliyor , çok zayıf düştüm resmen zorladı beni. Ama hala diyetisyen kontrolüme 10 gün var. Geç sayılmaz. Yarın son gaz devam.kopmayalım birbirimiz teşvik edelim

Muhakkak görürsün net belki kilodan düşmez ama yağdan verirsün abartmadığın sürece. Annem sadece 1 kg vermişti ama 2 kg yağdan vermiş ölçümde gördük. Ama ben bu Ayşegül çoruhlunun 2 kitabını bitirdim , alanında çok başarılı bir kadın ciddi anlamda çok araştırdım . Onun hep söylediği şey akşam 5 ten sonra bir şey yemeyin. İçin ama asla yemeyin . Direk bel bölgesinden kilo verileceğini ve gençleşeceğimizi söylüyor. Eğer çok geç yatmıyorsan deneyebilirsin. Kesinlikle yavaştan başla yoksa ciddi ağrılar olabiliyor. Aramıza hoşgeldin
Çok teşekkür ederim hoşbuldum evet ne tesadüf ki bende akşam 5ten sonra yememeyi düşünüyordum :) sen yazmışsın hatta Burda konu bile açmıştım zamanında şimdi tekrar denemek istiyorum hatta bunu intermittent fasting ile uyarlaması düşünüyorum böylelikle daha etkili olur diye umuyorum :)

Hoşgeldin aramıza.bende paylaşımını görmeden bu videoyu yapmıştım bugün.alışık olmadığım hareketler vardı.bu ara rahatsız olduğumdan pek birşey yapamıyorum bari tamamen boş geçirmeyeyim günü dedim.
Ve bugünkü kilom 77.0

Çok teşekkür ederim hoşbuldum evet ne tesadüf ki bende akşam 5ten sonra yememeyi düşünüyordum :) sen yazmışsın hatta Burda konu bile açmıştım zamanında şimdi tekrar denemek istiyorum hatta bunu intermittent fasting ile uyarlaması düşünüyorum böylelikle daha etkili olur diye umuyorum :)
Kesinlikle. Ben malesef yemek yemeye aşığım çok seviyorum o yüzden 1 hafta diyet yaptıysam 3 gün fena bozuyorum ama bu IF sayesinde veriyorum az azda olsa hele dikkat edince harika sonuçlar alınıyor.hepimiz sağlıkla fit inşallah ❤️

Ben bugün insanity denedim o yüzden bu başlık altına yazsam mı bilemedim.
Yazabilirsin elbette.aslında spor olsunda hangisi olduğu önemli değil.ben leslie yapmayı tercih ettiğim için bu şekilde başlık attım ama kilo verdikten sonra başka sporlarda yapabilirim sıkılaşmak için.

Ben de doğum yapalı 50 gün falan oluyor. Kilolar gitmediği gibi almaya da başladım. 80 ile doğuma girdim, eve geldiğimde 72 idim.. Bir kaç gündür 74 olmuşum tekrar.. Ben de leslie ile başlamayı düşünüyorum spora. Yediklerimi çok kısıtlayamam emzirdigim için. Ayakkabılarımı halledip yarın başlamayı düşünüyorum.

X